Gallery: Omroepers: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Renekoenders (overleg | bijdragen)
kGeen bewerkingssamenvatting
Renekoenders (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Regel 57: Regel 57:
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020540_002_con.png|thumb|200px|[[Annerie Flach-Swaneveld]], zus van [[Verti Dixon]], 25 oktober 1958]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020540_002_con.png|thumb|200px|[[Annerie Flach-Swaneveld]], zus van [[Verti Dixon]], 25 oktober 1958]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001028778_007_con.png|thumb|200px|[[Ineke Klaarhamer]], 19 november 1960]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001028757_005_con.jpg|thumb|200px|[[Ansje van Brandenberg]], 12 december 1960]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001028757_005_con.jpg|thumb|200px|[[Ansje van Brandenberg]], 12 december 1960]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001027430_001_con.png‎|thumb|200px|[[Ageeth Scherphuis]], 7 september 1962]]
|}
|}


[[:Category:Omroeper|Terug naar het beroep]]
[[:Category:Omroeper|Terug naar het beroep]]

Versie van 13 nov 2012 14:48

Tanja Koen, 1951
Mies Bouwman, 13 november 1951
Netty Rosenfeld, 1951
Mies Bouwman, 5 februari 1952
Netty Rosenfeld, 4 april 1952
Rietje Spelberg-de Jongste, 6 januari 1953
Rietje Spelberg-de Jongste, 7 mei 1954
Hannie Lips, 1954
Mieke van Dillen, 9 november 1954
onbekende VARA-omroepster, 1954
Tanja Koen, 1955
Yvonne Hermans, 1955
Karin Kraaykamp, 1955
Verti Dixon, 1955
Heleen van Meurs, 1955
Hannie Lips, 1955
L.B. Doon, 1955
Verti Dixon, 1955
Emmy Lopes Dias, 1955
A. Heins, 1955
Karin Kraaykamp, 1956
Verti Dixon, 3 mei 1956
Diny de Neef, NCRV, 2 juni 1956
Hannie Lips, 13 juni 1956
Karin Kraaykamp, 27 juni 1956
Yvonne Hermans, 22 september 1956
Yvonne Hermans, 22 september 1956
T. Dronkers, NCRV, 13 oktober 1956
T. Dronkers, NCRV, 13 oktober 1956
Ageeth Scherphuis, 15 november 1956
Elly Paauw, VARA, 17 augustus 1957
Valentine Hobson, VARA, 21 augustus 1957
Ageeth Scherphuis, 11 september 1957
Annerie Flach-Swaneveld, zus van Verti Dixon, 25 oktober 1958
Ineke Klaarhamer, 19 november 1960
Ansje van Brandenberg, 12 december 1960
Ageeth Scherphuis, 7 september 1962

Terug naar het beroep