Oeuvre Anita Witzier: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="188" height="13" | Titel | width="116" | Functie | widt...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 70: | Regel 70: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1992 | | 1992 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Reisgids]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1992-1994 | |||
| * Ook uitgezonden onder de naam ''''[[Veronica reisgids]]'' | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Anita]] | |||
| Presentator | |||
| Radio | |||
| 1993 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het zijn toch weer die Hollanders]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1993 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Veronica goes Asia]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1993 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Night of the proms]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1993 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Miss universe 1994]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1994 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Veronica goes Caribbean]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1994 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Love life]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1994 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Lucky lotto live]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1994-1995 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Nationale TV aktie watersnood 1995]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1995 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De 100.000 gulden show]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1995 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Volendam voor Unicef]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1995 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Veronica goes Down Under]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1995 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Nationale teleloterij]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1995 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Niet geschikt voor uitzending ]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1996 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Oh wat ben je mooi]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1996 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Aso show]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1996-1998 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Sint jan kerstconcert 1997]] | |||
| Presentator | |||
| Televisie | |||
| 1997 | |||
| | | | ||
Versie van 21 sep 2010 11:06
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Take five | Presentator | Televisie | 1989 | |
| Veronica award | Presentator | Televisie | 1990 | |
| 'n Stuk of 2 | Presentator | Televisie | 1990-1991 | |
| Summertime | Presentator | Televisie | 1990-1991 | |
| Veronica strandrace | Presentator | Televisie | 1991 | |
| Sport | Presentator | Televisie | 1991-1992 | |
| Go Veronica travel | Presentator | Televisie | 1991-1992 | |
| Vliegangst | Presentator | Televisie | 1992 | |
| Veronica goes America | Presentator | Televisie | 1992 | |
| Reisgids | Presentator | Televisie | 1992-1994 | * Ook uitgezonden onder de naam ''Veronica reisgids |
| Anita | Presentator | Radio | 1993 | |
| Het zijn toch weer die Hollanders | Presentator | Televisie | 1993 | |
| Veronica goes Asia | Presentator | Televisie | 1993 | |
| Night of the proms | Presentator | Televisie | 1993 | |
| Miss universe 1994 | Presentator | Televisie | 1994 | |
| Veronica goes Caribbean | Presentator | Televisie | 1994 | |
| Love life | Presentator | Televisie | 1994 | |
| Lucky lotto live | Presentator | Televisie | 1994-1995 | |
| Nationale TV aktie watersnood 1995 | Presentator | Televisie | 1995 | |
| De 100.000 gulden show | Presentator | Televisie | 1995 | |
| Volendam voor Unicef | Presentator | Televisie | 1995 | |
| Veronica goes Down Under | Presentator | Televisie | 1995 | |
| Nationale teleloterij | Presentator | Televisie | 1995 | |
| Niet geschikt voor uitzending | Presentator | Televisie | 1996 | |
| Oh wat ben je mooi | Presentator | Televisie | 1996 | |
| Aso show | Presentator | Televisie | 1996-1998 | |
| Sint jan kerstconcert 1997 | Presentator | Televisie | 1997 |