Marconi Award: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 12: | Regel 12: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Sky Radio]] | ||
| Radiozender | | Radiozender | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Frits Spits]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| [[KRO]] | | [[KRO]] | ||
| Regel 42: | Regel 42: | ||
| height="13" | Titel | | height="13" | Titel | ||
| Categorie | | Categorie | ||
| Omroep/Radiozender | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Radio 2]] | ||
| Radiozender | | Radiozender | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Frits Spits]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| [[KRO]] | | [[KRO]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Frits Spits]] | ||
| Radioman | | Radioman | ||
| [[KRO]] | | [[KRO]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Jetske van Staa]] | ||
| Radiovrouw | | Radiovrouw | ||
| [[AVRO]] | | [[AVRO]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Harmke Pijpers]] | ||
| Radiostem | | Radiostem | ||
| [[VARA]] | | [[VARA]] | ||
| Regel 88: | Regel 89: | ||
| height="13" | Titel | | height="13" | Titel | ||
| Categorie | | Categorie | ||
| Omroep/Radiozender | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Sky Radio]] | ||
| Radiozender | | Radiozender | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Frits Spits]] | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| [[KRO]] | | [[KRO]] | ||
| Regel 119: | Regel 121: | ||
| height="13" | Titel | | height="13" | Titel | ||
| Categorie | | Categorie | ||
| Omroep/Radiozender | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Radio 1]] | ||
| Radiozender | | Radiozender | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Alfred Lagarde]] | ||
| Radioman | | Radioman | ||
| [[VOO]] | | [[VOO]] | ||
| Regel 150: | Regel 153: | ||
| height="13" | Titel | | height="13" | Titel | ||
| Categorie | | Categorie | ||
| Omroep/Radiozender | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Radio 2]] | ||
| Radiozender | | Radiozender | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Willem Duys]] | ||
| Radioman | | Radioman | ||
| [[AVRO]] | | [[AVRO]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Clairy Polak]] | ||
| Programmamaker | | Programmamaker | ||
| [[VARA]] | | [[VARA]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Jos Bergenhenegouwen]] | ||
| Radiostem | | Radiostem | ||
| Diverse | | Diverse | ||
| Regel 191: | Regel 195: | ||
| height="13" | Titel | | height="13" | Titel | ||
| Categorie | | Categorie | ||
| Omroep/Radiozender | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Radio 2]] | ||
| Radiozender | | Radiozender | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Edwin Evers]] | ||
| Radiopersonality | | Radiopersonality | ||
| [[Radio 538]] | | [[Radio 538]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Erik de Zwart]] | ||
| Radioman | | Radioman | ||
| [[Radio 538]] | | [[Radio 538]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Rob Trip]] | ||
| Radiostem | | Radiostem | ||
| [[NOS]] | | [[NOS]] | ||
| Regel 221: | Regel 226: | ||
| [[Radio Oost]] | | [[Radio Oost]] | ||
|} | |} | ||
===Winnaars 2001=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="320" height="13" | | |||
| width="182" | | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| height="13" | Titel | |||
| Categorie | |||
| Omroep/Radiozender | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Radio 2]] | |||
| Radiozender | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Sjors Fröhlich]] | |||
| Programmamaker | |||
| [[NCRV]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kees Toering]] | |||
| Radioman | |||
| [[Radio 2]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Arend Langenberg]] | |||
| Radiostem | |||
| [[Sky Radio]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''[[Cappuccino]]'' | |||
| Amusement | |||
| [[NCRV]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''[[Langs de lijn]]'' | |||
| Informatief | |||
| [[NOS]] | |||
|} | |||
===Winnaars 2002=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="320" height="13" | | |||
| width="182" | | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| height="13" | Titel | |||
| Categorie | |||
| Omroep/Radiozender | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Radio 538]] | |||
| Radiozender | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Edwin Evers]] | |||
| Programmamaker | |||
| [[Radio 538]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Paul van der Lugt]] | |||
| Radioman | |||
| [[3FM]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Harmke Pijpers]] | |||
| Radiostem | |||
| [[AVRO]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''[[Ruuddewild.nl]]'' | |||
| Amusement | |||
| [[BNN]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''[[3FM Nieuws]]'' | |||
| Informatief | |||
| [[3FM]] | |||
|} | |||
===Winnaars 2003=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="320" height="13" | | |||
| width="182" | | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| height="13" | Titel | |||
| Categorie | |||
| Omroep/Radiozender | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Niet uitgereikt | |||
| Radiozender | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Giel Beelen]] | |||
| Programmamaker | |||
| [[3FM]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ton Lathouwers]] | |||
| Radioman | |||
| [[Sky Radio]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ron Stoeltie]] | |||
| Radiostem | |||
| [[Radio 2]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''[[Top 2000]]'' | |||
| Amusement | |||
| [[Radio 2]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Stand.nl]] | |||
| Informatief | |||
| [[NCRV]] | |||
|} | |||
[[Category: Prijzen]] | [[Category: Prijzen]] | ||
Versie van 2 mrt 2011 09:59
In 1996 roept het tijdschrift Broadcast Magazine de radioprijs Marconi Award in het leven.
Winnaars 1996
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| Sky Radio | Radiozender | |
| Frits Spits | Presentator | KRO |
| Steen en been show | Amusement | VARA |
| Met het oog op morgen | Informatief | NOS |
Winnaars 1997
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| Radio 2 | Radiozender | |
| Frits Spits | Presentator | KRO |
| Frits Spits | Radioman | KRO |
| Jetske van Staa | Radiovrouw | AVRO |
| Harmke Pijpers | Radiostem | VARA |
| Spijkers met koppen | Amusement | VARA |
| Radio 1 Journaal | Informatief | NOS |
Winnaars 1996
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| Sky Radio | Radiozender | |
| Frits Spits | Presentator | KRO |
| Steen en been show | Amusement | VARA |
| Met het oog op morgen | Informatief | NOS |
Winnaars 1998
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| Radio 1 | Radiozender | |
| Alfred Lagarde | Radioman | VOO |
| Evers staat op | Amusement | KRO |
| Met het oog op morgen | Informatief | NOS |
Winnaars 1999
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| Radio 2 | Radiozender | |
| Willem Duys | Radioman | AVRO |
| Clairy Polak | Programmamaker | VARA |
| Jos Bergenhenegouwen | Radiostem | Diverse |
| Tijd voor twee | Amusement | KRO |
| Radio 1 Journaal | Informatief | NOS |
Winnaars 2000
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| Radio 2 | Radiozender | |
| Edwin Evers | Radiopersonality | Radio 538 |
| Erik de Zwart | Radioman | Radio 538 |
| Rob Trip | Radiostem | NOS |
| Spijkers met koppen | Amusement | VARA |
| Radio Oost | Informatief | Radio Oost |
Winnaars 2001
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| Radio 2 | Radiozender | |
| Sjors Fröhlich | Programmamaker | NCRV |
| Kees Toering | Radioman | Radio 2 |
| Arend Langenberg | Radiostem | Sky Radio |
| Cappuccino | Amusement | NCRV |
| Langs de lijn | Informatief | NOS |
Winnaars 2002
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| Radio 538 | Radiozender | |
| Edwin Evers | Programmamaker | Radio 538 |
| Paul van der Lugt | Radioman | 3FM |
| Harmke Pijpers | Radiostem | AVRO |
| Ruuddewild.nl | Amusement | BNN |
| 3FM Nieuws | Informatief | 3FM |
Winnaars 2003
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| Niet uitgereikt | Radiozender | |
| Giel Beelen | Programmamaker | 3FM |
| Ton Lathouwers | Radioman | Sky Radio |
| Ron Stoeltie | Radiostem | Radio 2 |
| Top 2000 | Amusement | Radio 2 |
| Stand.nl | Informatief | NCRV |