Oeuvre Fred van Dijk: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 134: | Regel 134: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[De laatste levende komeet]] | ||
| Camera, montage, regie | | Camera, montage, regie | ||
| 2000 | | 2000 | ||
| Regel 145: | Regel 145: | ||
| 2001 | | 2001 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | | | height="26" | [[Arch Music for St Louis]] | ||
| Camera, montage, regie | |||
| 2001 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Afrika reeks]] | |||
| Camera, montage, regie | | Camera, montage, regie | ||
| 2007 | | 2007 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Mijn zwarte moeder - Koert Lindijer, Afrika correspondent]] | |||
| Camera, montage, regie | |||
| 2007 | |||
| Film | |||
| | | | ||
Versie van 16 jun 2009 07:52
| Titel | functie | jaartal | medium | Opmerking |
| Joris Ivens 70 | montage | 1968 | televisie | |
| Vastberaden, maar soepel en met mate | bewerking | 1977 | televisie | |
| En dan nu ... Muziek | montage, regie | 1980 | televisie | |
| Himalaya | redactie | 1980 | televisie |
Southern Comfort camera, montage en regie 1985 televisie |
| Laaglandse schetsen | camera, montage, regie | 1988 | televisie | |
| TV toen | montage, regie | 1989 | televisie | |
| Ergens ben ik nergens | camera, regie, montage | 1989 | televisie | |
| Een winter aan zee | montage, regie | 1989 | televisie | |
| Het pakket | camera, montage, regie | 1990 | televisie | |
| Different Trains | Camera, montage, regie | 1991 | televisie | |
| Noorderlicht | montage, regie | 1992 | televisie | item: De ijstijden |
| Er smeult een klapsigaar achter de dijk | camera, montage, regie | 1993 | televisie | |
| To Brooklyn Bridge | camera, montage en regie | 1994 | televisie | |
| Wel de snack, maar niet de saus, een Surinaamse ballade | Camera, montage, regie | 1995 | televisie | |
| Thema: Afrika, een herontdekking | Camera, montage, regie | 1996 | televisie | |
| In tijden van chaos | camera, regie en montage | 1998 | televisie | |
| Non sono un ucello | Camera en regie | 1998 | televisie | |
| De laatste levende komeet | Camera, montage, regie | 2000 | televisie | |
| Pitch | Camera, montage, regie | 2001 | televisie | |
| Arch Music for St Louis | Camera, montage, regie | 2001 | televisie | |
| Afrika reeks | Camera, montage, regie | 2007 | televisie | |
| Mijn zwarte moeder - Koert Lindijer, Afrika correspondent | Camera, montage, regie | 2007 | Film |