Overleden personen in 2011: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Renekoenders (overleg | bijdragen)
kGeen bewerkingssamenvatting
SjorsAbeling (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
 
(2 tussenliggende versies door een andere gebruiker niet weergegeven)
Regel 11: Regel 11:
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:PlaceholderDL.png|thumb|100px|16 juli<br>[[Milo Anstadt]]<br>]]
| width="50" | [[Afbeelding:PlaceholderDL.png|thumb|100px|16 juli<br>[[Milo Anstadt]]<br>]]
| width="50" | [[Afbeelding:JohnnyKraaykampDL.jpg|thumb|100px|17 juli<br>[[Johnny Kraaykamp sr|Johnny Kraaykamp]]<br>]]
| width="50" | [[Afbeelding:PlaceholderDL.png|thumb|100px|6 oktober<br>[[Meta de Vries]]<br>]]  
| width="50" | [[Afbeelding:PlaceholderDL.png|thumb|100px|6 oktober<br>[[Meta de Vries]]<br>]]  
| width="50" | [[Afbeelding:PeterCreutzbergDL.jpg|thumb|100px|22 oktober<br> [[Peter Creutzberg]]<br>]]
| width="50" | [[Afbeelding:PeterCreutzbergDL.jpg|thumb|100px|22 oktober<br> [[Peter Creutzberg]]<br>]]
| width="50" | [[Afbeelding:RijkdeGooyerDL.png|thumb|100px|2 november<br>[[Rijk de Gooyer]]<br>]]
| width="50" | [[Afbeelding:RijkdeGooyerDL.png|thumb|100px|2 november<br>[[Rijk de Gooyer]]<br>]]


|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:ElisabethVersluysDL.png|thumb|100px|18 november<br>[[Elisabeth Versluys]]<br>]]
| width="50" | [[Afbeelding:PlaceholderDL.png|thumb|100px|14 december<br>[[Olga Madsen]]<br>]]
| width="50" | [[Afbeelding:PlaceholderDL.png|thumb|100px|25 december<br>[[Joop Koopman]]<br>]]
|}
|}
----
----

Huidige versie van 27 dec 2011 14:06

Op deze pagina is een overzicht te vinden van overleden personen in 2011. Deze personen hebben een bijdrage geleverd aan de audiovisuele media in Nederland.

22 maart
Ad Hoeijmans
22 maart
Hans Boskamp
2 juni
Willem Duys
19 juni
Christa Rosier
21 juni
Mary Michon
16 juli
Milo Anstadt
17 juli
Johnny Kraaykamp
6 oktober
Meta de Vries
22 oktober
Peter Creutzberg
2 november
Rijk de Gooyer
18 november
Elisabeth Versluys
14 december
Olga Madsen
25 december
Joop Koopman