Oeuvre van Peter Zwart: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 565: | Regel 565: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Wij nemen u bij de neus (even neuzen)]], [[Televitrine]], dagsluiting | | height="26" | [[Wij nemen u bij de neus (even neuzen)]], [[Televitrine]], dagsluiting | ||
| decorontwerper | | decorontwerper ism [[Fokke Duetz]] | ||
| 03-03-1955 | | 03-03-1955 | ||
| | | | ||
| [[KRO]] | | [[KRO]] | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 644: | Regel 644: | ||
| [[VARA]] | | [[VARA]] | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Een man genaamd Judas]] | |||
| decorontwerper | |||
| 7-04-1955 | |||
| | |||
| [[AVRO]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[De dag des heren]] | |||
| decorontwerper | |||
| 9-04-1955 | |||
| | |||
| [[VPRO]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[John Walker schrijft aan zijn moeder]] | |||
| decorontwerper | |||
| 12-04-1955 | |||
| | |||
| [[NCRV]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[De Kilima Hawaiians]] | |||
| decorontwerper | |||
| 14-04-1955 | |||
| | |||
| [[VARA]] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 651: | Regel 678: | ||
| [[Wim Bary]] | | [[Wim Bary]] | ||
| [[KRO]] | | [[KRO]] | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Swiebertje]] | |||
| decorontwerper | |||
| 20-04-1955 | |||
| | |||
| [[NCRV]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Potig en pittig]] | |||
| decorontwerper | |||
| 21-04-1955 | |||
| | |||
| [[NCRV]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[St. Germain des Pres]] | |||
| decorontwerper ism [[Fokke Duetz]] | |||
| 23-04-1955 | |||
| | |||
| [[VARA]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Gaslicht]] | |||
| decorontwerper ism [[Fokke Duetz]] | |||
| 26-04-1955 | |||
| | |||
| [[AVRO]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Circus]] | |||
| decorontwerper | |||
| 27-04-1955 | |||
| | |||
| [[KRO]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[De pioniers van Tolpuddle ]] | |||
| decorontwerper | |||
| 3-5-1955 | |||
| | |||
| [[VARA]] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="14" | [[De betoverde boom]] | | height="14" | [[De betoverde boom]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper ism [[Fokke Duetz]] | ||
| 10-05-1955 | | 10-05-1955 | ||
| nb | | nb | ||
| Regel 660: | Regel 729: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="14" | [[ | | height="14" | [[Spiegel der kunsten]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| | | 12-05-1955 | ||
| [[ | | | ||
| [[VARA]] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height=" | | height="14" | [[Het wederzijds huwelijksbedrog]] | ||
| decorontwerper | |||
| 17-05-1955 | |||
| | |||
| [[KRO]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="14" | [[Gepakt en gezakt]], [[L'heure de l'apéritif]], [[Van kippenren tot slootkant]] | |||
| decorontwerper | |||
| 19-05-1955 | |||
| | |||
| [[NCRV]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="14" | [[Cees de Lange show]] | |||
| decorontwerper | |||
| 21-05-1955 | |||
| | |||
| [[VARA]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="14" | [[Wij doen ons best]] (Welpenprogramma) | |||
| decorontwerper | |||
| 25 en 16-05-1955 | |||
| | |||
| [[KRO]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="38" | [[Antigone (1955)]] | |||
| decorontwerper ism [[Fokke Duetz]] | | decorontwerper ism [[Fokke Duetz]] | ||
| 31-05-1955 | | 31-05-1955 | ||
| Regel 674: | Regel 771: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[ | | height="26" | [[Schijnwerpers op jong Holland]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| 01-06-1955 | | 01-06-1955 | ||
| [[Jean Smits]] | | [[Jean Smits]] | ||
| | | AVRO | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Alles kan beter]] | |||
| decorontwerper | |||
| 07-06-1955 | |||
| | |||
| [[VPRO]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Laten we het droog houden]] | |||
| decorontwerper | |||
| 9 en 9-06-1955 | |||
| | |||
| [[VARA]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Spiegel der kunsten]] | |||
| decorontwerper | |||
| 9-06-1955 | |||
| | |||
| [[VARA]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Licht op de lichte muze]] | |||
| decorontwerper | |||
| 09-06-1955 | |||
| | |||
| [[AVRO]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Opgelet!]] | |||
| decorontwerper | |||
| 13-06-1955 | |||
| | |||
| [[NCRV]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Mysteriosa]] | |||
| decorontwerper | |||
| 14-06-1955 | |||
| | |||
| [[KRO]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Eindexamen]], [[Naar nieuwe vormen]] | |||
| decorontwerper | |||
| 16-06-1955 | |||
| | |||
| [[NCRV]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Dutch Swing College]] | |||
| decorontwerper | |||
| 18-06-1955 | |||
| | |||
| [[VARA]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Liefde en List]] | |||
| decorontwerper | |||
| 21-06-1955 | |||
| | |||
| [[AVRO]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | set voor Minister Cals | |||
| decorontwerper | |||
| 22-06-1955 | |||
| | |||
| [[KRO]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Fragmenten toneelschool Maastricht]] | |||
| decorontwerper | |||
| 23-06-1955 | |||
| | |||
| [[KRO]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Over... naar Putten]] | |||
| decorontwerper | |||
| 25-06-1955 | |||
| | |||
| [[NCRV]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Krocodil]] | |||
| decorontwerper | |||
| 2-7-1955 | |||
| | |||
| [[KRO]] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Zomertuin]] | | height="26" | [[Zomertuin]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| | | 9-07-1955 | ||
| [[Jean Smits]] | | [[Jean Smits]] | ||
| [[AVRO]] | | [[AVRO]] | ||
| Regel 692: | Regel 880: | ||
| 12-07-1955 | | 12-07-1955 | ||
| [[Jan Castelijns]] | | [[Jan Castelijns]] | ||
| | | [[KRO]] | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Esprit de Paris]] | |||
| decorontwerper ism [[Fokke Duetz]] | |||
| 16-07-1955 | |||
| | |||
| [[VPRO]] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 716: | Regel 911: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | | | height="26" | Zetstukken Aerdenburg revalidatiecentrum | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| | | 2-08-1955 | ||
| | | | ||
| [[ | | [[NCRV]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="14" | [[Cycloon | | height="14" | [[Cycloon drie antwoordt niet]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| 09-08-1955 | | 09-08-1955 | ||
| Regel 733: | Regel 928: | ||
| decorontwerper en animatie(?) | | decorontwerper en animatie(?) | ||
| 17-08-1955 | | 17-08-1955 | ||
| | | | ||
| [[VPRO]] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height=" | | height="26" | [[Anne Brown]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| | | 18-08-1955 | ||
| | | | ||
| [[VPRO]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[De wereld wil bedrogen zijn]] | |||
| decorontwerper | |||
| 20-08-1955 | |||
| [[Peter Koen]] | |||
| [[NCRV]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Steek 's op]] | |||
| decorontwerper | |||
| 20-08-1955 | |||
| [[Dick van Bommel]] | |||
| [[NCRV]] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 13 okt 2015 21:46
Peter Zwart was tot januari 1955 de enige decorontwerper bij de NTS, voor bijna alle studio-programma's voor die tijd heeft hij waarschijnlijk decors ontworpen. In de lijst hieronder staan alleen de titels van de programma's waarvan een of meerdere bronnen hem noemen als ontwerper.
| Titel | Functie | Uitzenddatum | Regisseur | Omroep | Archief Peter Zwart |
| Kermesse fantastique | decorontwerper | 1951 | József Misik | Geesink Studio's iov Philips | |
| De eerste landelijke televisie uitzending, De toverspiegel | decorontwerper, grafisch ontwerp | 02-10-1951 | Erik de Vries, Willy van Hemert | NTS | Gallery: De toverspiegel |
| VARA-herkenningsfilmpje | ontwerp | 1951 | Han Mook | VARA | |
| Eerste VARA televisieuitzending | decorontwerper | 1951 | VARA | ||
| Eerste AVRO televisieuitzending | decorontwerper | 2-11-1951 | AVRO | ||
| De bruiloft van Kloris en Roosje | decorontwerper | 1-1-1952 | Willy van Hemert | VARA | |
| The Ramblers | decorontwerper | 29-1-1952 | Willy van Hemert | VARA | Gallery: The Ramblers |
| Blok Q52 | decorontwerper | 19-02-1952 | KRO | ||
| Oeteldonk in Bussum | decorontwerper | 22-2-1952 | AVRO | ||
| Presentation du printemps | decorontwerper | 4-4-1952 | AVRO | ||
| Jocabed | decorontwerper | 1-4-1952 | KRO | ||
| De krant is koning | decorontwerper | 13-5-1952 | NCRV | ||
| Duisternis | decorontwerper | 23-05-1952 | Willy van Hemert | VARA | |
| Herexamen voor Barnstetter | decorontwerper | 01-09-1952 | Willy van Hemert | VARA | |
| Wintermode 1952 | decorontwerper | 3-10-1952 | NCRV | ||
| Rondedans | decorontwerper | 28-10-1952 | Ger Lugtenberg | AVRO | |
| Het is tijd, Dr. Schweitzer | decorontwerper | 4-11-1951 | Jack Dixon | NCRV | |
| Gastenboek: Josee Sann ontvangt... | decorontwerper | 7-11-1952 | KRO | Zwart is tevens te gast in het programma als kunstschilder-beeldhouwer | |
| Heeft iemand mijn rakkertjes gezien? | decorontwerper | 14-11-1952 | Willy van Hemert | VARA | |
| Triangel ensemble | decorontwerper | 28-11-1952 | Willy van Hemert | VARA | |
| De koopman van Venetië | decorontwerper | 30-12-1952 | NCRV | ||
| Hoe wilt u ons zien? | decorontwerper | 6-2-1953, 20-2-1953 | Ger Lugtenburg | AVRO | |
| Merk toch hoe sterk | decorontwerper | 07-02-1953 | Willy van Hemert | VARA | |
| Via Lissabon | decorontwerper | 24-2-1953 | Willy van Hemert | VARA | |
| Mercadet | decorontwerper | 17-03-1953 | Ben Mettrop | KRO | |
| Fantaisie Impromptue | decorontwerper | 24-03-1953 | Willy van Hemert | VARA | |
| Het staat te bezien | decorontwerper | 11-4-1953 | Willy van Hemert | VARA | |
| Kostuumdemonstratie door Cruys Voorbergh | decorontwerper | 14-04-1953 | NCRV | ||
| School der dapperen | decorontwerper | 17-4-1953 | Jan Castelijns | KRO | |
| Van achteren naar voren | decorontwerper, gast | 8-5-1953 | VARA | Tentoonstelling met schilder- en beeldhouwwerk van Zwart | |
| De klok wees 8.35 | decorontwerper | 26-05-1953 | Peter Koen | NCRV | |
| Emperor Jones | decorontwerper | 03-07-1953 | Willy van Hemert | VARA | Gallery: Emperor Jones |
| Het huishoudboekje van de staat | grafisch ontwerper/animations | 15-09-1953 | NTS | ||
| Het Kindercircus "Elleboog" | decorontwerper | 09-10-1953 | VPRO | Gallery: Het Kindercircus "Elleboog" | |
| Eerste NIR televisieuitzending (Belgie) | decorontwerper | 31-10-1953 | NIR | ||
| Op bezoek in Sinterklaasdorp met een hand vol Sintjes | decorontwerper | 6-12-1953 | Peter Koen | NTS | |
| Tentamen | decorontwerper | 8-12-1953 | Gijs Stappershoef | AVRO | |
| Drie probeersels van W. van Hemert | decorontwerper, trucage, illustratie | 12-01-1954 | Willy van Hemert | VARA | |
| De gelukkige huichelaar | decorontwerper | 05-02-1954 | Leen Timp | AVRO | |
| Keizer Rasjudan verveelt zich | decorontwerper | 6-4-1954 | VARA | Gallery: Keizer Rasjudan verveelt zich | |
| Een vonk in Judea | decorontwerper | 13-04-1954 | Peter Koen | NCRV | |
| L'avocat Pathelin | decorontwerper | 14-05-1954 | Peter Koen | NCRV | |
| Niet kantelen, breekbaar! | decorontwerper | 9-7-1954 | NCRV | ||
| Chez M-me Chogasse | decorontwerper | 12-7-1954 | KRO | ||
| Dr Faust | decorontwerper | 13-8-1954 | NTS | ||
| De cel | decorontwerper | 17-8-1954 | VARA | ||
| Verdwijningen en verschijningen | decorontwerper | 24-08-1954 | KRO | ||
| Standvastig hart | decorontwerper | 31-08-1954 | NTS | ||
| De prins van Homburg | decorontwerper | 01-10-1954 | Peter Koen | NCRV | |
| Figaro figaro, Perintis Budaja | decorontwerper | 5-10-1954 | KRO | Gallery: Figaro, figaro | |
| Alma musica, dagopening | decorontwerper | 8-10-1954 | VPRO | ||
| Drieluik, Televizier, Doris Day défilé | decorontwerper | 12-10-1954 | AVRO | ||
| Gospel en gospelsongs | decorontwerper | 19-10-1954 | NCRV | ||
| Intravisie | decorontwerper | 22-10-1954 | KRO | ||
| Los Paraguayos | decorontwerper | 26-10-1954 | AVRO | ||
| Joods leven in Nederland | illustrator | 09-11-1954 | Jack Dixon | VPRO | |
| De wandelstok | decorontwerper | 23-11-1954 | Walter van der Kamp | AVRO | |
| De schurkenstreken van Scapin | decorontwerper | 3-12-1954 | KRO | ||
| Schaduwen van het heelal, Televizier | decorontwerper | 7-12-1954 | AVRO | ||
| Als de boom is opgetuigd | decorontwerper | 24-12-1954 | Willy van Hemert | VARA | |
| Dynastie der zandlopers | decorontwerper | 27-12-1954 | Peter Koen | NTS | |
| Het jaar in beeld | decorontwerper | 31-12-1954 | NTS | ||
| Arsenicum en oude kant | decorontwerper | 04-01-1955 | Walter van der Kamp | AVRO | |
| Opstand in de kribbe | decorontwerper | 06-01-1955 | KRO | ||
| Een huis van de nacht | decorontwerper | 11-01-1955 | VARA | ||
| Kleutertje kijk!, Papageno, Levenslied: Henriëtta Davids | decorontwerper | 13-01-1955 | AVRO | ||
| Museum Piasco | decorontwerper | 15-01-1955 | KRO | ||
| Spiegel der kunsten, Antillia | decorontwerper | 20-01-1955 | VARA | ||
| Variétévé | decorontwerper | 29-01-1955 | VARA | ||
| Frasquita, Venster: Een man genaamd Judas | decorontwerper | 01-02-1955 | AVRO | ||
| Baskische folklore | decorontwerper | 05-02-1955 | NCRV | ||
| Weest op uw hoede | decorontwerper | 10-02-1955 | AVRO | ||
| Leentje uit het hemelrijk | decorontwerper | 12-02-1955 | KRO | ||
| Wordt vervolgt | decorontwerper | 15-02-1955 | NCRV | ||
| Het wordt weer wat | decorontwerper | 17-02-1955 | VARA | ||
| Tussen droom en werkelijkheid | decorontwerper | 26-02-1955 | VARA | ||
| Wij nemen u bij de neus (even neuzen), Televitrine, dagsluiting | decorontwerper ism Fokke Duetz | 03-03-1955 | KRO | ||
| Viva Juan | decorontwerper | 08-03-1955 | Willy van Hemert | VARA | |
| Eregalerij | decorontwerper | 10-03-1955 | VPRO | ||
| De vrijer in de kist | decorontwerper | 12-03-1955 | KRO | ||
| Cees de Lange show: door het dolle heen | decorontwerper | 17-03-1955 | VARA | ||
| Weest op uw hoede | decorontwerper | 19-03-1955, 16-4-1955 | AVRO | ||
| De woesteling, Pas de Quatre/Het circusboek/Les Sylphides | decorontwerper | 22-03-1955 | KRO | ||
| Deze twee lieve dames (Kostuumshow Cruys Voorberg), Het boek | decorontwerper | 24-03-1955 | NCRV | Kostuumshow ism Fokke Duetz | |
| Wij maken een palmpasen, Van San(c)tje tot circus, Televitrine | decorontwerper | 31-03-1955 | KRO | ||
| Opmars der techniek, Die Sieben worte Jese Christi am Kreuze, Ziet u er iets in | decorontwerper | 2-4-1955 | NCRV | ||
| Come back little Sheba | decorontwerper | 5-04-1955 | Willy van Hemert | VARA | |
| Een man genaamd Judas | decorontwerper | 7-04-1955 | AVRO | ||
| De dag des heren | decorontwerper | 9-04-1955 | VPRO | ||
| John Walker schrijft aan zijn moeder | decorontwerper | 12-04-1955 | NCRV | ||
| De Kilima Hawaiians | decorontwerper | 14-04-1955 | VARA | ||
| Het lege graf (The virgil) | decorontwerper ism Fokke Duetz | 19-04-1955 | Wim Bary | KRO | |
| Swiebertje | decorontwerper | 20-04-1955 | NCRV | ||
| Potig en pittig | decorontwerper | 21-04-1955 | NCRV | ||
| St. Germain des Pres | decorontwerper ism Fokke Duetz | 23-04-1955 | VARA | ||
| Gaslicht | decorontwerper ism Fokke Duetz | 26-04-1955 | AVRO | ||
| Circus | decorontwerper | 27-04-1955 | KRO | ||
| De pioniers van Tolpuddle | decorontwerper | 3-5-1955 | VARA | ||
| De betoverde boom | decorontwerper ism Fokke Duetz | 10-05-1955 | nb | NCRV | |
| Spiegel der kunsten | decorontwerper | 12-05-1955 | VARA | ||
| Het wederzijds huwelijksbedrog | decorontwerper | 17-05-1955 | KRO | ||
| Gepakt en gezakt, L'heure de l'apéritif, Van kippenren tot slootkant | decorontwerper | 19-05-1955 | NCRV | ||
| Cees de Lange show | decorontwerper | 21-05-1955 | VARA | ||
| Wij doen ons best (Welpenprogramma) | decorontwerper | 25 en 16-05-1955 | KRO | ||
| Antigone (1955) | decorontwerper ism Fokke Duetz | 31-05-1955 | Ad de Vries | VARA | |
| Schijnwerpers op jong Holland | decorontwerper | 01-06-1955 | Jean Smits | AVRO | |
| Alles kan beter | decorontwerper | 07-06-1955 | VPRO | ||
| Laten we het droog houden | decorontwerper | 9 en 9-06-1955 | VARA | ||
| Spiegel der kunsten | decorontwerper | 9-06-1955 | VARA | ||
| Licht op de lichte muze | decorontwerper | 09-06-1955 | AVRO | ||
| Opgelet! | decorontwerper | 13-06-1955 | NCRV | ||
| Mysteriosa | decorontwerper | 14-06-1955 | KRO | ||
| Eindexamen, Naar nieuwe vormen | decorontwerper | 16-06-1955 | NCRV | ||
| Dutch Swing College | decorontwerper | 18-06-1955 | VARA | ||
| Liefde en List | decorontwerper | 21-06-1955 | AVRO | ||
| set voor Minister Cals | decorontwerper | 22-06-1955 | KRO | ||
| Fragmenten toneelschool Maastricht | decorontwerper | 23-06-1955 | KRO | ||
| Over... naar Putten | decorontwerper | 25-06-1955 | NCRV | ||
| Krocodil | decorontwerper | 2-7-1955 | KRO | ||
| Zomertuin | decorontwerper | 9-07-1955 | Jean Smits | AVRO | |
| Paradijsvogels (1955) | decorontwerper ism Fokke Duetz | 12-07-1955 | Jan Castelijns | KRO | |
| Esprit de Paris | decorontwerper ism Fokke Duetz | 16-07-1955 | VPRO | ||
| Vogel vlieg de wereld in (Fly away Peter) | decorontwerper | 19-07-1955 | Walter van der Kamp | AVRO | |
| George en Margareth komen | decorontwerper ism Fokke Duetz | 23-07-1955 | Peter Koen | NCRV | |
| Het paard van Potter | decorontwerper | 26-07-1955 | Willy van Hemert | VARA | |
| Zetstukken Aerdenburg revalidatiecentrum | decorontwerper | 2-08-1955 | NCRV | ||
| Cycloon drie antwoordt niet | decorontwerper | 09-08-1955 | Wim Bary | KRO | |
| Pimpinella | decorontwerper en animatie(?) | 17-08-1955 | VPRO | ||
| Anne Brown | decorontwerper | 18-08-1955 | VPRO | ||
| De wereld wil bedrogen zijn | decorontwerper | 20-08-1955 | Peter Koen | NCRV | |
| Steek 's op | decorontwerper | 20-08-1955 | Dick van Bommel | NCRV | |
| Gaat u zitten, meneer Marsh! | decorontwerper | 23-08-1955 | Willy van Hemert | VARA | |
| De man van de kleine lettertjes | decorontwerper | 30-08-1955 | Max Douwes | ||
| Dat zongen wij in Haar tijd... | decorontwerper | 31-08-1955 | Walter van der Kamp | AVRO | |
| Zomertuin (2) | decorontwerper | 03-09-1955 | Jean Smits | ||
| Weg met Toni | decorontwerper | 06-09-1955 | Jan Castelijns | ||
| Het onbewoonde eiland | decorontwerper | 13-09-1955 | Jack Dixon | ||
| Keuring Een gedachtegang tussen twee deuren | decorontwerper | 06-10-1955 | Ad de Vries | VPRO | |
| De nacht was barmhartig | decorontwerper | 18-10-1955 | Willy van Hemert | VARA | |
| Koning Oedipus | decorontwerper ism Fokke Duetz, kostuums Eppo Doeve | 15-11-1955 | Willy van Hemert | VARA | |
| Boy with the car | decorontwerper ism Fokke Duetz | 22-11-1955 | Max Douwes | NCRV | |
| Midas (1955) | decorontwerper ism Fokke Duetz | 29-11-1955 | |||
| Louise Parker | decorontwerper ism Fokke Duetz | 29-12-1955 | NCRV | ||
| Spiegel aan de wand | decorontwerper | 10-01-1956 | Willy van Hemert | VARA | |
| De rode pimpernel | decorontwerper | 07-02-1956 | Willy van Hemert | VARA | |
| S.14 vermist | decorontwerper | 13-03-1956 | Max Douwes | NCRV | |
| Weerzien over de grens | decorontwerper | 15-03-1956 | Willy van Hemert | VARA | |
| Hamlet | decorontwerper | 04-04-1956 | Jack Dixon | NTS | |
| De eerstgeborene | decorontwerper | 10-04-1956 | Peter Koen | NCRV | |
| Thuiskomst | decorontwerper | 22-08-1956 | Willy van Hemert | VARA | |
| Pakketboot de Volharding | decorontwerper | 19-09-1956 | Kees van Iersel | VARA | |
| Saint Germain des Prés | decorontwerper ism Fokke Duetz | 1959-1963 | Ben de Jong | VARA | |
| Ladies and gentlemen | decorontwerper | 28-08-1957 | Peter Koen | NCRV | |
| Morgen gebeurt het (17 afleveringen) | decorontwerper | 16-10-1957 t/m 1-4-1959 | Jef de Groot | AVRO | |
| Joseph in Dothan | decorontwerper | 14-05-1958, herhaling 09-08-1959 | Peter Koen | NCRV | |
| Het hemelbed | decorontwerper | 11-06-1958 | Jack Dixon | VPRO | |
| Wiegelied | decorontwerper | 26-06-1958 | Wim Bary | KRO | |
| Wedden, mylord? | decorontwerper | 30(?)-07-1958 | Willy van Hemert | VARA | |
| De sleutel | decorontwerper | 24-09-1958 | Willy van Hemert | VARA | |
| Jeanne D'arc | decorontwerper | 08-10-1958 | Wim Bary | KRO | |
| Rene Sleeswijk's revuerovisie | decorontwerper | 31-12-1958 | Ger Lugtenburg | AVRO | |
| De gebroken kruik | decorontwerper | 19-02-1959 | Max Douwes | ||
| Is liefde blind? | decorontwerper | 30-05-1959 | Luc van Gent | KRO | |
| Het boek van de maand | decorontwerper | 18-06-1959 | Walter van der Kamp | AVRO | |
| Kalchas | decorontwerper | 28-06-1959 | Ton Lutz | KRO | |
| De Gilde viert | decorontwerper | 02-07-1959 | Peter Koen | NCRV | |
| Claudia | decorontwerper | 06-08-1959 | Willy van Hemert | VARA | |
| Goede reis | decorontwerper | 20-08-1959 | Walter van der Kamp | AVRO | |
| De man die zichzelf bedroog | decorontwerper | 3-09(?)-1959 | Kees van Iersel | VARA | |
| Een bruid in de morgen | decorontwerper | 01-10-1959 | Willy van Hemert | VARA | |
| Artiestencafe | decorontwerper | 11-10-1959 | Erik de Vries | VARA | |
| Hoog is de hemel | decorontwerper | 12-11-1959 | Jack Dixon | VPRO | |
| Ontmoetingen met het geluk | decorontwerper | 26-11-1959 | Willy van Hemert | VARA | |
| De grasharp | decorontwerper | 24-12-1959 | Kees van Iersel | VARA | |
| Amahl en de nachtelijke bezoekers | decorontwerper | 06-01-1960 | Ben Mettrop | KRO | |
| Een van de zeven | decorontwerper | 25-02-1960 | Frits Butzelaar | KRO | |
| Oscar | decorontwerper | 03-03-1960 | Ton Lensink en Henk Rigters | AVRO | |
| Bezoek | decorontwerper | 10-03-1960 | Peter Koen | NCRV | |
| Zout der aarde | decorontwerper | 24-03-1960 | Wim Bary | KRO | |
| Het bloedig dogma | decorontwerper | 15-05-1960 | Henk Rigters | NCRV | |
| Heeft iemand mijn rakkertjes gezien? | decorontwerper | 09-06-1960 | Willy van Hemert | VARA | |
| Claudia en haar gezin | decorontwerper | 14-08-1960 | Willy van Hemert | VARA | |
| Het cabaret getuigde | decorontwerper | 31-08-1960 | Will Hartingsveld | NTS | |
| Het Rotterdams toneel presenteert: De vijf kruisjes | decorontwerper | 08-09-1960 | Luc van Gent | KRO | |
| Firato 1960 | decorontwerper | 01-09-1960 | NTS | ||
| U spreekt met uw moordenaar | decorontwerper | 15-09-1960 | Walter van der Kamp | AVRO | |
| Nationale finale Eurovisie Songfestival 1962 | decorontwerper | 27-02-1962 | Thijs Chanowski | NTS | |
| De fuik | decorontwerper | 1962-1963 | Luc van Gent | ||
| Grand gala du disque 1962 | decorontwerper | 29-05-1962 | Jef de Groot | AVRO | |
| Arthur en Eva | decorontwerper | 1962-1963 | Gerard Rekers | NCRV | |
| De gekroonde leersse | decorontwerper | 27-12-1962 | Luc van Gent | KRO | |
| Marguerite Gautier | decorontwerper | 14-02-1963 | Willy van Hemert | VARA | |
| De kersentuin | decorontwerper | 09-05-1963 | Willy van Hemert | VARA | |
| Firato 63 | decorontwerper | 13-09-1963 (opening) | NTS | ||
| De ontvoering uit het Serail | decorontwerper | 15-09-1963 | Ben Mettrop | KRO | |
| De gebochelde | decorontwerper | 25-12-1963 | Willy van Hemert | VARA | |
| De Chinese nachtegaal | decorontwerper | 06-05-1964 | Alexander Arnz | NCRV en ZDF | |
| Koll | decorontwerper | 13-12-1964 | Ton Lensink | AVRO | |
| Hendrik IV | decorontwerper | 06-05-1965 | Walter van der Kamp | AVRO |