Oeuvre van Roeland Kooijmans: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 125: | Regel 125: | ||
| valign="top" | Presentator | | valign="top" | Presentator | ||
| valign="top" | 1995-2001 | | valign="top" | 1995-2001 | ||
| valign="top" | Televisie | |||
|style="font-weight:bold" valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Ajax, Voetbal!]] | |||
| valign="top" | Presentator | |||
| valign="top" | 1996-1997 | |||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
|style="font-weight:bold" valign="bottom" | | |style="font-weight:bold" valign="bottom" | | ||
Versie van 18 jun 2010 15:15
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking | |
| De belofte | Presentator | 1991 | Televisie | ||
| Jonge mensen op het concertpodium | Presentator | 1991-1992 | Televisie | ||
| Land in zicht | Presentator | 1991-1993 | Televisie | ||
| Carillon Arlington | Presentator | 1992 | Televisie | ||
| De architectuur estafette | Presentator | 1992 | Televisie | ||
| Terug naar St. Petersburg | Presentator | 1992 | Televisie | ||
| Beeldschoon Nederland | Presentator | 1993 | Televisie | ||
| Landschap in zicht | Presentator | 1993 | Televisie | ||
| Prettig weekend, Nederland | Redacteur (1993), Presentator (1994) | 1993-1994 | Televisie | ||
| Nacht van de romantiek | Presentator | 1994-1995 | Televisie | ||
| Hollandia | Presentator | 1994 | Televisie | ||
| Effectief onderhandelen | Presentator | 1994 | Televisie | ||
| 50 jaar Verenigde Naties | Presentator | 1995 | Televisie | ||
| Leuk om te doen | Commentator | 1995 | Televisie | ||
| Philips Nederlands film gala | Presentator | 1995 | Televisie | ||
| Mores leren | Presentator | 1995 | Televisie | ||
| Uitmarkt | Presentator | 1995-2001 | Televisie | ||
| Ajax, Voetbal! | Presentator | 1996-1997 | Televisie | ||
| Liefde en dood in de opera | Presentator | 1997 | Televisie | ||
| Zeeuws meisje | Acteur | 1997 | Televisie | ||
| Sportvrouw, sportman, sportploeg van het jaar | Presentator | 1997 | Televisie | ||
| Close up | Presentator | 1997-1998 | Televisie | ||
| Dag dokter! | Presentator | 1998 | Televisie | ||
| Ondernemen & fraudepreventie | Presentator | 1988 | Televisie | ||
| Nederlands film festival 1998 | Presentator | 1998 | Televisie | ||
| Het beste van klassieke muziek | Presentator | 1998 | Televisie | ||
| Prinsengrachtconcert | Presentator | 1998-2002 | Televisie | ||
| De ochtenden | Presentator | 1998-2000 | Televisie | ||
| Harde noten | Presentator | 1998-2003 | Televisie | ||
| Vondelparkconcert | Presentator | 1999 | Televisie | ||
| De kunstquiz | Presentator | 1999 | Televisie | ||
| Pluche & prijzen | Presentator | 1999 | Televisie | ||
| Man, vrouw, hondje | Acteur | 1999 | Televisie | ||
| Gala Nederlands film festival 1999 | Presentator | 1999 | Televisie | ||
| Verkiezing boek van het jaar 1999 | Presentator | 1999 | Televisie | ||
| Andermans veren | Presentator | 1999-2001 | Televisie | ||
| Sail 2000: het openingsconcert | Presentator | 2000 | Televisie | ||
| De zaak Braun | Acteur | 2000 | Televisie | ||
| 100 jaar AJAX | Presentator | 2000 | Televisie | ||
| Prinses Christina kerstgala | Presentator | 2000 | Televisie | ||
| Museumpleinconcert | Presentator | 2000-2001 | Televisie | ||
| Kerstmatinee | Presentator | 2000-2002 | Televisie | ||
| Grachtenfestival 2001 | Presentator | 2001 | Televisie | ||
| De achtbaan | Acteur | 2001 | Televisie | Eenmalige medewerking van Roeland Kooijmans aan De achtbaan met het thema Kitsch of kunst. | |
| Psalmensymfonie | Presentator | 2001 | Televisie | ||
| Jonge mensen op de prinsengracht | Presentator | 2001-2002 | Televisie | ||
| Kunstblik | Presentator | 2001-2004 | Televisie | ||
| 25 jaar uitmarkt | Presentator | 2002 | Televisie | ||
| Het huwelijk: de opmaat | Redacteur | 2002 | Televisie | ||
| Floriadeconcert | Presentator | 2002 | Televisie | ||
| Mevrouw de minister | Acteur | 2002 | Televisie | ||
| Wereld natuur concert | Presentator | 2002 | Televisie | ||
| Tussen dier en souvenir | Presentator | 2002-2003 | Televisie | ||
| NK sparen | Presentator | 2002-2004 | Televisie | ||
| Dierenpark | Commentator | 2003 | Televisie | ||
| Radio 1 avondjournaal | Presentator | 2003 | Radio | ||
| Opsporing verzocht | Presentator | 2003 | Televisie | ||
| Wet en waan | Acteur | 2003-2004 | Televisie | ||
| Opium | Presentator | 2003-2007 | Radio | ||
| Tussen kunst & kitsch | Presentator | 2004 | Televisie | ||
| Tussen kunst & kitsch exclusief | Commentator, Presentator | 2004 | Televisie | ||
| Jonge architecten | Commentator | 2004 | Televisie | ||
| Vers op 4 | Presentator | 2004-2005 | Radio | ||
| De gouden piramide | Presentator | 2005 | Televisie | ||
| AVRO Kunstpanorama | Presentator | 2005 | Televisie | ||
| Weeldekwartier | Commentator | 2005 | Televisie | ||
| Kastelen | Presentator | 2005 | Televisie | ||
| De zoektocht | Presentator | 2006 | Televisie | ||
| Het grote Mozart weekend | Presentatie | 2006 | Televisie | ||
| Circus Waltz | Acteur | 2006 | Televisie | ||
| Close up | Commentator | 2006-2007 | Televisie | ||
| Tussen kunst & kitsch | Presentator | 2007 | Televisie | ||
| Koninklijk concertgebouworkest 120 jaar | Presentator | 2008 | Televisie |