Oeuvre van Hans van Eijck: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 342: | Regel 342: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1995 & 1999 | | 1995 & 1999 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Liefdesnest]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1995 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Reis & Recreatie Magazine]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1995 | |||
| | | | ||
| Regel 374: | Regel 388: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Sport & Beeld (Sport 7)]] | | height="13" | [[Sport & Beeld (Sport 7)]] | ||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1996 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De Nieuwe Soundmix Show (VT4)]] | |||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 591: | Regel 612: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Mensen, Mensen]] | | height="13" | [[Mensen, Mensen]] | ||
| componist | |||
| televisie | |||
| 2000 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Love Test]] | |||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
Versie van 14 jan 2010 00:17
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| De Ep Oorklep Show | componist | televisie | 1987 | |
| Soundmix Show | componist | televisie | 1987-2001 | |
| Surprise Show | componist | televisie | 1987-1996 | |
| Mini Playback Show | componist | televisie | 1987-1998 | |
| CD Henny Huisman "'k Zou Best Beroemd Willen Zijn" | componist | CD | 1987 | |
| Ron's Honeymoon Quiz | componist | televisie | 1987 | |
| CD Henny Huisman "Hé, Doe Je Mee" | componist | CD | 1988 | |
| Spijkerhoek | componist | televisie | 1989 | |
| Showmasters / Nu of Nooit Show (VTM) | componist | televisie | 1989 | |
| Soundmix Show (VTM) | componist | televisie | 1989-1997 | |
| RTL 4 zendervormgeving | componist | televisie | 1990-1997 | |
| Goede Tijden, Slechte Tijden | componist | televisie | 1990-heden | |
| Wie ben ik? | componist | televisie | 1990 | |
| Vrienden voor het leven | componist | televisie | 1990 | |
| Mini Playback Show (VTM) | componist | televisie | 1990 | |
| CD Henny Huisman "Met Z'n Allen" | componist | CD | 1990 | |
| CD Bart Kaell "Mini Playback" | componist | CD | 1990 | |
| Liefde op het eerste gezicht | componist | televisie | 1991, 1995 & 1996 | |
| Raar maar waar | componist | televisie | 1991 | |
| RTL 4 Nieuws | componist | televisie | 1992, 1996 & 1997 | |
| Showtime | componist | televisie | 1992, 1996, 1998 & 1999 | |
| RTL Sport | componist | televisie | 1992 | |
| Bureau Kruislaan | componist | televisie | 1992 | |
| RTL Club | componist | televisie | 1992 | |
| Zonder Ernst | componist | televisie | 1992 | |
| RTL 5 zendervormgeving | componist | televisie | 1993, 1995, 1997, 1998 & 2000 | |
| Eigen Huis & Tuin | componist | televisie | 1993 & 1999 | |
| Formule 1 | componist | televisie | 1993 | |
| Het Zonnetje in Huis | componist | televisie | 1993 | |
| Vrouwenvleugel | componist | televisie | 1993 | |
| RTL 5 Nieuws | componist | televisie | 1994 & 1995 | |
| Koffietijd! | componist | televisie | 1994 & 1998 | |
| Het spijt me | componist | televisie | 1994 & 1999 | |
| Sam Sam | componist | televisie | 1994 | |
| Onderweg naar Morgen | componist | televisie | 1994, 1997, 1998, 2000 & 2002 | |
| CD-single Peter Douglas: "Night To Remember" | componist | CD | 1994 | |
| Pearl | componist | commercial | 1994 | |
| Liefde op het eerste gezicht (VTM) | componist | televisie | 1995 & 1996 | |
| Postcode Loterij / Sponsor Loterij Record Show | componist | televisie | 1995 | |
| Sterren Playback Show | componist | televisie | 1995 | |
| Liefde Is... | componist | televisie | 1995 | |
| M'n Dochter en Ik | componist | televisie | 1995 | |
| Mariska | componist | televisie | 1995 | |
| Veronica Nieuwslijn | componist | televisie | 1995 | |
| Peter R. de Vries, misdaadverslaggever | componist | televisie | 1995 | |
| TV Woonmagazine | componist | televisie | 1995, 1997 & 1998 | |
| CD Henny Huisman "Best Tof" | componist | CD | 1995 | |
| Sam Sam | componist | televisie | 1995 & 1999 | |
| Liefdesnest | componist | televisie | 1995 | |
| Reis & Recreatie Magazine | componist | televisie | 1995 | |
| Honeymoon (VTM) | componist | televisie | 1995 | |
| Postcode 1-2-3 Show | componist | televisie | 1996 | |
| Het Rad van Fortuin | componist | televisie | 1996 | |
| TV Privé | componist | televisie | 1996 | |
| Sport & Beeld (Sport 7) | componist | televisie | 1996 | |
| De Nieuwe Soundmix Show (VT4) | componist | televisie | 1996 | |
| Soundmix Show Noorwegen | componist | televisie | 1996 | |
| CD-single Christoff: "Ik Beleef Het Allemaal Opnieuw" | componist | CD | 1995 | |
| Koken met Cas | componist | televisie | 1995 | |
| Hans Kazan Magic & Mystery Show | componist | televisie | 1997 | |
| Euro Soundmix Show | componist | televisie | 1997 | |
| Kanjer Surprise Show | componist | televisie | 1997 | |
| RTL Actueel | componist | televisie | 1997 | |
| Kees & Co | componist | televisie | 1997 | |
| Beste van 4 | componist | televisie | 1997 | |
| Knallende Kurken (RTL 4 tunesmedley) | componist | televisie | 1997 | |
| CD Henny Huisman "Beestenboelf" | componist | CD | 1997 | |
| TV Kapper | componist | televisie | 1997 | |
| Henny's Houseparty | componist | televisie | 1998 | |
| RTL Live | componist | televisie | 1998 | |
| Baby TV | componist | televisie | 1998 | |
| Kripto | componist | televisie | 1998 | |
| EK Kripto | componist | televisie | 1998 | |
| Heinz Sandwich Spread | componist | commercial | 1998 | |
| Vegas Nights | componist | televisie | 1998 | |
| Winkel van Sinkel | componist | televisie | 1998 | |
| Nachtsuite | componist | televisie | 1998 | |
| Mini Playback Show | componist | televisie | 1999 | |
| 5 in 't Land | componist | televisie | 1999 | |
| 10 jaar RTL 4 | componist | televisie | 1999 | |
| Postcode Loterij & Friends | componist | televisie | 1999 | |
| Postcode Loterij Live | componist | televisie | 1999 | |
| Sponsorbingo Loterij | componist | televisie | 1999 | |
| Puzzeltijd | componist | televisie | 1999 | |
| Woordzoeker | componist | televisie | 1999 & 2000 | |
| Yes or No | componist | televisie | 1999 | |
| Mensen, Mensen | componist | televisie | 2000 | |
| Love Test | componist | televisie | 2000 | |
| Factor 4 | componist | televisie | 2000 | |
| Split it up | componist | televisie | 2000 | |
| Hij & Julia | componist | televisie | 2000 | |
| Zon, Zweet & Goud | componist | televisie | 2000 | |
| Lijn 4 | componist | televisie | 2001 | |
| Eén tegen 100 | componist | televisie | 2001 |