Overzicht liedjes door Joop Stokkermans: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar overzicht liedjes door Joop Stokkermans {|class="wikitable" width="100%" |'''Titel''' |'''Tekst van''' |'''J...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 756: | Regel 756: | ||
|1970 | |1970 | ||
|[[Oebele]] | |[[Oebele]] | ||
|- | |||
|- | |||
|Aksie | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1970 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Daar kan geen commune aan tippen | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1970 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|De dood van mijn schat | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1970 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Discussiëren | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1970 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Het ludieke werkkamp | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1970 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Het paranormale | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1970 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Ik denk genuanceerd | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1970 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Juffrouw Millie van de retirade | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1970 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Kijk, daar staat ze | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1970 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Mildred Vink de multimiljonaire | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1970 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Neem een hopje | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1970 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Quick quick slow | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1970 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Slof het maar eens bij | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1970 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Suiker voor Castro | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1970 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Theater | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1970 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Toen kwam de klap | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1970 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Wendt u tot Millie | |||
|[[Guus Vleugel]] | |||
|1970 | |||
|[[Rust noch duur]] | |||
|- | |||
|Circuskind | |||
|[[Bram van Erkel]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Dag Oebele | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Dans van de clowntjes | |||
|[[instrumentaal]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|De mevrouw van wie ik hou | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Een kouwe kermis | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Er is een oud verhaaltje | |||
|[[Bram van Erkel]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Glitter en glans | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Gniffelhagedis | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Gronkenstommel | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Gronker mos | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Help het leger op de been | |||
|[[Bram van Erkel]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Hiep voor de dierentuin | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Ik ben directeur | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Ik laat je mijn vrienden zien | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Ik zou graag verpleegster zijn | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|In de dierentuin van Oebele | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|In een huis op wielen | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Jak-jak-jakkes | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Jan Joris van beneje | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Jan-Jurg de chirurg | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Jubilate | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Karnaval in Oebele | |||
|[[Bram van Erkel]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Op een ouderwetse stoomcarrousel | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Rode ballonnen, witte ballonnen | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Saurussen | |||
|[[Bram van Erkel]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Spokendans | |||
|[[instrumentaal]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Verknoeid, Jan ligt in de poeier | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Waar moet een tijgertje naartoe? | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Werken als een paard | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Zalig kan het wezen in een ziekenhuis | |||
|[[Harrie Geelen]] | |||
|1971 | |||
|[[Oebele]] | |||
|- | |||
|Clowntje | |||
|[[Wim Meuldijk]] | |||
|1971 | |||
|[[Pip en Zip]] | |||
|- | |||
|Draaistaart | |||
|[[Wim Meuldijk]] | |||
|1971 | |||
|[[Pip en Zip]] | |||
|- | |||
|Kok | |||
|[[Wim Meuldijk]] | |||
|1971 | |||
|[[Pip en Zip]] | |||
|- | |||
|Kokodrein | |||
|[[Wim Meuldijk]] | |||
|1971 | |||
|[[Pip en Zip]] | |||
|- | |||
|Laarsje Boe | |||
|[[Wim Meuldijk]] | |||
|1971 | |||
|[[Pip en Zip]] | |||
|- | |||
|Olihand | |||
|[[Wim Meuldijk]] | |||
|1971 | |||
|[[Pip en Zip]] | |||
|- | |||
|Pip en Zip | |||
|[[Wim Meuldijk]] | |||
|1971 | |||
|[[Pip en Zip]] | |||
|- | |||
|Slaapliedje | |||
|[[Wim Meuldijk]] | |||
|1971 | |||
|[[Pip en Zip]] | |||
|- | |||
|Taxaroe | |||
|[[Wim Meuldijk]] | |||
|1971 | |||
|[[Pip en Zip]] | |||
|- | |||
|Teleraf | |||
|[[Wim Meuldijk]] | |||
|1971 | |||
|[[Pip en Zip]] | |||
|- | |||
|Vissentjes | |||
|[[Wim Meuldijk]] | |||
|1971 | |||
|[[Pip en Zip]] | |||
|- | |||
|Vliegplici | |||
|[[Wim Meuldijk]] | |||
|1971 | |||
|[[Pip en Zip]] | |||
|- | |||
|Amsterdam, je kan zeggen wat je wil | |||
|[[Eli Asser]] | |||
|1972 | |||
|[[Citroentje met suiker]] | |||
|- | |||
|Tune ‘Citroentje met suiker’ | |||
|[[Eli Asser]] | |||
|1972 | |||
|[[Citroentje met suiker]] | |||
|- | |||
|Daar breng je ze nou voor groot | |||
|[[Eli Asser]] | |||
|1972 | |||
|[[Citroentje met suiker]] | |||
|- | |||
|Geen ervaring | |||
|[[Eli Asser]] | |||
|1972 | |||
|[[Citroentje met suiker]] | |||
|- | |||
|Inpakken en wegwezen | |||
|[[Eli Asser]] | |||
|1972 | |||
|[[Citroentje met suiker]] | |||
|- | |||
|Je mottermee leren leven, man! | |||
|[[Eli Asser]] | |||
|1972 | |||
|[[Citroentje met suiker]] | |||
|- | |||
|Lekker badje | |||
|[[Eli Asser]] | |||
|1972 | |||
|[[Citroentje met suiker]] | |||
|- | |||
|Meegaan met je tijd | |||
|[[Eli Asser]] | |||
|1972 | |||
|[[Citroentje met suiker]] | |||
|- | |||
|Met negen huishoudens op één trap | |||
|[[Eli Asser]] | |||
|1972 | |||
|[[Citroentje met suiker]] | |||
|- | |||
|Nee heb je, ja kan je krijgen | |||
|[[Eli Asser]] | |||
|1972 | |||
|[[Citroentje met suiker]] | |||
|- | |||
|Neem nooit je schoonvader in de zaak | |||
|[[Eli Asser]] | |||
|1972 | |||
|[[Citroentje met suiker]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Overzicht liedjes door Joop Stokkermans|Terug naar overzicht liedjes door Joop Stokkermans]] | [[Overzicht liedjes door Joop Stokkermans|Terug naar overzicht liedjes door Joop Stokkermans]] | ||
Versie van 30 okt 2012 00:49
Terug naar overzicht liedjes door Joop Stokkermans
| Titel | Tekst van | Jaar | Geschreven voor |
| Tune ‘Bas Boterbloem’ | Thea Wamelink | 1960 | Bas Boterbloem |
| Tune ‘De avonturen van Okkie Trooy’ | Gerrit den Braber | 1962 | De avonturen van Okkie Trooy’ |
| Tune ‘Rikkie en Slingertje’ | Rien Baartmans | 1966 | Rikkie en Slingertje |
| Mijn broer en ik | Eli Asser | 1967 | Mijn broer en ik |
| Tune ‘Paulus de Boskabouter’ | Gerrit den Braber | 1967 | Paulus de Boskabouter |
| Tune ‘De avonturen van Pinokkio’ | Peter van der Linden | 1968 | De avonturen van Pinokkio |
| Tune ‘Labberdibbus’ | Gerard Michon | 1968 | Labberdibbus |
| Een kunstenaar is ook een mens | Eli Asser | 1968 | Mijn broer en ik |
| Met een tikkeltje tact | Eli Asser | 1968 | Mijn broer en ik |
| Tegen de negende | Eli Asser | 1968 | Mijn broer en ik |
| Als ik naar de maan ga | Harrie Geelen | 1968 | Oebele |
| Barokko | instrumentaal | 1968 | Oebele |
| Onze bovenmeester | H. Meijer | 1968 | Oebele |
| Welkom in Oebele | Harrie Geelen | 1968 | Oebele |
| De grote Patsj | Eli Asser | 1969 | Mijn broer en ik |
| De werkelijkheid | Eli Asser | 1969 | Mijn broer en ik |
| De zaak | Eli Asser | 1969 | Mijn broer en ik |
| De zenuwen | Eli Asser | 1969 | Mijn broer en ik |
| Doping Jopie | Eli Asser | 1969 | Mijn broer en ik |
| Een slachtoffer van de maatschappij | Eli Asser | 1969 | Mijn broer en ik |
| Haidewiets, pak de fiets | Eli Asser | 1969 | Mijn broer en ik |
| Het is net wat je er zelf van maakt | Eli Asser | 1969 | Mijn broer en ik |
| Wij moeten dienen | Eli Asser | 1969 | Mijn broer en ik |
| Zeeman, wat zijn je handen koud | Eli Asser | 1969 | Mijn broer en ik |
| Zeg geen kwaad van Diana | Eli Asser | 1969 | Mijn broer en ik |
| Zonder haar | Eli Asser | 1969 | Mijn broer en ik |
| Als de winter begint | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Als Sinterklaas verstandig was | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Bang in het donker | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Binnen met een boek | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Bossa Brittannica | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Clean o clean | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| De eerste mensen | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| De poort van Oebele | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Dwarse fluiter | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Engeltje | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Gronkenlied | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Hallo, hallo, spreek ik de minister? | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Het is te dol | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Het park is open | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Hij rijdt op het dak | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Hoe gaat het eigenlijk met jou? | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Honderdduizend oliebollen | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Iedereen kan… | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Ik zit me te vervelen | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| In een caravan | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| In een stad | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Jan, kom je werken? | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Jantientje | Hans Andreus | 1969 | Oebele |
| Jonkvrouw in de toren | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Judo-rock | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Lentewind | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Mooie manieren | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Na de kerst | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Naar de ijsbaan | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Oe van Oebele | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Oebele is hupsakee! | Bram van Erkel | 1969 | Oebele |
| Oebele komt terug | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Oom in de bonnefanten | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Op de ijsbaan | Bram van Erkel | 1969 | Oebele |
| Op het gevaar af | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Paulus de piraat | Bram van Erkel | 1969 | Oebele |
| Pianoles | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Pruikentijd | Bram van Erkel | 1969 | Oebele |
| Een R in de maand | Bram van Erkel | 1969 | Oebele |
| Racekar | Nico Nicholls | 1969 | Oebele |
| Rossen door de bossen | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Sidderen voor de Sint | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Sneeuw | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Stapel op de STER | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Stewardess | Nico Nicholls | 1969 | Oebele |
| Tikkie getikt | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Twaalf spoken | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Typically British | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Vakantie, wow! | Bram van Erkel | 1969 | Oebele |
| Verlanglijstenlied | Bram van Erkel | 1969 | Oebele |
| Vroeger met Kerstmis | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Vrouwen zijn nieuwsgierig | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Wat zou Sinterklaas in de zomer doen? | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| We schilderen de schutting | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Zeg meneer | Nico Nicholls | 1969 | Oebele |
| Zopie van Jopie | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| Zou Sint Nicolaas… | Harrie Geelen | 1969 | Oebele |
| 40 graden koorts | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Charme | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Een vreemd geluid | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Getekend en gekooid | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| God zegene u, mevrouw Vink | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Had een mens maar geen familie | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Happy end | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Het Nederlandse filmklimaat | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Hoe hoort het eigenlijk? | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Ik heb geen soul | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Klaar voor de volgende vraag | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Rust noch duur | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Voor de revolutie | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Welterusten, groenteman | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Wij hebben onze schaapjes op het droge | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Zij liep onschuldig in de val | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Zo zenuwachtig | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Zondagmiddag in de stad | Guus Vleugel | 1969 | Rust noch duur |
| Marina | Henk Laurey | 1970 | Kinderzangfestival 1970 |
| Aap, noot, mies | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Alleen een jongen wil naar zee | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Baantje in de politiek | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Bello Billy Biggelaar | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Boven op de Eiffeltoren | Bram van Erkel | 1970 | Oebele |
| Cowboy, dans met mij | Bram van Erkel | 1970 | Oebele |
| De alternatieve groenteboer | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| De jongetjes van vroeger | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| De keuken waar ik stond | Bram van Erkel | 1970 | Oebele |
| De pruimenboom | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| De vooruitgang hou je toch niet tegen | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Foebele in Oebele | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Fotoalbum | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Geef mij mijn paard en mijn lasso | Bram van Erkel | 1970 | Oebele |
| Gekkenwerk | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Goede raad is duur | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Hef de plu! | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Hij is net een held | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Hip zijn alle dingen | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Honky tonk | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| IJdeltje | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Ik ben lekker als verstekeling mee | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Ik ga naar oma | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| In een wippie kun je wezen waar je wil | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Joe’s Bar in Icecreamcity | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Kabouter Pim | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Kerstmis zonder boom | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Koeiejongen Koen | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Kom je naar mijn dennenboom kijken? | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Mijn naam is haas | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Oma van de puszta | Bram van Erkel | 1970 | Oebele |
| Op vakantie op een boot | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Pap en dan naar bed | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Ritje in de arreslee | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Simsalabim | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Snoepwinkeltje | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Spekvet | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Tel tot twee | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Training | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Trollentrappel | instrumentaal | 1970 | Oebele |
| Truuks en triefels | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Tuig | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Vijftig jaar gelee | Bram van Erkel | 1970 | Oebele |
| Vlokjes dalen neder | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Voor onze club hiep hoi | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Wees lief voor een boef | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Weg met slappe thee en ouwe koek | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Zeemansverhaal | Harrie Geelen | 1970 | Oebele |
| Aksie | Guus Vleugel | 1970 | Rust noch duur |
| Daar kan geen commune aan tippen | Guus Vleugel | 1970 | Rust noch duur |
| De dood van mijn schat | Guus Vleugel | 1970 | Rust noch duur |
| Discussiëren | Guus Vleugel | 1970 | Rust noch duur |
| Het ludieke werkkamp | Guus Vleugel | 1970 | Rust noch duur |
| Het paranormale | Guus Vleugel | 1970 | Rust noch duur |
| Ik denk genuanceerd | Guus Vleugel | 1970 | Rust noch duur |
| Juffrouw Millie van de retirade | Guus Vleugel | 1970 | Rust noch duur |
| Kijk, daar staat ze | Guus Vleugel | 1970 | Rust noch duur |
| Mildred Vink de multimiljonaire | Guus Vleugel | 1970 | Rust noch duur |
| Neem een hopje | Guus Vleugel | 1970 | Rust noch duur |
| Quick quick slow | Guus Vleugel | 1970 | Rust noch duur |
| Slof het maar eens bij | Guus Vleugel | 1970 | Rust noch duur |
| Suiker voor Castro | Guus Vleugel | 1970 | Rust noch duur |
| Theater | Guus Vleugel | 1970 | Rust noch duur |
| Toen kwam de klap | Guus Vleugel | 1970 | Rust noch duur |
| Wendt u tot Millie | Guus Vleugel | 1970 | Rust noch duur |
| Circuskind | Bram van Erkel | 1971 | Oebele |
| Dag Oebele | Harrie Geelen | 1971 | Oebele |
| Dans van de clowntjes | instrumentaal | 1971 | Oebele |
| De mevrouw van wie ik hou | Harrie Geelen | 1971 | Oebele |
| Een kouwe kermis | Harrie Geelen | 1971 | Oebele |
| Er is een oud verhaaltje | Bram van Erkel | 1971 | Oebele |
| Glitter en glans | Harrie Geelen | 1971 | Oebele |
| Gniffelhagedis | Harrie Geelen | 1971 | Oebele |
| Gronkenstommel | Harrie Geelen | 1971 | Oebele |
| Gronker mos | Harrie Geelen | 1971 | Oebele |
| Help het leger op de been | Bram van Erkel | 1971 | Oebele |
| Hiep voor de dierentuin | Harrie Geelen | 1971 | Oebele |
| Ik ben directeur | Harrie Geelen | 1971 | Oebele |
| Ik laat je mijn vrienden zien | Harrie Geelen | 1971 | Oebele |
| Ik zou graag verpleegster zijn | Harrie Geelen | 1971 | Oebele |
| In de dierentuin van Oebele | Harrie Geelen | 1971 | Oebele |
| In een huis op wielen | Harrie Geelen | 1971 | Oebele |
| Jak-jak-jakkes | Harrie Geelen | 1971 | Oebele |
| Jan Joris van beneje | Harrie Geelen | 1971 | Oebele |
| Jan-Jurg de chirurg | Harrie Geelen | 1971 | Oebele |
| Jubilate | Harrie Geelen | 1971 | Oebele |
| Karnaval in Oebele | Bram van Erkel | 1971 | Oebele |
| Op een ouderwetse stoomcarrousel | Harrie Geelen | 1971 | Oebele |
| Rode ballonnen, witte ballonnen | Harrie Geelen | 1971 | Oebele |
| Saurussen | Bram van Erkel | 1971 | Oebele |
| Spokendans | instrumentaal | 1971 | Oebele |
| Verknoeid, Jan ligt in de poeier | Harrie Geelen | 1971 | Oebele |
| Waar moet een tijgertje naartoe? | Harrie Geelen | 1971 | Oebele |
| Werken als een paard | Harrie Geelen | 1971 | Oebele |
| Zalig kan het wezen in een ziekenhuis | Harrie Geelen | 1971 | Oebele |
| Clowntje | Wim Meuldijk | 1971 | Pip en Zip |
| Draaistaart | Wim Meuldijk | 1971 | Pip en Zip |
| Kok | Wim Meuldijk | 1971 | Pip en Zip |
| Kokodrein | Wim Meuldijk | 1971 | Pip en Zip |
| Laarsje Boe | Wim Meuldijk | 1971 | Pip en Zip |
| Olihand | Wim Meuldijk | 1971 | Pip en Zip |
| Pip en Zip | Wim Meuldijk | 1971 | Pip en Zip |
| Slaapliedje | Wim Meuldijk | 1971 | Pip en Zip |
| Taxaroe | Wim Meuldijk | 1971 | Pip en Zip |
| Teleraf | Wim Meuldijk | 1971 | Pip en Zip |
| Vissentjes | Wim Meuldijk | 1971 | Pip en Zip |
| Vliegplici | Wim Meuldijk | 1971 | Pip en Zip |
| Amsterdam, je kan zeggen wat je wil | Eli Asser | 1972 | Citroentje met suiker |
| Tune ‘Citroentje met suiker’ | Eli Asser | 1972 | Citroentje met suiker |
| Daar breng je ze nou voor groot | Eli Asser | 1972 | Citroentje met suiker |
| Geen ervaring | Eli Asser | 1972 | Citroentje met suiker |
| Inpakken en wegwezen | Eli Asser | 1972 | Citroentje met suiker |
| Je mottermee leren leven, man! | Eli Asser | 1972 | Citroentje met suiker |
| Lekker badje | Eli Asser | 1972 | Citroentje met suiker |
| Meegaan met je tijd | Eli Asser | 1972 | Citroentje met suiker |
| Met negen huishoudens op één trap | Eli Asser | 1972 | Citroentje met suiker |
| Nee heb je, ja kan je krijgen | Eli Asser | 1972 | Citroentje met suiker |
| Neem nooit je schoonvader in de zaak | Eli Asser | 1972 | Citroentje met suiker |