Oeuvre Astrid Joosten: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| (4 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 15: | Regel 15: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 35: | Regel 28: | ||
| 1983 | | 1983 | ||
| Radio | | Radio | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dag 83, hallo 84]] | |||
| presentator | |||
| 1983 | |||
| Televisie | |||
| | | | ||
| Regel 283: | Regel 283: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De | | height="13" | [[De Oud Nieuwsshow]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1994 | | 1994 | ||
| Regel 445: | Regel 445: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Kanniewaarzijn]] | | height="13" | [[Kanniewaarzijn]] | ||
| presentator | |||
| 2011 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Sinterklaas en het raadsel van 5 december]] | |||
| acteur | |||
| 2011 | |||
| Bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De magie van Mandela]] | |||
| presentator | | presentator | ||
| 2011 | | 2011 | ||
Huidige versie van 15 mei 2013 12:37
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| VARA | omroeper | 1983-1987 | Televisie | |
| Zomaar een zomeravond | presentator | 1983 | Televisie | |
| Lijn 3 | verslaggever | 1983 | Radio | |
| Dag 83, hallo 84 | presentator | 1983 | Televisie | |
| Bij Koos | presentator | 1984-1985 | Televisie | |
| Lotto live | presentator | 1985 | Televisie | |
| Drie vrouwen | presentator | 1986-1987 | Televisie | |
| In vredesnaam | presentator | 1986 | Televisie | |
| Ni Hao - Chinese taal en cultuur | presentator | 1986 | Televisie | |
| De belasting cursus | presentator | 1987 | Televisie | |
| Gast aan tafel live | presentator | 1987 | Televisie | |
| Nationaal Songfestival 1987 | presentator | 1987 | Televisie | |
| Niet bekend | verslaggever | 1987 | Radio | * taakid: 544568; Marcel van Dam interviewt Prins Claus |
| VARA's Nachtshow | omroeper | 1987 | Televisie | * als onderdeel van het programma |
| Gouden Kalf-gala 1987 | presentator | 1987 | Televisie | |
| Hallo…met de TROS | presentator | 1988 | Televisie | |
| Jongbloed & Joosten | presentator | 1988-1990 | Televisie | |
| Meer kans voor vrouwen | presentator | 1988 | Televisie | |
| Nationaal Songfestival | presentator | 1988 | Televisie | |
| TROS Nieuwsshow | presentator | 1988 | Televisie | |
| TROS Aktua | redacteur | 1988 | Televisie | |
| TROS Triviant | presentator | 1988-1989 | Televisie | |
| Help de Russen de winter door | presentator | 1990 | Televisie | |
| In het nieuws | presentator | 1990-1991 | Televisie | |
| Alarma Mexico | presentator | 1991 | Televisie | |
| Gala Toon 75 | presentator | 1991 | Televisie | |
| Sonja op Oudejaarsavond | presentator | 1991 | Televisie | * presenteert eenmalig Twee voor Twaalf als onderdeel van dit programma |
| Twee voor Twaalf | presentator | 1991-heden | Televisie | |
| VARA's belastingshow | presentator | 1991 | Televisie | |
| De belastingshow | presentator | 1992 | Televisie | |
| Holland Casino Scheveningen festival | presentator | 1992 | Televisie | |
| De verleiding | presentator | 1992-1993 | Televisie | |
| Voor altijd kerst | presentator | 1992 | Televisie | |
| 3 voor Novib | presentator | 1993 | Televisie | |
| Spijkers met koppen | presentator | 1993 | Radio | |
| Geef Zuid-Afrika een eerlijke kans | presentator | 1994 | Televisie | |
| Personality | presentator | 1994 | Televisie | |
| Seth en Fiona | acteur | 1994 | Televisie | * eenmalige gastrol |
| Vier voor Novib | presentator | 1994 | Televisie | |
| De Oud Nieuwsshow | presentator | 1994 | Televisie | |
| Anno Joosten | presentator | 1995 | Televisie | |
| Een goed begin | presentator | 1995 | Televisie | |
| De show van je leven | presentator | 1996-2000 | Televisie | |
| Vier voor Novib | presentator | 1997 | Televisie | |
| Nationale actie Midden-Amerika | reportagemaker | 1998 | Televisie | |
| Novib | presentator | 1998 | Televisie | |
| 3 voor Novib | presentator | 1999 | Televisie | |
| Iemand moet het weten | presentator | 2000 | Televisie | |
| Ik-jij-hij-wij-jullie-zij! | presentator | 2000-2001 | Televisie | |
| De VARA viert feest | presentator | 2000 | Radio | |
| Oog in oog | presentator | 2001-2003 | Televisie | |
| Maandag Prinsjesdag | presentator | 2003 | Televisie | * presenteert eenmalig Twee voor Twaalf als onderdeel van dit programma |
| Dat zoeken we op! | presentator | 2004 | Televisie | |
| Twee voor Twaalf junior | presentator | 2004-2005 | Televisie | |
| De zomerse zaterdagavond | presentator | 2004 | Televisie | * presenteert Twee voor Twaalf junior als onderdeel van dit programma |
| Zeg 'ns A, B of C | presentator | 2004 | Televisie | |
| In heel Europa…! | presentator | 2005 | Televisie | |
| Off screen | acteur | 2005 | Bioscoop | |
| Zestien miljoen rechters | presentator | 2006 | Televisie | |
| De wereld draait door | presentator | 2006 | Televisie | |
| Hof van Joosten | presentator | 2007-2008 | Televisie | |
| Alles draait om geld | presentator | 2009-2010 | Televisie | |
| Kanniewaarzijn | presentator | 2011 | Televisie | |
| Sinterklaas en het raadsel van 5 december | acteur | 2011 | Bioscoop | |
| De magie van Mandela | presentator | 2011 | Televisie |