Oeuvre E.V.A. Media: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 67: | Regel 67: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[X de Leeuw]] | | height="26" | [[X de Leeuw]] | ||
| [[VARA]] | |||
| 2010 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Sint & de Leeuw]] | |||
| [[VARA]] | | [[VARA]] | ||
| 2010 | | 2010 | ||
Versie van 28 nov 2011 15:45
| Titel | Omroep | Jaar | Medium | Opmerking |
| Mooi! Weer de Leeuw | VARA | 2008-2009 | Televisie | |
| Van der Vorst ziet sterren | VARA | 2009 | Televisie | |
| De tafel van 5 | NET5 | 2009 | Televisie | |
| Top of Flop | VARA | 2009 | Televisie | |
| Waar is Elvis?! | RTL | 2009 | Televisie | |
| Lieve Paul | VARA | 2009-2010 | Televisie | |
| Ranking the stars | BNN | 2009-2010 | Televisie | |
| Zo vader, zo puberzoon | NCRV | 2009-2011 | Televisie | |
| X de Leeuw | VARA | 2010 | Televisie | |
| Sint & de Leeuw | VARA | 2010 | Televisie | |
| De Leeuw op zondag | VARA | 2010 | Televisie | |
| De zaterdagavondshow met Marc-Marie & Beau | SBS | 2010 | Televisie | |
| MaDiWoDoVrijdagshow | VARA, BNN | 2010-2011 | Televisie | |
| Hand van de Meester | MAX | 2011 | Televisie | |
| PAU!L | VARA | 2011-heden | Televisie |