Oeuvre van Martijn Schimmer: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 232: | Regel 232: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Wie het weet mag het zeggen]] | | height="13" | [[Wie het weet mag het zeggen]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 238: | Regel 239: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Lottotrekking | | height="13" | Lottotrekking | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 244: | Regel 246: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Winterpresentatie Nederland 1, 2 en 3 | | height="13" | Winterpresentatie Nederland 1, 2 en 3 | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 250: | Regel 253: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Play like a champion]] | | height="13" | [[Play like a champion]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 256: | Regel 260: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Puzzeltijd]] | | height="13" | [[Puzzeltijd]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 262: | Regel 267: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Surpriseshow|De Ronald McDonald Surpriseshow]] | | height="13" | [[Surpriseshow|De Ronald McDonald Surpriseshow]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 268: | Regel 274: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Taartman]] | | height="13" | [[Taartman]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 274: | Regel 281: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Walibi (reclame)|Walibi]] reclame | | height="13" | [[Walibi (reclame)|Walibi]] reclame | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 280: | Regel 288: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Echte Gooische meisjes]] | | height="13" | [[Echte Gooische meisjes]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 286: | Regel 295: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Shownieuws]] | | height="13" | [[Shownieuws]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 292: | Regel 302: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hart van Nederland]] | | height="13" | [[Hart van Nederland]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 298: | Regel 309: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[112 Nederland]] | | height="13" | [[112 Nederland]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 304: | Regel 316: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[CAZ]] station calls | | height="13" | [[CAZ]] station calls | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 310: | Regel 323: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De afvallers]] | | height="13" | [[De afvallers]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 316: | Regel 330: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De tuinruimers]] | | height="13" | [[De tuinruimers]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 322: | Regel 337: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het beste idee van Nederland]] | | height="13" | [[Het beste idee van Nederland]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 328: | Regel 344: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Je echte leeftijd]] | | height="13" | [[Je echte leeftijd]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 334: | Regel 351: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Je wordt bedankt]] | | height="13" | [[Je wordt bedankt]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 340: | Regel 358: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Meiden van De Wit]] | | height="13" | [[Meiden van De Wit]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 346: | Regel 365: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Passion for fashion]] | | height="13" | [[Passion for fashion]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 352: | Regel 372: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Restaurant makeover]] | | height="13" | [[Restaurant makeover]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 358: | Regel 379: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Retourtje geluk]] | | height="13" | [[Retourtje geluk]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 364: | Regel 386: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Liefde op het tweede gezicht]] | | height="13" | [[Liefde op het tweede gezicht]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 370: | Regel 393: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Geboren en getogen]] | | height="13" | [[Geboren en getogen]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 376: | Regel 400: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Medisch Centrum]] | | height="13" | [[Medisch Centrum]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 382: | Regel 407: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De nieuwe Uri Geller]] | | height="13" | [[De nieuwe Uri Geller]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 388: | Regel 414: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Actienieuws]] | | height="13" | [[Actienieuws]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 394: | Regel 421: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Sterren dansen op het ijs]] | | height="13" | [[Sterren dansen op het ijs]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 400: | Regel 428: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Piets weerbericht]] | | height="13" | [[Piets weerbericht]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 406: | Regel 435: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Sport weekend]] | | height="13" | [[Sport weekend]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 412: | Regel 442: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[SBS Sportmagazine]] | | height="13" | [[SBS Sportmagazine]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 418: | Regel 449: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[So you wanna be a popstar]] | | height="13" | [[So you wanna be a popstar]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 424: | Regel 456: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Meer voor minder]] | | height="13" | [[Meer voor minder]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 430: | Regel 463: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Weet wat je date]] | | height="13" | [[Weet wat je date]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 436: | Regel 470: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Zingen met sterren]] | | height="13" | [[Zingen met sterren]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 442: | Regel 477: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ben je slimmer dan een kind?]] | | height="13" | [[Ben je slimmer dan een kind?]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 448: | Regel 484: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[NET5 Clubkids]] | | height="13" | [[NET5 Clubkids]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 454: | Regel 491: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Tussen de oren]] | | height="13" | [[Tussen de oren]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 460: | Regel 498: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vrienden van toen]] | | height="13" | [[Vrienden van toen]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 466: | Regel 505: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Verborgen gebreken]] | | height="13" | [[Verborgen gebreken]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 472: | Regel 512: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De bijzondere verbouwing]] | | height="13" | [[De bijzondere verbouwing]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 478: | Regel 519: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De verbouwers XXL]] | | height="13" | [[De verbouwers XXL]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 484: | Regel 526: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Wegmisbruikers]] | | height="13" | [[Wegmisbruikers]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 490: | Regel 533: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Fans]] | | height="13" | [[Fans]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 496: | Regel 540: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Harry van Oranje]] | | height="13" | [[Harry van Oranje]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 502: | Regel 547: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hoe word ik rijk]] | | height="13" | [[Hoe word ik rijk]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 508: | Regel 554: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hotel]] | | height="13" | [[Hotel]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 514: | Regel 561: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Huis te koop]] | | height="13" | [[Huis te koop]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 520: | Regel 568: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Nederland kampeert]] | | height="13" | [[Nederland kampeert]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 526: | Regel 575: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Popstars]] | | height="13" | [[Popstars]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 532: | Regel 582: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De ultieme woondroom]] | | height="13" | [[De ultieme woondroom]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 538: | Regel 589: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kinderen zingen met sterren]] | | height="13" | [[Kinderen zingen met sterren]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 544: | Regel 596: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[1000x geluk]] | | height="13" | [[1000x geluk]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 550: | Regel 603: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De hoofdprijs]] | | height="13" | [[De hoofdprijs]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 556: | Regel 610: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hotshots]] | | height="13" | [[Hotshots]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 562: | Regel 617: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[SBS Sports Oranje]] | | height="13" | [[SBS Sports Oranje]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 568: | Regel 624: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Smaken verschillen]] | | height="13" | [[Smaken verschillen]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 574: | Regel 631: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Wie ben ik]] | | height="13" | [[Wie ben ik]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 580: | Regel 638: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Heroes legend]] | | height="13" | [[Heroes legend]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 586: | Regel 645: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[McDonald's kitchen]] | | height="13" | [[McDonald's kitchen]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 592: | Regel 652: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Bij de Sint]] | | height="13" | [[Bij de Sint]] | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 598: | Regel 659: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Independent Film]] ident | | height="13" | [[Independent Film]] ident | ||
| componist | | componist | ||
| Regel 604: | Regel 666: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [['n Beetje verliefd]] | | height="13" | [['n Beetje verliefd]] | ||
| componist | | componist | ||
Versie van 17 nov 2009 14:31
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| De wereld draait door | componist | televisie | 2005-heden | |
| BNN idents | componist | televisie | ||
| NET5 zender idents | componist | televisie | ||
| RTL Voetbal | componist | televisie | 2007-heden | |
| Voetbal International | componist | televisie | ||
| RTL vandaag | componist | televisie | 2009-heden | |
| Derek Ogilvie: The ghost whisperer | componist | televisie | 2008-heden | |
| Keyzer & De Boer advocaten | componist | televisie | 2005-2008 | |
| Deal or no deal | componist | televisie | 2006-2009 | |
| Postcodeloterij: Miljoenenjacht | componist | televisie | 2003-heden | |
| Peter R. de Vries, misdaadverslaggever | componist | televisie | ||
| Slag bij Nieuwpoort | componist | televisie | 2009 | |
| De badgasten | componist | televisie | 2009 | |
| SBS zender idents | componist | televisie | ||
| Z@ppelin vormgeving | componist | televisie | ||
| In de schaduw van het nieuws | componist | televisie | 2002-heden | |
| Wie is de chef? | componist | televisie | 2008 | |
| Topchef | componist | televisie | 2009 | |
| Alibi | componist | bioscoop | 2008 | |
| Foeksia de miniheks | componist | bioscoop | 2010 | |
| De Hemelpaort | componist | televisie | 2007-2008 | |
| Simavi commercials | componist | televisie | ||
| Spangas | componist | televisie | 2007-heden | |
| Samen | componist | televisie | 2005-2006 | |
| Voetbalvrouwen | componist | televisie | 2007-heden | |
| ZOOP in Afrika | componist | bioscoop | 2005 | |
| ZOOP in India | componist | bioscoop | 2006 | |
| ZOOP in Zuid-Amerika | componist | bioscoop | 2007 | |
| Mafrika | componist | bioscoop | 2008 | |
| Nachtegaal en Zonen | componist | televisie | 2007-heden | |
| Pauwen en Reigers | componist | televisie | 2008-2009 | |
| Morrison krijgt een zusje | componist | bioscoop | 2008 | |
| Wie het weet mag het zeggen | componist | televisie | ||
| Lottotrekking | componist | televisie | ||
| Winterpresentatie Nederland 1, 2 en 3 | componist | televisie | ||
| Play like a champion | componist | televisie | 2008 | |
| Puzzeltijd | componist | televisie | ||
| De Ronald McDonald Surpriseshow | componist | televisie | 2008 | |
| Taartman | componist | televisie | 2009 | |
| Walibi reclame | componist | televisie | ||
| Echte Gooische meisjes | componist | televisie | 2008-heden | |
| Shownieuws | componist | televisie | 2003-heden | |
| Hart van Nederland | componist | televisie | ||
| 112 Nederland | componist | televisie | ||
| CAZ station calls | componist | radio | ||
| De afvallers | componist | televisie | 2005-2008 | |
| De tuinruimers | componist | televisie | 2009 | |
| Het beste idee van Nederland | componist | televisie | ||
| Je echte leeftijd | componist | televisie | 2003-2007 | |
| Je wordt bedankt | componist | televisie | 2006 | |
| Meiden van De Wit | componist | televisie | 2002-2005 | |
| Passion for fashion | componist | televisie | ||
| Restaurant makeover | componist | televisie | ||
| Retourtje geluk | componist | televisie | ||
| Liefde op het tweede gezicht | componist | televisie | 2007 | |
| Geboren en getogen | componist | televisie | 2007 | |
| Medisch Centrum | componist | televisie | 2006 | |
| De nieuwe Uri Geller | componist | televisie | 2008 | |
| Actienieuws | componist | televisie | 2006 | |
| Sterren dansen op het ijs | componist | televisie | 2006-2007 | |
| Piets weerbericht | componist | televisie |   | |
| Sport weekend | componist | televisie | ||
| SBS Sportmagazine | componist | televisie | 2007 | |
| So you wanna be a popstar | componist | televisie | 2007 | |
| Meer voor minder | componist | televisie | ||
| Weet wat je date | componist | televisie | ||
| Zingen met sterren | componist | televisie | ||
| Ben je slimmer dan een kind? | componist | televisie | 2007 | |
| NET5 Clubkids | componist | televisie | ||
| Tussen de oren | componist | televisie | ||
| Vrienden van toen | componist | televisie | ||
| Verborgen gebreken | componist | televisie | ||
| De bijzondere verbouwing | componist | televisie | ||
| De verbouwers XXL | componist | televisie | ||
| Wegmisbruikers | componist | televisie | ||
| Fans | componist | televisie | ||
| Harry van Oranje | componist | televisie | ||
| Hoe word ik rijk | componist | televisie | ||
| Hotel | componist | televisie | ||
| Huis te koop | componist | televisie | ||
| Nederland kampeert | componist | televisie | ||
| Popstars | componist | televisie | 2008-2009 | |
| De ultieme woondroom | componist | televisie | 2008 | |
| Kinderen zingen met sterren | componist | televisie | ||
| 1000x geluk | componist | televisie | ||
| De hoofdprijs | componist | televisie | ||
| Hotshots | componist | televisie | 2000 | |
| SBS Sports Oranje | componist | televisie | ||
| Smaken verschillen | componist | televisie | ||
| Wie ben ik | componist | televisie | ||
| Heroes legend | componist | televisie | ||
| McDonald's kitchen | componist | televisie | ||
| Bij de Sint | componist | televisie | ||
| Independent Film ident | componist | bioscoop | ||
| 'n Beetje verliefd | componist | bioscoop | 2006 |