Oeuvre van Hans van Eijck: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 138: | Regel 138: | ||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1994 | | 1994 & 1998 | ||
| | | | ||
| Regel 160: | Regel 160: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1994 | | 1994 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Liefde op het eerste gezicht]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1991, 1995 & 1996 | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[M'n Dochter en Ik]] | | height="13" | [[M'n Dochter en Ik]] | ||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1995 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mariska Late Night]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1995 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Honeymoon (VTM)]] | |||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 181: | Regel 202: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1996 | | 1996 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Liefde op het eerste gezicht (VTM)]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1995 & 1996 | |||
| | | | ||
| Regel 192: | Regel 220: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Euro Soundmix Show]] | | height="13" | [[Euro Soundmix Show]] | ||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1997 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kanjer Surprise Show]] | |||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
Versie van 13 jan 2010 23:37
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| De Ep Oorklep Show | componist | televisie | 1987 | |
| Soundmix Show | componist | televisie | 1987-2001 | |
| Mini Playback Show | componist | televisie | 1987-1998 | |
| Spijkerhoek | componist | televisie | 1989 | |
| Showmasters / Nu of Nooit Show (VTM) | componist | televisie | 1989 | |
| RTL 4 zendervormgeving | componist | televisie | 1990-1997 | |
| Goede Tijden, Slechte Tijden | componist | televisie | 1990-heden | |
| Wie ben ik? | componist | televisie | 1990 | |
| Vrienden voor het leven | componist | televisie | 1990 | |
| Mini Playback Show (VTM) | componist | televisie | 1990 | |
| Soundmix Show (VTM) | componist | televisie | 1989-1997 | |
| RTL 4 Nieuws | componist | televisie | 1992, 1996 & 1997 | |
| Bureau Kruislaan | componist | televisie | 1992 | |
| Eigen Huis & Tuin | componist | televisie | 1993 & 1999 | |
| Formule 1 | componist | televisie | 1993 | |
| Het Zonnetje in Huis | componist | televisie | 1993 | |
| Vrouwenvleugel | componist | televisie | 1993 | |
| RTL 5 Nieuws | componist | televisie | 1994 & 1995 | |
| Koffietijd! | componist | televisie | 1994 & 1998 | |
| Het spijt me | componist | televisie | 1994 & 1999 | |
| Sam Sam | componist | televisie | 1994 | |
| Onderweg naar Morgen | componist | televisie | 1994 | |
| Liefde op het eerste gezicht | componist | televisie | 1991, 1995 & 1996 | |
| M'n Dochter en Ik | componist | televisie | 1995 | |
| Mariska Late Night | componist | televisie | 1995 | |
| Honeymoon (VTM) | componist | televisie | 1995 | |
| Postcode 1-2-3 Show | componist | televisie | 1996 | |
| Het Rad van Fortuin | componist | televisie | 1996 | |
| Liefde op het eerste gezicht (VTM) | componist | televisie | 1995 & 1996 | |
| Hans Kazan Magic & Mystery Show | componist | televisie | 1997 | |
| Euro Soundmix Show | componist | televisie | 1997 | |
| Kanjer Surprise Show | componist | televisie | 1997 | |
| Kees & Co | componist | televisie | 1997 | |
| Beste Beste van 4 | componist | televisie | 1997 | |
| Henny's Houseparty | componist | televisie | 1998 | |
| Baby TV | componist | televisie | 1998 | |
| Kripto | componist | televisie | 1998 | |
| EK Kripto | componist | televisie | 1998 | |
| 5 in 't Land | componist | televisie | 1999 | |
| Factor 4 | componist | televisie | 2000 | |
| Hij & Julia | componist | televisie | 2000 |