Oeuvre Jan van der Does: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 11: | Regel 11: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Pipo de clown]] | | height="13" | [[Pipo de clown]] | ||
| | | ontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1958 | | 1958 | ||
| Regel 39: | Regel 39: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Weekendshow]] | | height="13" | [[Weekendshow]] | ||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1959 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Nocturne]] | |||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 81: | Regel 88: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Feestgericht]] | | height="13" | [[Feestgericht]] | ||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1960 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[... Tenzij anders voorgeschreven]] | |||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 88: | Regel 102: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Een avond uit]] | | height="13" | [[Een avond uit]] | ||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1960 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het lange kerstdiner]] | |||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 186: | Regel 207: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Het Chinese landhuis]] | | height="13" | [[Het Chinese landhuis]] | ||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1961 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De ontvoering uit het Serail (1961)]] | |||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 197: | Regel 225: | ||
| 1961 - 1962 | | 1961 - 1962 | ||
| Van der Does werkt mee aan de volgende afleveringen: 24-11-1961 en 11-06-1962. | | Van der Does werkt mee aan de volgende afleveringen: 24-11-1961 en 11-06-1962. | ||
|- valign="top" | |||
| height="38" | [[Mijn zusje en ik]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1961 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De twee wezen]] | | height="13" | [[De twee wezen]] | ||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1962 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De ongeloofwaardige wereld van Horace Ford]] | |||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 298: | Regel 340: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Nati Mistral]] | | height="13" | [[Nati Mistral]] | ||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1963 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Warenar]] | |||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 312: | Regel 361: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Boefje]] | | height="13" | [[Boefje]] | ||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1963 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Wanhopige uren]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1963 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Boyd Bachman show]] | |||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 438: | Regel 501: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Lucelle]] | | height="13" | [[Lucelle]] | ||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1968 | |||
| \ | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Naar het u lijkt]] | |||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1968 | | 1968 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 453: | Regel 522: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Job]] | | height="13" | [[Job]] | ||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1969 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Singing Europe '69]] | |||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
Versie van 14 aug 2013 09:18
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Pipo de clown | ontwerper | televisie | 1958 | |
| Scherzo | decorontwerper | televisie | 1959 | |
| Morgen gebeurt het | animatie en special effects | televisie | 1959 | |
| Music box | decorontwerper | televisie | 1959 | |
| Weekendshow | decorontwerper | televisie | 1959 | |
| Nocturne | decorontwerper | televisie | 1959 | |
| Conny Stuart | decorontwerper | televisie | 1960 | |
| De fluwelen handschoen | decorontwerper | televisie | 1960 | |
| Zaterdagavond akkoorden | decorontwerper | televisie | 1960 - 1961 | Van der Does werkt mee aan de volgende afleveringen: 22-10-1960, 17-12-1960, 11-02-1961 en 18-11-1961. |
| School voor volwassenen | decorontwerper | televisie | 1960 - 1961 | |
| O, kom er eens kijken | decorontwerper | televisie | 1960 | |
| Feestgericht | decorontwerper | televisie | 1960 | |
| ... Tenzij anders voorgeschreven | decorontwerper | televisie | 1960 | |
| Een avond uit | decorontwerper | televisie | 1960 | |
| Het lange kerstdiner | decorontwerper | televisie | 1960 | |
| Twintig minuten met Mieke Telkamp | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| The Ramblers | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Dienst op Golgotha | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Kent u de Melkweg? | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Vronsky en Babin | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Zo'n rustige straat | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Spooksonate | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Piano te koop | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Een mooie zondag in september | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Rozegeur en maneschijn | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Improvisatie | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| De harp | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| De oude vrijster en de dief | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Het Chinese landhuis | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| De ontvoering uit het Serail (1961) | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Meet the band | decorontwerper | televisie | 1961 - 1962 | Van der Does werkt mee aan de volgende afleveringen: 24-11-1961 en 11-06-1962. |
| Mijn zusje en ik | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| De twee wezen | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| De ongeloofwaardige wereld van Horace Ford | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Hij zit aan de smeltkroes | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Esmoreit | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Ontmoetingen met Elisabeth Andersen | decorontwerper | televisie | 1962 | Afl. 5: Anton Tsjechov (24-03-1962) |
| De kapper van Stamford Hill | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| De shaduw van Mart | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Iets worden in de wereld | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| De vlught van Arlequin & Colombine of "De bedroogde doctoor" | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Rens van Dorth wou eens even met u praten | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| De grote veroveraar | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Een idealist | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Hou je aan je woord | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Regen en wind | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Alceste | decorontwerper | televisie | 1963 | Inzending voor de Prix Italia in 1963 |
| Nati Mistral | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Warenar | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Grand gala du disque | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Boefje | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Wanhopige uren | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Boyd Bachman show | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Midavondserenade | decorontwerper | televisie | 1963 - 1964 | |
| Majoor Barbara | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Zo is het toevallig ook nog 's een keer | decorontwerper | televisie | 1964 - 1965 | |
| Romeo en Julia | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Johnny en Rijk | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Koning David | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Johnny en Rijk een paar apart | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Het offer van Abraham | decorontwerper | televisie | 1964 | |
| Carmen | decorontwerper | televisie | 1965 | |
| Romeo en Jeanette | decorontwerper | televisie | 1965 | |
| Mies en scène | decorontwerper | televisie | 1965 - 1968 | |
| Zodiac | decorontwerper | televisie | 1966 | |
| De verkoper | decorontwerper | televisie | 1966 | |
| God in Frankrijk | decorontwerper | televisie | 1966 | |
| Afscheid J.W. Rengelink | decorontwerper | televisie | 1967 | |
| Liedjes aan de kerk | decorontwerper | televisie | 1967 | |
| Vermoeide opstandeling | decorontwerper | televisie | 1968 | |
| Lucelle | decorontwerper | televisie | 1968 | \ |
| Naar het u lijkt | decorontwerper | televisie | 1968 | |
| Souvenirs d'enfence | decorontwerper | televisie | 1969 | |
| Job | decorontwerper | televisie | 1969 | |
| Singing Europe '69 | decorontwerper | televisie | 1969 | |
| Lucifer | decorontwerper | televisie | 1969 | |
| Pygmalion | decorontwerper | televisie | 1975 | |
| Het fenomeen | decorontwerper | televisie | 1976 |