Oeuvre van Ella Snoep: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 11: | Regel 11: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Medisch Centrum West]] | | height="13" | [[Medisch Centrum West]] | ||
| Acteur | |||
| Televisie | |||
| 1992 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Zeg 'ns AAA]] | |||
| Acteur | |||
| Televisie | |||
| 1992 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Bureau Kruislaan]] | |||
| Acteur | |||
| Televisie | |||
| 1992 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Suite 215]] | |||
| Acteur | | Acteur | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 32: | Regel 53: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Seth & Fiona]] | | height="13" | [[Seth & Fiona]] | ||
| Acteur | |||
| Televisie | |||
| 1994 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Een gallerij]] | |||
| Acteur | | Acteur | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 58: | Regel 86: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Coverstory]] | |||
| Acteur | |||
| Televisie | |||
| 1995 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 82: | Regel 116: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Domburg]] | |||
| Acteur | |||
| Film | |||
| 1996 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 90: | Regel 130: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Duidelijke taal]] | |||
| Acteur | |||
| Film | |||
| 1997 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 98: | Regel 144: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Verknipt]] | |||
| Acteur | |||
| Film | |||
| 1998 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 120: | Regel 172: | ||
| 1999 | | 1999 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[2004]] | |||
| Acteur | |||
| Film | |||
| 1999 | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Ella Snoep | Terug naar biografie]] | [[Ella Snoep | Terug naar biografie]] | ||
Versie van 26 mei 2009 13:56
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Medisch Centrum West | Acteur | Televisie | 1992 | |
| Zeg 'ns AAA | Acteur | Televisie | 1992 | |
| Bureau Kruislaan | Acteur | Televisie | 1992 | |
| Suite 215 | Acteur | Televisie | 1992 | |
| Vrouwenvleugel | Acteur | Televisie | 1993-1995 | |
| Het zonnetje in huis | Acteur | Televisie | 1993 | |
| Seth & Fiona | Acteur | Televisie | 1994 | |
| Een gallerij | Acteur | Televisie | 1994 | |
| Laagland | Acteur | Film | 1995 | |
| Filmpje! | Acteur | Film | 1995 | |
| Toen was geluk nog heel gewoon | Acteur | Televisie | 1995 | |
| Coverstory | Acteur | Televisie | 1995 | |
| Baantjer | Acteur | Televisie | 1996 |
|
| De Winkel | Acteur | Televisie | 1996 |
|
| Goudkust | Acteur | Televisie | 1996 | |
| Domburg | Acteur | Film | 1996 | |
| Kees & Co | Acteur | Televisie | 1997-2001 | |
| Duidelijke taal | Acteur | Film | 1997 | |
| In de praktijk | Acteur | Televisie | 1998 | |
| Verknipt | Acteur | Film | 1998 | |
| De Jantjes | Acteur | Film | 1998 |
|
| De Daltons | Acteur | Televisie | 1999 | |
| Somberman's actie | Acteur | Film | 1999 | |
| 2004 | Acteur | Film | 1999 |