Oeuvre Martin Brozius: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar biografie {| class="wikitable" <hiddentext>generated with de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion V1.7<\hiddent...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Martin Brozius|Terug naar biografie]] | [[Martin Brozius|Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | {| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | ||
|- style="font-weight:bold" valign="bottom" | |- style="font-weight:bold" valign="bottom" | ||
| Regel 8: | Regel 7: | ||
| width="48" | medium | | width="48" | medium | ||
| width="238" | Opmerking | | width="238" | Opmerking | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="26" | [[De merkwaardige genezing van Ebenezer Scrooge]] | |||
| acteur | |||
| 1968 | |||
| televisie | |||
|style="font-weight:bold" | | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Robert en Elisabeth]] | |||
| acteur | |||
| 1968 | |||
| televisie | |||
|style="font-weight:bold" | | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Flierefluitenflodderen]] | |||
| acteur | |||
| 1969 | |||
| televisie | |||
|style="font-weight:bold" | | |||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 17: | Regel 37: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Oebele]] | ||
| acteur | | acteur | ||
| | | 1968-1971 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | Rol van Udo Treurniet | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[De kleine waarheid]] | ||
| acteur | | acteur | ||
| | | 1970 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | journalist | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 38: | Regel 58: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height=" | | height="13" | [[Morgen komt er weer een dag]] | ||
| acteur | | acteur | ||
| 1972 | | 1972 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 59: | Regel 79: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[Liedjes uit hamelen]] | | height="13" | [[Vice versa veluwe]] | ||
| presentator | |||
| 1973 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Liedjes uit hamelen]] | |||
| zanger | | zanger | ||
| 1975 | | 1975 | ||
| Regel 76: | Regel 103: | ||
| acteur | | acteur | ||
| 1976 | | 1976 | ||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Marijke]] | |||
| acteur | |||
| 1977 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 90: | Regel 124: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 1977-1983 | | 1977-1983 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Kind van de buurvrouw]] | |||
| acteur | |||
| 1979 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 108: | Regel 149: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | Achtervolgd door herinneringen | | height="13" | [[Ronde Ka]] | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Blauwe maandag]] | |||
| presentator | |||
| 1982 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Achtervolgd door herinneringen]] | |||
| acteur | | acteur | ||
| 1982 | | 1982 | ||
| Regel 131: | Regel 186: | ||
| height="13" | [[Medisch Centrum west]] | | height="13" | [[Medisch Centrum west]] | ||
| acteur | | acteur | ||
| 1989 | | 1989-1990 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | Patiënt De Ruiter | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 139: | Regel 194: | ||
| stemacteur | | stemacteur | ||
| 1992 | | 1992 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="26" | Maigret | |||
| acteur | |||
| 1992 | |||
| televisie | |||
| Franse televisieserie, aflevering Maigret et la nuit du carrefour | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Flodder]] | |||
| acteur | |||
| 1994-1995 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 150: | Regel 219: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[RVU Themamaand]] | | height="13" | [[RVU Themamaand]] | ||
| acteur | | acteur | ||
| 2000 | | 2000 | ||
| televisie | | televisie | ||
| sketches | | sketches in thema Hoe lang moet jij nog? | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Terrorama]] | |||
| acteur | |||
| 2001 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 160: | Regel 236: | ||
| stemacteur | | stemacteur | ||
| 2003 | | 2003 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Man en paard]] | |||
| acteur | |||
| 2006 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
[[Martin Brozius|Terug naar biografie]] | [[Martin Brozius|Terug naar biografie]] | ||
Versie van 26 mrt 2009 15:35
| Titel | Functie | jaartal | medium | Opmerking |
| De merkwaardige genezing van Ebenezer Scrooge | acteur | 1968 | televisie | |
| Robert en Elisabeth | acteur | 1968 | televisie | |
| Flierefluitenflodderen | acteur | 1969 | televisie | |
| Cabaret nu | zanger | 1968 | televisie | Martin Brozius zingt "Vandaag of morgen" |
| Oebele | acteur | 1968-1971 | televisie | Rol van Udo Treurniet |
| De kleine waarheid | acteur | 1970 | televisie | journalist |
| Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer? | acteur | 1972-1976 | televisie | poortwachter Aernout Koffij (Martin Brozius) |
| Morgen komt er weer een dag | acteur | 1972 | televisie | |
| The little Ark | acteur | 1972 | bioscoop | rol van boer |
| 'n Zomerzotheid | acteur | 1972 | televisie | de rol van Charles |
| Vice versa veluwe | presentator | 1973 | Radio | |
| Liedjes uit hamelen | zanger | 1975 | televisie | |
| Een en een is twee | acteur | 1975 | televisie | |
| Peter en de vliegende autobus | acteur | 1976 | bioscoop | |
| Marijke | acteur | 1977 | televisie | |
| De tien-om kindershow | presentator | 1977-1982 | Radio | |
| Ren je rot | presentator | 1977-1983 | televisie | |
| Kind van de buurvrouw | acteur | 1979 | televisie | |
| Als je lacht dan ben je rijk | acteur | 1979 | televisie | |
| Yam yam | acteur | 1980 | televisie | |
| Ronde Ka | ||||
| Blauwe maandag | presentator | 1982 | Radio | |
| Achtervolgd door herinneringen | acteur | 1982 | televisie | |
| Intocht Sint Nicolaas | acteur | 1985 | televisie | |
| De poppenkraam | acteur | 1985 | televisie | |
| Medisch Centrum west | acteur | 1989-1990 | televisie | Patiënt De Ruiter |
| Studio trappelzak | stemacteur | 1992 | televisie | |
| Maigret | acteur | 1992 | televisie | Franse televisieserie, aflevering Maigret et la nuit du carrefour |
| Flodder | acteur | 1994-1995 | televisie | |
| Goede tijden, slechte tijden | acteur | 1999 | televisie | |
| RVU Themamaand | acteur | 2000 | televisie | sketches in thema Hoe lang moet jij nog? |
| Terrorama | acteur | 2001 | televisie | |
| De sommeltjes | stemacteur | 2003 | televisie | |
| Man en paard | acteur | 2006 | televisie |