Oeuvre Ad Hoeymans: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 54: | Regel 54: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Tovaritch]] | | height="13" | [[Tovaritch]] | ||
| Acteur | |||
| 1961 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[School voor volwassenen]] | |||
| Acteur | | Acteur | ||
| 1961 | | 1961 | ||
| Regel 203: | Regel 210: | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| 1988 - 1993 | | 1988 - 1993 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ha, die Pa!]] | |||
| Acteur | |||
| 1990 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Suite 215]] | |||
| Acteur | |||
| 1991 - 1992 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 209: | Regel 230: | ||
| height="13" | [[Goede tijden slechte tijden]] | | height="13" | [[Goede tijden slechte tijden]] | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| 1991 | | 1991, 2001 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Het zonnetje in huis]] | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| | | 1993 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Oppassen!!!]] | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| | | 1994 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Onderweg naar morgen (soap)]] | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| | | 1994 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Goudkust]] | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| | | 1996 - 1997 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Westenwind]] | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| | | 2000 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Het | | height="13" | [[Het woeden der gehele wereld]] | ||
| Acteur | | Acteur | ||
| | | 2006 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
Versie van 24 mrt 2011 10:08
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Johnny Walker | Acteur | 1959 | Televisie | |
| De pruikenmaker en de prins | Acteur | 1959 | Televisie | |
| John Brown | Acteur | 1960 | Televisie | |
| Tegen windmolens | Acteur | 1960 | Televisie | |
| The great Sebastians | Acteur | 1960 | Televisie | |
| De derde | Acteur | 1960 | Televisie | |
| Tovaritch | Acteur | 1961 | Televisie | |
| School voor volwassenen | Acteur | 1961 | Televisie | |
| Rikkel Nikkel | Acteur | 1961 | Televisie | |
| Mijn zuster en ik | Acteur | 1961 | Televisie | |
| De vrolijke vrouwtjes van Windsor | Acteur | 1961 | Televisie | |
| Rendez-vous met Grazia | Acteur | 1962 | Televisie | |
| Het versteende woud | Acteur | 1962 | Televisie | |
| Vliegtuig in gevaar | Acteur | 1963 | Televisie | |
| Woyzeck | Acteur | 1964 | Televisie | |
| Stop the world - I want to get off | Acteur | 1964 | Televisie | |
| Vrouwtje Bezemsteel | Acteur | 1965 - 1967 | Televisie | |
| Letters en noten | Acteur | 1966 | Televisie | |
| Colombe | Acteur | 1966 | Televisie | |
| Twee edellieden van Verona | Acteur | 1967 | Televisie | |
| Ed en Ebbeltje | Acteur | 1967 | Televisie | |
| Floris | Acteur | 1969 - 1970 | Televisie | |
| Theesalon Myriam | Acteur | 1970 | Televisie | |
| Herodes | Acteur | 1973 | Televisie | |
| Amsterdam 700 | Acteur | 1974 | Televisie | |
| Cyrano de Bergerac | Acteur | 1974 | Televisie | |
| Dubbelleven | Acteur | 1978 | Televisie | |
| Ons goed recht | Acteur | 1978 | Televisie | |
| Medisch Centrum West | Acteur | 1988 - 1993 | Televisie | |
| Ha, die Pa! | Acteur | 1990 | Televisie | |
| Suite 215 | Acteur | 1991 - 1992 | Televisie | |
| Goede tijden slechte tijden | Acteur | 1991, 2001 | Televisie | |
| Het zonnetje in huis | Acteur | 1993 | Televisie | |
| Oppassen!!! | Acteur | 1994 | Televisie | |
| Onderweg naar morgen (soap) | Acteur | 1994 | Televisie | |
| Goudkust | Acteur | 1996 - 1997 | Televisie | |
| Westenwind | Acteur | 2000 | Televisie | |
| Het woeden der gehele wereld | Acteur | 2006 | Televisie |