Oeuvre Wim Bijmoer: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
| width="76" | medium | | width="76" | medium | ||
| width="74" | jaar | | width="74" | jaar | ||
| width="140" | | | width="140" | Galleries met decorontwerp | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 45: | Regel 45: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Artiestencafe]] | | height="13" | [[Artiestencafe]] (bij het lied 'The battle of Jericho' door Donald Jones in uitz van 30-1-1960) | ||
| illustrator | | illustrator | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1960 | | 1960 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 150: | Regel 150: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[De grenzen van het leven]] | | height="26" | [[De grenzen van het leven]], afl Honger en overvloed | ||
| illustrator | | illustrator | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1963 | | 1963 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 235: | Regel 235: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Koning Zazoe en het Kogmobiel]] | | height="13" | [[Koning Zazoe en het Kogmobiel]] | ||
| illustrator, verteller | | illustrator, verteller, ism [[Els Salomons]] | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1965 | | 1965 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 256: | Regel 256: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[TV roulette]] | | height="26" | [[TV roulette]] | ||
| illustrator | | illustrator, ism [[Ton Holst]] | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1965 | | 1965 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 329: | Regel 329: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1974 | | 1974 | ||
| | | [[Gallery: De stille kracht]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 336: | Regel 336: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1975 | | 1975 | ||
| | | [[Galery: De verlossing]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 344: | Regel 344: | ||
| 1975 | | 1975 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Muziek om naar te kijken]] Carnaval des animaux | |||
| illustrator, ism [[Roland de Groot]] | |||
| televisie | |||
| 1975 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 360: | Regel 367: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Rondje theater]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | 1976 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Cathy's songbook]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 374: | Regel 381: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Standrecht]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1977 | | 1977 | ||
| | | [[Gallery: Standrecht]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Uit de wereld van Guy de Maupassant]] afl. Seintje/Gered | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | 1977 | ||
| | | [[Gallery: Uit de wereld van Guy de Maupassant]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Hollands glorie]] | | height="13" | [[Hollands glorie]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper, ism [[Theun van de Woestijne]] | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1978 | | 1977-1978 | ||
| | | [[Gallery:Hollands glorie (dramaserie)|Gallery: Hollands glorie]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Dubbelleven]] | | height="13" | [[Dubbelleven]] afl Als je droomt, wie ben je dan? | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1978 | | 1978 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 442: | Regel 449: | ||
| 1982-1983 | | 1982-1983 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 449: | Regel 455: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1982 | | 1982 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Blufkwis]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1984 | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 okt 2014 15:41
| Titel | functie | medium | jaar | Galleries met decorontwerp |
| Sleeswijk Revue's | decorontwerper | theater | 1960 - 1962 | |
| Snip en Snap revue's | decorontwerper | theater | 1961 - 1966, 1968-1969 | |
| Dirk de Zeehond | illustrator | televisie | 1955 | |
| De zingende stift | illustrator | televisie | 1955 | |
| Dageraad van Europa | illustrator | televisie | 1960 | |
| Artiestencafe (bij het lied 'The battle of Jericho' door Donald Jones in uitz van 30-1-1960) | illustrator | televisie | 1960 | |
| Ja zuster, nee zuster | decorontwerper | televisie | 1960-1968 | |
| Drieklank | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Anno 1900 | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| De Rudi Carrell show | decorontwerper | televisie | 1961-1962 | |
| 19-3-7 | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Louis Quatorze | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Rendez-vous met Grazia | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Requiem van een vogel | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| De laatste trein | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Het pronkstuk | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| De rally | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| De overval | artdirector | bioscoop | 1962 | |
| Ginds in het dal | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Zes chansons (Jos van Zuylen) | illustrator | televisie | 1963 | |
| De grenzen van het leven, afl Honger en overvloed | illustrator | televisie | 1963 | |
| Het schildersjoch | illustrator, presentator | televisie | 1963 | |
| Orkest Jacques Helian | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Onrust op Tahiti | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Hedenavond: voorstelling | decorontwerper | televisie | 1963 - 1964 | |
| Wat een wereld | presentatie | televisie | 1963 | |
| Paneel | illustratie | televisie | 1964 | |
| U spreekt met Anneke | decorontwerp | televisie | 1964 - 1965 | |
| Tegenvoeter | presentator | radio | 1965 | |
| Dodenklacht | illustrator | televisie | 1965 | |
| Een dagje uit | illustrator | televisie | 1965 | |
| De theeparty | decorontwerper | televisie | 1965 | |
| Koning Zazoe en het Kogmobiel | illustrator, verteller, ism Els Salomons | televisie | 1965 | |
| Zwart op wit | illustrator | televisie | 1965 | |
| Op een onbewoond eiland | presentator | radio | 1965 | |
| TV roulette | illustrator, ism Ton Holst | televisie | 1965 | |
| De vlinder die stampvoette | illustrator | televisie | 1966 | |
| Sinterklaas is jarig 'Het zoekgeraakte boek' | acteur | televisie | 1968 | |
| Wim Sonneveld en Ina van Faassen | decorontwerper | televisie | 1969 | |
| Bij Barend | decorontwerper | televisie | 1969 | |
| De legende van Johnny Green | decorontwerper | televisie | 1969 | |
| Kijkt u ook vanavond? | presentatie | televisie | 1970 | |
| Mijn tante Victoria | decorontwerper | televisie | 1972 | |
| 'n Zomerzotheid | decorontwerper | televisie | 1972 | |
| Tijl Uilenspiegel | decorontwerper | televisie | 1973 | |
| De stille kracht | decorontwerper | televisie | 1974 | Gallery: De stille kracht |
| De verlossing | decorontwerper | televisie | 1975 | Galery: De verlossing |
| Kiss me Kate | decorontwerper | televisie | 1975 | |
| Muziek om naar te kijken Carnaval des animaux | illustrator, ism Roland de Groot | televisie | 1975 | |
| De zaak Giessen/Nieuwkerk | illustrator | televisie | 1976 | |
| Coppelia | decorontwerper | televisie | 1976 | |
| Rondje theater | decorontwerper | televisie | 1976 | |
| Cathy's songbook | decorontwerper | televisie | 1977 | |
| Standrecht | decorontwerper | televisie | 1977 | Gallery: Standrecht |
| Uit de wereld van Guy de Maupassant afl. Seintje/Gered | decorontwerper | televisie | 1977 | Gallery: Uit de wereld van Guy de Maupassant |
| Hollands glorie | decorontwerper, ism Theun van de Woestijne | televisie | 1977-1978 | Gallery: Hollands glorie |
| Dubbelleven afl Als je droomt, wie ben je dan? | decorontwerper | televisie | 1978 | |
| Kant aan m'n broek | decorontwerper | televisie | 1978 | |
| Late late Lien show | decorontwerper | televisie | 1978-1982 | |
| Gaslicht | decorontwerper | televisie | 1979 | |
| Pipo in West-Best | decorontwerper | televisie | 1980 | |
| Kinderen voor kinderen | illustrator | televisie | 1980 | |
| De film van Ome Willem | decorontwerper | televisie | 1982-1983 | |
| Clowns in gloria | decorontwerper | televisie | 1982 | |
| Blufkwis | decorontwerper | televisie | 1984 |