Oeuvre van Antonie Kamerling: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="112" height="13" | Titel | width="80" | Functie | w...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 18: | Regel 18: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De kleine blonde dood]] | | height="13" | [[De kleine blonde dood]] | ||
| acteur | |||
| 1993 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Suite 16]] | |||
| acteur | | acteur | ||
| 1993 | | 1993 | ||
Versie van 11 okt 2010 09:55
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Goede tijden slechte tijden | acteur | 1990 - 1993, 1995 | televisie | |
| De kleine blonde dood | acteur | 1993 | bioscoop | |
| Suite 16 | acteur | 1993 | bioscoop | |
| Windkracht 10 | acteur | 1996 - 1997 | televisie | |
| Baantjer | acteur | 1997 | televisie | |
| All Stars (film) | acteur | 1997 | televisie | |
| All Stars (serie) | acteur | 1999 - 2001 | Televisie | |
| Ik ook van jou | acteur | 2001 | bioscoop | |
| Feestje! | acteur | 2001 | bioscoop | |
| Saint Amour | acteur | 2001 | televisie | |
| ONM | acteur | 2005 | televisie | |
| HannaHannaH | acteur | 2007 | televisie | |
| Voetbalvrouwen | acteur | 2008 | televisie |
|