Oeuvre Bert van der Veer: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| (7 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Bert van der Veer| Terug naar biografie]] | [[Bert van der Veer| Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width="188" height="13" | Titel | | width="188" height="13" | Titel | ||
| Regel 11: | Regel 11: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Aan de grenzen]] | | height="13" | [[Aan de grenzen]] | ||
| | | Journalist | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1977 | | 1977 | ||
| Regel 18: | Regel 18: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Veronica vandaag]] | | height="13" | [[Veronica vandaag]] | ||
| | | Regisseur | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1980 | | 1980 | ||
| Regel 25: | Regel 25: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Broodje boek]] | | height="13" valign="top" | [[Broodje boek]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1982 | | valign="top" | 1982 | ||
| Regel 32: | Regel 32: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Getty's album]] | | height="13" valign="top" | [[Getty's album]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1982 | | valign="top" | 1982 | ||
| Regel 39: | Regel 39: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Coupe Ter Weijden]] | | height="13" valign="top" | [[Coupe Ter Weijden]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1983 | | valign="top" | 1983 | ||
| Regel 46: | Regel 46: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Het komt voor]] | | height="13" valign="top" | [[Het komt voor]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1983 | | valign="top" | 1983 | ||
| Regel 53: | Regel 53: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Televizier magazine]] | | height="13" valign="top" | [[Televizier magazine]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1983 | | valign="top" | 1983 | ||
| Regel 60: | Regel 60: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Toppop jaaroverzicht]] | | height="13" valign="top" | [[Toppop jaaroverzicht]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1983 | | valign="top" | 1983 | ||
| Regel 66: | Regel 66: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[1990]] | | height="13" valign="top" | [[1990 (VOO serie)|1990]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1984 | | valign="top" | 1984 | ||
| Regel 74: | Regel 74: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[BZN '84]] | | height="13" valign="top" | [[BZN '84]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1984 | | valign="top" | 1984 | ||
| Regel 81: | Regel 81: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Nederland muziekland]] | | height="13" valign="top" | [[Nederland muziekland]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1984 | | valign="top" | 1984 | ||
| Regel 88: | Regel 88: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Toppop]] | | height="13" valign="top" | [[Toppop]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1984 | | valign="top" | 1984 | ||
| Regel 95: | Regel 95: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Aap om mee te praten]] | | height="13" valign="top" | [[Aap om mee te praten]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1985 | | valign="top" | 1985 | ||
| Regel 102: | Regel 102: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[BZN '85 in Canada]] | | height="13" valign="top" | [[BZN '85 in Canada]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1985 | | valign="top" | 1985 | ||
| Regel 109: | Regel 109: | ||
|- | |- | ||
| height="26" valign="top" | [[De Los-vast jubileum-spektakelshowde NCRV-60-show]] | | height="26" valign="top" | [[De Los-vast jubileum-spektakelshowde NCRV-60-show]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1985 | | valign="top" | 1985 | ||
| Regel 116: | Regel 116: | ||
|- | |- | ||
| height="26" valign="top" | [[Eerste nationale verkeersveiligheidsdag 1985]] | | height="26" valign="top" | [[Eerste nationale verkeersveiligheidsdag 1985]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1985 | | valign="top" | 1985 | ||
| Regel 123: | Regel 123: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Los vast kuipspektakel]] | | height="13" valign="top" | [[Los vast kuipspektakel]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1985 | | valign="top" | 1985 | ||
| Regel 130: | Regel 130: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Los vast TV]] | | height="13" valign="top" | [[Los vast TV]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1985 | | valign="top" | 1985 | ||
| Regel 137: | Regel 137: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Platen-tiendaagse gala]] | | height="13" valign="top" | [[Platen-tiendaagse gala]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1985 | | valign="top" | 1985 | ||
| Regel 144: | Regel 144: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Popsjop-TV]] | | height="13" valign="top" | [[Popsjop-TV]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1985 | | valign="top" | 1985 | ||
| Regel 151: | Regel 151: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Show van de maand]] | | height="13" valign="top" | [[Show van de maand]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1985 | | valign="top" | 1985 | ||
| Regel 158: | Regel 158: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Sportpanorama]] | | height="13" valign="top" | [[Sportpanorama]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1985 | | valign="top" | 1985 | ||
| Regel 165: | Regel 165: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Televizier boekenprijs 1985]] | | height="13" valign="top" | [[Televizier boekenprijs 1985]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1985 | | valign="top" | 1985 | ||
| Regel 172: | Regel 172: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Veronica award]] | | height="13" valign="top" | [[Veronica award]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1985 | | valign="top" | 1985 | ||
| Regel 179: | Regel 179: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Wie waagt die wint]] | | height="13" valign="top" | [[Wie waagt die wint]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1985 | | valign="top" | 1985 | ||
| Regel 186: | Regel 186: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Bonnie en Jose in Zweden]] | | height="13" valign="top" | [[Bonnie en Jose in Zweden]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1986 | | valign="top" | 1986 | ||
| Regel 200: | Regel 193: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Los vast kuipspektakel 1986]] | | height="13" valign="top" | [[Los vast kuipspektakel 1986]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1986 | | valign="top" | 1986 | ||
| Regel 207: | Regel 200: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Masters of motorcross]] | | height="13" valign="top" | [[Masters of motorcross]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1986 | | valign="top" | 1986 | ||
| Regel 214: | Regel 207: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Oh Lori]] | | height="13" valign="top" | [[Oh Lori]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1986 | | valign="top" | 1986 | ||
| Regel 221: | Regel 214: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Popsjop-TV-special]] | | height="13" valign="top" | [[Popsjop-TV-special]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1986 | | valign="top" | 1986 | ||
| Regel 228: | Regel 221: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Caroline]] | | height="13" valign="top" | [[Caroline]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1987 | | valign="top" | 1987 | ||
| Regel 235: | Regel 228: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Mini playbackshow special]] | | height="13" valign="top" | [[Mini playbackshow special]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1987 | | valign="top" | 1987 | ||
| Regel 242: | Regel 235: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Mini playbackshow]] | | height="13" valign="top" | [[Mini playbackshow]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1987 | | valign="top" | 1987 | ||
| Regel 249: | Regel 242: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Soundmixshow]] | | height="13" valign="top" | [[Soundmixshow]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1987 | | valign="top" | 1987 | ||
| Regel 256: | Regel 249: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Spijkerhoek]] | | height="13" valign="top" | [[Spijkerhoek]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Programmamaker | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1987 | | valign="top" | 1987 | ||
| Regel 263: | Regel 256: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Voor de vuist weg]] | | height="13" valign="top" | [[Voor de vuist weg]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1987 | | valign="top" | 1987 | ||
| Regel 270: | Regel 263: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Alles in de hand]] | | height="13" valign="top" | [[Alles in de hand]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1988 | | valign="top" | 1988 | ||
| Regel 277: | Regel 270: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Screentest]] | | height="13" valign="top" | [[Screentest]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1988 | | valign="top" | 1988 | ||
| Regel 284: | Regel 277: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Showmasters]] | | height="13" valign="top" | [[Showmasters]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Redacteur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1988 | | valign="top" | 1988 | ||
| Regel 291: | Regel 284: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Surprise show]] | | height="13" valign="top" | [[Surprise show]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1988 | | valign="top" | 1988 | ||
| Regel 298: | Regel 291: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Showmasters: hoogtepunten]] | | height="13" valign="top" | [[Showmasters: hoogtepunten]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Redacteur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1989 | | valign="top" | 1989 | ||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Goede Tijden, Slechte Tijden]] | |||
| valign="top" | Programmadirecteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1990 | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Liefde op het eerste gezicht]] | |||
| valign="top" | Programmadirecteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1990 | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Ursul de Geer (productie)| Ursul de Geer]] | |||
| valign="top" | Programmadirecteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1990 | |||
| valign="bottom" | | | valign="bottom" | | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[De laatste loodjes]] | | height="13" valign="top" | [[De laatste loodjes]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Journalist | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1992 | | valign="top" | 1992 | ||
| Regel 312: | Regel 326: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Het nationale bevrijdingsfeest]] | | height="13" valign="top" | [[Het nationale bevrijdingsfeest]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Eindredacteur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1992 | | valign="top" | 1992 | ||
| Regel 319: | Regel 333: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Bold & Beautiful in Concert]] | | height="13" valign="top" | [[Bold & Beautiful in Concert]] | ||
| valign="top" | [[ | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1993 | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Diamand]] | |||
| valign="top" | Programmadirecteur | |||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1993 | | valign="top" | 1993 | ||
| Regel 326: | Regel 347: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Heineken Night of the Proms]] | | height="13" valign="top" | [[Heineken Night of the Proms]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1993 | | valign="top" | 1993 | ||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Ischa| I.S.C.H.A.]] | |||
| valign="top" | Programmadirecteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1993 | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Lief & Leed]] | |||
| valign="top" | Programmadirecteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1993 | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Moppentoppers]] | |||
| valign="top" | Programmadirecteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1993 | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Now or Never]] | |||
| valign="top" | Programmadirecteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1993 | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Ooggetuige]] | |||
| valign="top" | Programmadirecteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1993 | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Sam Sam]] | |||
| valign="top" | Programmadirecteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1993 | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Showtime]] | |||
| valign="top" | Programmadirecteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1993 | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Het Spijt Me]] | |||
| valign="top" | Programmadirecteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1993 | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[De Sylvia Millecam Show]] | |||
| valign="top" | Programmadirecteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1993 | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Het Uur van de Waarheid]] | |||
| valign="top" | Programmadirecteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1993 | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Vrouwenvleugel]] | |||
| valign="top" | Programmadirecteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1993 | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Breekijzer]] | |||
| valign="top" | Creative Director | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1996 | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Over seks gesproken]] | |||
| valign="top" | Creative Director | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1996 | |||
| valign="bottom" | | | valign="bottom" | | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Robijn Fashion Award]] | | height="13" valign="top" | [[Robijn Fashion Award]] | ||
| valign="top" | [[ | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1996 | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[De show van je leven]] | |||
| valign="top" | Creative Director | |||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1996 | | valign="top" | 1996 | ||
| Regel 340: | Regel 459: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Karel]] | | height="13" valign="top" | [[Karel]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Eindredacteur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 1998 | | valign="top" | 1998 | ||
| Regel 347: | Regel 466: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Barend & Van Dorp]] | | height="13" valign="top" | [[Barend & Van Dorp]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 2000 | | valign="top" | 2000 | ||
| Regel 354: | Regel 473: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Dok 12]] | | height="13" valign="top" | [[Dok 12]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Scenarioschrijver | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 2001 | | valign="top" | 2001 | ||
| Regel 361: | Regel 480: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Ticket to love]] | | height="13" valign="top" | [[Ticket to love]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Programmamaker | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 2001 | | valign="top" | 2001 | ||
| Regel 368: | Regel 487: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Beau Rivage]] | | height="13" valign="top" | [[Beau Rivage]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 2002 | | valign="top" | 2002 | ||
| Regel 375: | Regel 494: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Gevonden Geld]] | | height="13" valign="top" | [[Gevonden Geld]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 2002 | | valign="top" | 2002 | ||
| Regel 382: | Regel 501: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[We zijn zo terug]] | | height="13" valign="top" | [[We zijn zo terug]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 2002 | | valign="top" | 2002 | ||
| Regel 389: | Regel 508: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Villa BvD]] | | height="13" valign="top" | [[Villa BvD]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 2004 | | valign="top" | 2004 | ||
| Regel 396: | Regel 515: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[De aanhouder wint]] | | height="13" valign="top" | [[De aanhouder wint]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 2005 | | valign="top" | 2005 | ||
| Regel 403: | Regel 522: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[De Gouden Televizier Ring 2005]] | | height="13" valign="top" | [[De Gouden Televizier Ring 2005]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Programmamaker | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 2005 | | valign="top" | 2005 | ||
| Regel 410: | Regel 529: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[NPS arena]] | | height="13" valign="top" | [[NPS arena]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 2005 | | valign="top" | 2005 | ||
| Regel 417: | Regel 536: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[TV 3]] | | height="13" valign="top" | [[TV 3]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 2005 | | valign="top" | 2005 | ||
| Regel 424: | Regel 543: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Pauw & Witteman]] | | height="13" valign="top" | [[Pauw & Witteman]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Regisseur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 2006 | | valign="top" | 2006-heden | ||
| valign="bottom" | | | valign="bottom" | | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Korenslag]] | | height="13" valign="top" | [[Korenslag]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Televisiemaker | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 2007 | | valign="top" | 2007 | ||
| valign="bottom" | | | valign="bottom" | | ||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Een van de acht]] | |||
| valign="top" | Eindredacteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 2008 | |||
| valign="bottom" | | |||
|} | |} | ||
[[Bert van der Veer| Terug naar biografie]] | [[Bert van der Veer| Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 31 okt 2011 09:06
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Aan de grenzen | Journalist | Televisie | 1977 | |
| Veronica vandaag | Regisseur | Televisie | 1980 | |
| Broodje boek | Regisseur | Televisie | 1982 | |
| Getty's album | Regisseur | Televisie | 1982 | |
| Coupe Ter Weijden | Regisseur | Televisie | 1983 | |
| Het komt voor | Regisseur | Televisie | 1983 | |
| Televizier magazine | Regisseur | Televisie | 1983 | |
| Toppop jaaroverzicht | Regisseur | Televisie | 1983 | |
| 1990 | Regisseur | Televisie | 1984 | |
| BZN '84 | Regisseur | Televisie | 1984 | |
| Nederland muziekland | Regisseur | Televisie | 1984 | |
| Toppop | Regisseur | Televisie | 1984 | |
| Aap om mee te praten | Regisseur | Televisie | 1985 | |
| BZN '85 in Canada | Regisseur | Televisie | 1985 | |
| De Los-vast jubileum-spektakelshowde NCRV-60-show | Regisseur | Televisie | 1985 | |
| Eerste nationale verkeersveiligheidsdag 1985 | Regisseur | Televisie | 1985 | |
| Los vast kuipspektakel | Regisseur | Televisie | 1985 | |
| Los vast TV | Regisseur | Televisie | 1985 | |
| Platen-tiendaagse gala | Regisseur | Televisie | 1985 | |
| Popsjop-TV | Regisseur | Televisie | 1985 | |
| Show van de maand | Regisseur | Televisie | 1985 | |
| Sportpanorama | Regisseur | Televisie | 1985 | |
| Televizier boekenprijs 1985 | Regisseur | Televisie | 1985 | |
| Veronica award | Regisseur | Televisie | 1985 | |
| Wie waagt die wint | Regisseur | Televisie | 1985 | |
| Bonnie en Jose in Zweden | Regisseur | Televisie | 1986 | |
| Los vast kuipspektakel 1986 | Regisseur | Televisie | 1986 | |
| Masters of motorcross | Regisseur | Televisie | 1986 | |
| Oh Lori | Regisseur | Televisie | 1986 | |
| Popsjop-TV-special | Regisseur | Televisie | 1986 | |
| Caroline | Regisseur | Televisie | 1987 | |
| Mini playbackshow special | Regisseur | Televisie | 1987 | |
| Mini playbackshow | Regisseur | Televisie | 1987 | |
| Soundmixshow | Regisseur | Televisie | 1987 | |
| Spijkerhoek | Programmamaker | Televisie | 1987 | |
| Voor de vuist weg | Regisseur | Televisie | 1987 | |
| Alles in de hand | Regisseur | Televisie | 1988 | |
| Screentest | Regisseur | Televisie | 1988 | |
| Showmasters | Redacteur | Televisie | 1988 | |
| Surprise show | Regisseur | Televisie | 1988 | |
| Showmasters: hoogtepunten | Redacteur | Televisie | 1989 | |
| Goede Tijden, Slechte Tijden | Programmadirecteur | Televisie | 1990 | |
| Liefde op het eerste gezicht | Programmadirecteur | Televisie | 1990 | |
| Ursul de Geer | Programmadirecteur | Televisie | 1990 | |
| De laatste loodjes | Journalist | Televisie | 1992 | |
| Het nationale bevrijdingsfeest | Eindredacteur | Televisie | 1992 | |
| Bold & Beautiful in Concert | Regisseur | Televisie | 1993 | |
| Diamand | Programmadirecteur | Televisie | 1993 | |
| Heineken Night of the Proms | Regisseur | Televisie | 1993 | |
| I.S.C.H.A. | Programmadirecteur | Televisie | 1993 | |
| Lief & Leed | Programmadirecteur | Televisie | 1993 | |
| Moppentoppers | Programmadirecteur | Televisie | 1993 | |
| Now or Never | Programmadirecteur | Televisie | 1993 | |
| Ooggetuige | Programmadirecteur | Televisie | 1993 | |
| Sam Sam | Programmadirecteur | Televisie | 1993 | |
| Showtime | Programmadirecteur | Televisie | 1993 | |
| Het Spijt Me | Programmadirecteur | Televisie | 1993 | |
| De Sylvia Millecam Show | Programmadirecteur | Televisie | 1993 | |
| Het Uur van de Waarheid | Programmadirecteur | Televisie | 1993 | |
| Vrouwenvleugel | Programmadirecteur | Televisie | 1993 | |
| Breekijzer | Creative Director | Televisie | 1996 | |
| Over seks gesproken | Creative Director | Televisie | 1996 | |
| Robijn Fashion Award | Regisseur | Televisie | 1996 | |
| De show van je leven | Creative Director | Televisie | 1996 | |
| Karel | Eindredacteur | Televisie | 1998 | |
| Barend & Van Dorp | Regisseur | Televisie | 2000 | |
| Dok 12 | Scenarioschrijver | Televisie | 2001 | |
| Ticket to love | Programmamaker | Televisie | 2001 | |
| Beau Rivage | Regisseur | Televisie | 2002 | |
| Gevonden Geld | Regisseur | Televisie | 2002 | |
| We zijn zo terug | Regisseur | Televisie | 2002 | |
| Villa BvD | Regisseur | Televisie | 2004 | |
| De aanhouder wint | Regisseur | Televisie | 2005 | |
| De Gouden Televizier Ring 2005 | Programmamaker | Televisie | 2005 | |
| NPS arena | Regisseur | Televisie | 2005 | |
| TV 3 | Regisseur | Televisie | 2005 | |
| Pauw & Witteman | Regisseur | Televisie | 2006-heden | |
| Korenslag | Televisiemaker | Televisie | 2007 | |
| Een van de acht | Eindredacteur | Televisie | 2008 |
|