Gouden Kalf cultuurprijs: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 149: | Regel 149: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="bottom" | 2013 | | height="13" valign="bottom" | 2013 | ||
|style="font-size:9pt;color:#333333" valign="top" | Monique van Schendelen | |style="font-size:9pt;color:#333333" valign="top" | [[Monique van Schendelen]] | ||
| valign="bottom" | | | valign="bottom" | | ||
|- | |- | ||
| Regel 155: | Regel 155: | ||
|style="font-size:9pt;color:#333333" valign="top" | [[Burny Bos]] | |style="font-size:9pt;color:#333333" valign="top" | [[Burny Bos]] | ||
| valign="bottom" | | | valign="bottom" | | ||
|- | |||
| height="13" valign="bottom" | 2015 | |||
|style="font-size:9pt;color:#333333" valign="top" | [[Sandra den Hamer]] | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="bottom" | 2016 | |||
|style="font-size:9pt;color:#333333" valign="top" | [[Alex van Warmerdam]] en [[Marc van Warmerdam]] | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="bottom" | 2017 | |||
|style="font-size:9pt;color:#333333" valign="top" | [[Gerard Soeteman]] | |||
| valign="bottom" | | |||
|} | |} | ||
[[Gouden Kalf|Terug naar overzicht Gouden Kalf]] | [[Gouden Kalf|Terug naar overzicht Gouden Kalf]] | ||
Versie van 20 sep 2017 07:07
Terug naar overzicht Gouden Kalf
| jaartal | Naam | |
| 1981 | J.G.J. Bosman | |
| 1982 | Dan Ireland | |
| 1983 | Bert Haanstra | |
| 1984 | J.M.L. Peters | |
| 1985 | Joris Ivens | |
| 1986 | Anton Koolhaas | |
| 1987 | Fons Rademakers | |
| 1988 | Johan van der Keuken | |
| 1989 | Ellen Waller | |
| 1990 | Jos Stelling | |
| 1991 | De Filmkrant | |
| 1992 | Paul Verhoeven | |
| 1993 | Jan Blokker | |
| 1994 | Jan de Vaal | |
| 1995 | Wim Verstappen | |
| 1996 | Jeroen Krabbé | |
| 1997 | Robbert Wijsmuller | |
| 1998 | Geoffrey Donaldson | |
| 1999 | Matthijs van Heijningen | |
| 2001 | René Scholten | |
| 2002 | Louis van Gasteren | |
| 2003 | Jan Decleir | |
| 2005 | Hans Kemna | |
| 2007 | Robby Müller | |
| 2008 | Rutger Hauer | |
| 2009 | Doreen Boonekamp | |
| 2010 | Rolf Orthel | |
| 2012 | Willeke van Ammelrooy | |
| 2013 | Monique van Schendelen | |
| 2014 | Burny Bos | |
| 2015 | Sandra den Hamer | |
| 2016 | Alex van Warmerdam en Marc van Warmerdam | |
| 2017 | Gerard Soeteman |