Oeuvre Astrid Joosten: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| (22 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Astrid Joosten|Terug]] | [[Astrid Joosten|Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| width="112" height="13" | Titel | |||
| width="80" | Functie | |||
| width="86" | Jaar | |||
| width="61" | Medium | |||
| width="66" | Opmerking | |||
[[Astrid Joosten|Terug]] | |- valign="top" | ||
| height="13" | VARA | |||
| omroeper | |||
| 1983-1987 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Zomaar een zomeravond]] | |||
| presentator | |||
| 1983 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Lijn 3]] | |||
| verslaggever | |||
| 1983 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dag 83, hallo 84]] | |||
| presentator | |||
| 1983 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Bij Koos]] | |||
| presentator | |||
| 1984-1985 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Lotto live]] | |||
| presentator | |||
| 1985 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Drie vrouwen]] | |||
| presentator | |||
| 1986-1987 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[In vredesnaam]] | |||
| presentator | |||
| 1986 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Ni Hao - Chinese taal en cultuur]] | |||
| presentator | |||
| 1986 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De belasting cursus]] | |||
| presentator | |||
| 1987 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Gast aan tafel live]] | |||
| presentator | |||
| 1987 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Nationaal Songfestival 1987]] | |||
| presentator | |||
| 1987 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="64" | Niet bekend | |||
| verslaggever | |||
| 1987 | |||
| Radio | |||
| * taakid: 544568; [[Marcel van Dam]] interviewt Prins Claus | |||
|- valign="top" | |||
| height="38" | [[VARA's Nachtshow]] | |||
| omroeper | |||
| 1987 | |||
| Televisie | |||
| * als onderdeel van het programma | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Gouden Kalf-gala 1987]] | |||
| presentator | |||
| 1987 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hallo…met de TROS]] | |||
| presentator | |||
| 1988 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Jongbloed & Joosten]] | |||
| presentator | |||
| 1988-1990 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Meer kans voor vrouwen]] | |||
| presentator | |||
| 1988 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Nationaal Songfestival]] | |||
| presentator | |||
| 1988 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[TROS Nieuwsshow]] | |||
| presentator | |||
| 1988 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[TROS Aktua]] | |||
| redacteur | |||
| 1988 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[TROS Triviant]] | |||
| presentator | |||
| 1988-1989 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Help de Russen de winter door]] | |||
| presentator | |||
| 1990 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[In het nieuws (actualiteitenprogramma)|In het nieuws]] | |||
| presentator | |||
| 1990-1991 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Alarma Mexico]] | |||
| presentator | |||
| 1991 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Gala Toon 75]] | |||
| presentator | |||
| 1991 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="64" | [[Sonja op Oudejaarsavond]] | |||
| presentator | |||
| 1991 | |||
| Televisie | |||
| * presenteert eenmalig [[Twee voor Twaalf]] als onderdeel van dit programma | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Twee voor Twaalf]] | |||
| presentator | |||
| 1991-heden | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[VARA's belastingshow]] | |||
| presentator | |||
| 1991 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De belastingshow]] | |||
| presentator | |||
| 1992 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Holland Casino Scheveningen festival]] | |||
| presentator | |||
| 1992 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De Verleiding (VARA)|De verleiding]] | |||
| presentator | |||
| 1992-1993 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Voor altijd kerst]] | |||
| presentator | |||
| 1992 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[3 voor Novib]] | |||
| presentator | |||
| 1993 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Spijkers met koppen]] | |||
| presentator | |||
| 1993 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Geef Zuid-Afrika een eerlijke kans]] | |||
| presentator | |||
| 1994 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Personality]] | |||
| presentator | |||
| 1994 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Seth en Fiona]] | |||
| acteur | |||
| 1994 | |||
| Televisie | |||
| * eenmalige gastrol | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vier voor Novib]] | |||
| presentator | |||
| 1994 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De Oud Nieuwsshow]] | |||
| presentator | |||
| 1994 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Anno Joosten]] | |||
| presentator | |||
| 1995 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Een goed begin]] | |||
| presentator | |||
| 1995 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De show van je leven]] | |||
| presentator | |||
| 1996-2000 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vier voor Novib]] | |||
| presentator | |||
| 1997 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Nationale actie Midden-Amerika]] | |||
| reportagemaker | |||
| 1998 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Novib]] | |||
| presentator | |||
| 1998 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[3 voor Novib]] | |||
| presentator | |||
| 1999 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Iemand moet het weten]] | |||
| presentator | |||
| 2000 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ik-jij-hij-wij-jullie-zij!]] | |||
| presentator | |||
| 2000-2001 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De VARA viert feest]] | |||
| presentator | |||
| 2000 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Oog in Oog (talkshow)|Oog in oog]] | |||
| presentator | |||
| 2001-2003 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="64" | [[Maandag Prinsjesdag]] | |||
| presentator | |||
| 2003 | |||
| Televisie | |||
| * presenteert eenmalig [[Twee voor Twaalf]] als onderdeel van dit programma | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dat zoeken we op!]] | |||
| presentator | |||
| 2004 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Twee voor Twaalf junior]] | |||
| presentator | |||
| 2004-2005 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="76" | [[De zomerse zaterdagavond]] | |||
| presentator | |||
| 2004 | |||
| Televisie | |||
| * presenteert [[Twee voor Twaalf junior]] als onderdeel van dit programma | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Zeg 'ns A, B of C]] | |||
| presentator | |||
| 2004 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[In heel Europa…!]] | |||
| presentator | |||
| 2005 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Off screen]] | |||
| acteur | |||
| 2005 | |||
| Bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Zestien miljoen rechters]] | |||
| presentator | |||
| 2006 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De wereld draait door]] | |||
| presentator | |||
| 2006 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hof van Joosten]] | |||
| presentator | |||
| 2007-2008 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Alles draait om geld]] | |||
| presentator | |||
| 2009-2010 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kanniewaarzijn]] | |||
| presentator | |||
| 2011 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Sinterklaas en het raadsel van 5 december]] | |||
| acteur | |||
| 2011 | |||
| Bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De magie van Mandela]] | |||
| presentator | |||
| 2011 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|} | |||
[[Astrid Joosten|Terug naar biografie]] | |||
Huidige versie van 15 mei 2013 12:37
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| VARA | omroeper | 1983-1987 | Televisie | |
| Zomaar een zomeravond | presentator | 1983 | Televisie | |
| Lijn 3 | verslaggever | 1983 | Radio | |
| Dag 83, hallo 84 | presentator | 1983 | Televisie | |
| Bij Koos | presentator | 1984-1985 | Televisie | |
| Lotto live | presentator | 1985 | Televisie | |
| Drie vrouwen | presentator | 1986-1987 | Televisie | |
| In vredesnaam | presentator | 1986 | Televisie | |
| Ni Hao - Chinese taal en cultuur | presentator | 1986 | Televisie | |
| De belasting cursus | presentator | 1987 | Televisie | |
| Gast aan tafel live | presentator | 1987 | Televisie | |
| Nationaal Songfestival 1987 | presentator | 1987 | Televisie | |
| Niet bekend | verslaggever | 1987 | Radio | * taakid: 544568; Marcel van Dam interviewt Prins Claus |
| VARA's Nachtshow | omroeper | 1987 | Televisie | * als onderdeel van het programma |
| Gouden Kalf-gala 1987 | presentator | 1987 | Televisie | |
| Hallo…met de TROS | presentator | 1988 | Televisie | |
| Jongbloed & Joosten | presentator | 1988-1990 | Televisie | |
| Meer kans voor vrouwen | presentator | 1988 | Televisie | |
| Nationaal Songfestival | presentator | 1988 | Televisie | |
| TROS Nieuwsshow | presentator | 1988 | Televisie | |
| TROS Aktua | redacteur | 1988 | Televisie | |
| TROS Triviant | presentator | 1988-1989 | Televisie | |
| Help de Russen de winter door | presentator | 1990 | Televisie | |
| In het nieuws | presentator | 1990-1991 | Televisie | |
| Alarma Mexico | presentator | 1991 | Televisie | |
| Gala Toon 75 | presentator | 1991 | Televisie | |
| Sonja op Oudejaarsavond | presentator | 1991 | Televisie | * presenteert eenmalig Twee voor Twaalf als onderdeel van dit programma |
| Twee voor Twaalf | presentator | 1991-heden | Televisie | |
| VARA's belastingshow | presentator | 1991 | Televisie | |
| De belastingshow | presentator | 1992 | Televisie | |
| Holland Casino Scheveningen festival | presentator | 1992 | Televisie | |
| De verleiding | presentator | 1992-1993 | Televisie | |
| Voor altijd kerst | presentator | 1992 | Televisie | |
| 3 voor Novib | presentator | 1993 | Televisie | |
| Spijkers met koppen | presentator | 1993 | Radio | |
| Geef Zuid-Afrika een eerlijke kans | presentator | 1994 | Televisie | |
| Personality | presentator | 1994 | Televisie | |
| Seth en Fiona | acteur | 1994 | Televisie | * eenmalige gastrol |
| Vier voor Novib | presentator | 1994 | Televisie | |
| De Oud Nieuwsshow | presentator | 1994 | Televisie | |
| Anno Joosten | presentator | 1995 | Televisie | |
| Een goed begin | presentator | 1995 | Televisie | |
| De show van je leven | presentator | 1996-2000 | Televisie | |
| Vier voor Novib | presentator | 1997 | Televisie | |
| Nationale actie Midden-Amerika | reportagemaker | 1998 | Televisie | |
| Novib | presentator | 1998 | Televisie | |
| 3 voor Novib | presentator | 1999 | Televisie | |
| Iemand moet het weten | presentator | 2000 | Televisie | |
| Ik-jij-hij-wij-jullie-zij! | presentator | 2000-2001 | Televisie | |
| De VARA viert feest | presentator | 2000 | Radio | |
| Oog in oog | presentator | 2001-2003 | Televisie | |
| Maandag Prinsjesdag | presentator | 2003 | Televisie | * presenteert eenmalig Twee voor Twaalf als onderdeel van dit programma |
| Dat zoeken we op! | presentator | 2004 | Televisie | |
| Twee voor Twaalf junior | presentator | 2004-2005 | Televisie | |
| De zomerse zaterdagavond | presentator | 2004 | Televisie | * presenteert Twee voor Twaalf junior als onderdeel van dit programma |
| Zeg 'ns A, B of C | presentator | 2004 | Televisie | |
| In heel Europa…! | presentator | 2005 | Televisie | |
| Off screen | acteur | 2005 | Bioscoop | |
| Zestien miljoen rechters | presentator | 2006 | Televisie | |
| De wereld draait door | presentator | 2006 | Televisie | |
| Hof van Joosten | presentator | 2007-2008 | Televisie | |
| Alles draait om geld | presentator | 2009-2010 | Televisie | |
| Kanniewaarzijn | presentator | 2011 | Televisie | |
| Sinterklaas en het raadsel van 5 december | acteur | 2011 | Bioscoop | |
| De magie van Mandela | presentator | 2011 | Televisie |