Oeuvre van Hans van Eijck: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 20: | Regel 20: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1987-2001 | | 1987-2001 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Surprise Show]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1987-1996 | |||
| | | | ||
| Regel 27: | Regel 34: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1987-1998 | | 1987-1998 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ron's Honeymoon Quiz]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1987 | |||
| | | | ||
| Regel 41: | Regel 55: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Soundmix Show (VTM)]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1989-1997 | |||
| | | | ||
| Regel 79: | Regel 100: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Liefde op het eerste gezicht]] | ||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1991, 1995 & 1996 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Raar maar waar]] | |||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | 1991 | ||
| | | | ||
| Regel 90: | Regel 118: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1992, 1996 & 1997 | | 1992, 1996 & 1997 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Showtime]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1992, 1996, 1998 & 1999 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[RTL Sport]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1992 | |||
| | | | ||
| Regel 97: | Regel 139: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1992 | | 1992 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[RTL Club]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1992 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[RTL 5 zendervormgeving]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1993, 1995, 1997, 1998 & 2000 | |||
| | | | ||
| Regel 159: | Regel 215: | ||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1994 | | 1994, 1997, 1998, 2000 & 2002 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Liefde op het eerste gezicht (VTM)]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1995 & 1996 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Postcode Loterij / Sponsor Loterij Record Show]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1995 | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Sterren Playback Show]] | ||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | 1995 | ||
| | | | ||
| Regel 177: | Regel 247: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Mariska | | height="13" | [[Mariska]] | ||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1995 | | 1995 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Veronica Nieuwslijn]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1995 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Peter R. de Vries, misdaadverslaggever]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1995 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[TV Woonmagazine]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1995, 1997 & 1998 | |||
| | | | ||
| Regel 205: | Regel 296: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[TV Privé]] | ||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1996 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Sport & Beeld (Sport 7)]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1996 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Soundmix Show Noorwegen]] | |||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | 1996 | ||
| | | | ||
| Regel 227: | Regel 332: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Kanjer Surprise Show]] | | height="13" | [[Kanjer Surprise Show]] | ||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1997 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[RTL Actueel]] | |||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 248: | Regel 360: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Henny's Houseparty]] | | height="13" | [[Henny's Houseparty]] | ||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1998 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[RTL Live]] | |||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 272: | Regel 391: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1998 | | 1998 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mini Playback Show]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1999 | |||
| | | | ||
| Regel 279: | Regel 405: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1999 | | 1999 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Knallende Kurken (RTL 4 tunesmedley)]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1999 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[10 jaar RTL 4]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1999 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Postcode Loterij & Friends]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1999 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Postcode Loterij Live]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1999 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Sponsorbingo Loterij]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1999 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mensen, Mensen]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 2000 | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Factor 4]] | | height="13" | [[Factor 4]] | ||
| componist | |||
| televisie | |||
| 2000 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Split it up]] | |||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 293: | Regel 468: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2000 | | 2000 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Zon, Zweet & Goud]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 2000 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Eén tegen 100]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 2001 | |||
| | | | ||
Versie van 13 jan 2010 23:53
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| De Ep Oorklep Show | componist | televisie | 1987 | |
| Soundmix Show | componist | televisie | 1987-2001 | |
| Surprise Show | componist | televisie | 1987-1996 | |
| Mini Playback Show | componist | televisie | 1987-1998 | |
| Ron's Honeymoon Quiz | componist | televisie | 1987 | |
| Spijkerhoek | componist | televisie | 1989 | |
| Showmasters / Nu of Nooit Show (VTM) | componist | televisie | 1989 | |
| Soundmix Show (VTM) | componist | televisie | 1989-1997 | |
| RTL 4 zendervormgeving | componist | televisie | 1990-1997 | |
| Goede Tijden, Slechte Tijden | componist | televisie | 1990-heden | |
| Wie ben ik? | componist | televisie | 1990 | |
| Vrienden voor het leven | componist | televisie | 1990 | |
| Mini Playback Show (VTM) | componist | televisie | 1990 | |
| Liefde op het eerste gezicht | componist | televisie | 1991, 1995 & 1996 | |
| Raar maar waar | componist | televisie | 1991 | |
| RTL 4 Nieuws | componist | televisie | 1992, 1996 & 1997 | |
| Showtime | componist | televisie | 1992, 1996, 1998 & 1999 | |
| RTL Sport | componist | televisie | 1992 | |
| Bureau Kruislaan | componist | televisie | 1992 | |
| RTL Club | componist | televisie | 1992 | |
| RTL 5 zendervormgeving | componist | televisie | 1993, 1995, 1997, 1998 & 2000 | |
| Eigen Huis & Tuin | componist | televisie | 1993 & 1999 | |
| Formule 1 | componist | televisie | 1993 | |
| Het Zonnetje in Huis | componist | televisie | 1993 | |
| Vrouwenvleugel | componist | televisie | 1993 | |
| RTL 5 Nieuws | componist | televisie | 1994 & 1995 | |
| Koffietijd! | componist | televisie | 1994 & 1998 | |
| Het spijt me | componist | televisie | 1994 & 1999 | |
| Sam Sam | componist | televisie | 1994 | |
| Onderweg naar Morgen | componist | televisie | 1994, 1997, 1998, 2000 & 2002 | |
| Liefde op het eerste gezicht (VTM) | componist | televisie | 1995 & 1996 | |
| Postcode Loterij / Sponsor Loterij Record Show | componist | televisie | 1995 | |
| Sterren Playback Show | componist | televisie | 1995 | |
| M'n Dochter en Ik | componist | televisie | 1995 | |
| Mariska | componist | televisie | 1995 | |
| Veronica Nieuwslijn | componist | televisie | 1995 | |
| Peter R. de Vries, misdaadverslaggever | componist | televisie | 1995 | |
| TV Woonmagazine | componist | televisie | 1995, 1997 & 1998 | |
| Honeymoon (VTM) | componist | televisie | 1995 | |
| Postcode 1-2-3 Show | componist | televisie | 1996 | |
| Het Rad van Fortuin | componist | televisie | 1996 | |
| TV Privé | componist | televisie | 1996 | |
| Sport & Beeld (Sport 7) | componist | televisie | 1996 | |
| Soundmix Show Noorwegen | componist | televisie | 1996 | |
| Hans Kazan Magic & Mystery Show | componist | televisie | 1997 | |
| Euro Soundmix Show | componist | televisie | 1997 | |
| Kanjer Surprise Show | componist | televisie | 1997 | |
| RTL Actueel | componist | televisie | 1997 | |
| Kees & Co | componist | televisie | 1997 | |
| Beste Beste van 4 | componist | televisie | 1997 | |
| Henny's Houseparty | componist | televisie | 1998 | |
| RTL Live | componist | televisie | 1998 | |
| Baby TV | componist | televisie | 1998 | |
| Kripto | componist | televisie | 1998 | |
| EK Kripto | componist | televisie | 1998 | |
| Mini Playback Show | componist | televisie | 1999 | |
| 5 in 't Land | componist | televisie | 1999 | |
| Knallende Kurken (RTL 4 tunesmedley) | componist | televisie | 1999 | |
| 10 jaar RTL 4 | componist | televisie | 1999 | |
| Postcode Loterij & Friends | componist | televisie | 1999 | |
| Postcode Loterij Live | componist | televisie | 1999 | |
| Sponsorbingo Loterij | componist | televisie | 1999 | |
| Mensen, Mensen | componist | televisie | 2000 | |
| Factor 4 | componist | televisie | 2000 | |
| Split it up | componist | televisie | 2000 | |
| Hij & Julia | componist | televisie | 2000 | |
| Zon, Zweet & Goud | componist | televisie | 2000 | |
| Eén tegen 100 | componist | televisie | 2001 |