Zilveren Televizier-Ster: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
| (11 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 136: | Regel 136: | ||
| [[Wilfred Genee]] | | [[Wilfred Genee]] | ||
| [[RTL 7]] | | [[RTL 7]] | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2018 | |||
| [[Chantal Janzen]] | |||
| [[RTL4]] | |||
| [[Beau van Erven Dorens]] | |||
| [[RTL4]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2019 | |||
| [[Chantal Janzen]] | |||
| [[RTL4]] | |||
| [[Beau van Erven Dorens]] | |||
| [[RTL4]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2020 | |||
| [[Chantal Janzen]] | |||
| [[RTL4]] | |||
| [[Tim Hofman]] | |||
| [[BNNVARA]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2021 | |||
| [[Nikkie de Jager]] | |||
| [[AVROTROS]], [[RTL4]], [[Videoland]] | |||
| [[André van Duin]] | |||
| [[Omroep MAX]] | |||
|} | |} | ||
===Winnaars gecombineerde prijs=== | |||
De Televizier-Ring voor favoriete presentator en presentatrice wordt in 2022 samengevoegd tot één prijs. | |||
{| class="wikitable" | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| width="50" height="13" | Jaar | |||
| width="120" | Winnaar | |||
| width="120" | Zendg. | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2022 | |||
| [[Tim Hofman]] | |||
| [[BNNVARA]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2023 | |||
| [[Hélène Hendriks]] | |||
| [[SBS6]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2024 | |||
| [[Tim Hofman]] | |||
| [[BNNVARA]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2025 | |||
| [[Martijn Krabbé]] | |||
| [[RTL4]] | |||
|} | |||
===Winnaars acteurs=== | ===Winnaars acteurs=== | ||
| Regel 161: | Regel 218: | ||
| [[Jeroen van Koningsbrugge]] | | [[Jeroen van Koningsbrugge]] | ||
| [[Smeris]], [[Riphagen]] | | [[Smeris]], [[Riphagen]] | ||
|} | |||
===Gecombineerde prijs=== | |||
In 2018 werden deze prijzen samengevoegd tot één prijs. | |||
{| class="wikitable" | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| width="50" height="13" | Jaar | |||
| width="120" | Winnaar | |||
| width="140" | Titel | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | 2018 | | height="13" | 2018 | ||
| [[Ilse Warringa]] | | [[Ilse Warringa]] | ||
| [[De | | [[De luizenmoeder]] | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2019 | |||
| [[Elise Schaap]] | |||
| [[Undercover]], [[Soof de serie]], [[Familie Kruys]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2020 | |||
| [[Elise Schaap]] | |||
| [[Undercover]], [[TV-kantine]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2021 | |||
| [[Elise Schaap]] | |||
| [[Undercover]], [[Ferry]], [[De TV Kantine]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2022 | |||
| [[Frank Lammers]] | |||
| [[Undercover]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2023 | |||
| [[Bertrie Wierenga]] | |||
|[[Goede tijden, slechte tijden]], [[The passion]], [[Stjer]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2024 | |||
| [[Frank Lammers]] | |||
| [[Ferry]] en [[Máxima]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2025 | |||
| [[Wesley van Klink]] | |||
| [[Bennie (dramaserie)| Bennie]] | |||
|} | |} | ||
[[category:Prijzen]] | [[category:Prijzen]] | ||
Huidige versie van 15 jan 2026 12:45
Publieksprijs die wordt uitgereikt tijdens Televizier-ring gala voor de beste TV man en vrouw.
Winnaars presentatoren
Winnaars gecombineerde prijs
De Televizier-Ring voor favoriete presentator en presentatrice wordt in 2022 samengevoegd tot één prijs.
| Jaar | Winnaar | Zendg. |
| 2022 | Tim Hofman | BNNVARA |
| 2023 | Hélène Hendriks | SBS6 |
| 2024 | Tim Hofman | BNNVARA |
| 2025 | Martijn Krabbé | RTL4 |
Winnaars acteurs
| Jaar | Winnaar vrouw | Titel | Winnaar man | Titel |
| 2016 | Angela Schijf | Flikken Maastricht | Thom Hoffman | Dokter Tinus |
| 2017 | Angela Schijf | Flikken Maastricht | Jeroen van Koningsbrugge | Smeris, Riphagen |
Gecombineerde prijs
In 2018 werden deze prijzen samengevoegd tot één prijs.
| Jaar | Winnaar | Titel |
| 2018 | Ilse Warringa | De luizenmoeder |
| 2019 | Elise Schaap | Undercover, Soof de serie, Familie Kruys |
| 2020 | Elise Schaap | Undercover, TV-kantine |
| 2021 | Elise Schaap | Undercover, Ferry, De TV Kantine
|
| 2022 | Frank Lammers | Undercover
|
| 2023 | Bertrie Wierenga | Goede tijden, slechte tijden, The passion, Stjer
|
| 2024 | Frank Lammers | Ferry en Máxima
|
| 2025 | Wesley van Klink | Bennie
|