Oeuvre Wim Bijmoer: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (16 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
| width="76" | medium | | width="76" | medium | ||
| width="74" | jaar | | width="74" | jaar | ||
| width="140" | | | width="140" | Galleries met decorontwerp | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Sleeswijk Revue's | |||
| decorontwerper | |||
| theater | |||
| 1960 - 1962 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Snip en Snap revue's | |||
| decorontwerper | |||
| theater | |||
| 1961 - 1966, 1968-1969 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dirk de Zeehond]] | |||
| illustrator | |||
| televisie | |||
| 1955 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De zingende stift]] | |||
| illustrator | |||
| televisie | |||
| 1955 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dageraad van Europa]] | |||
| illustrator | |||
| televisie | |||
| 1960 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Artiestencafe]] (bij het lied 'The battle of Jericho' door Donald Jones in uitz van 30-1-1960) | |||
| illustrator | |||
| televisie | |||
| 1960 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 24: | Regel 66: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Anno 1900]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 34: | Regel 76: | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1962 | | 1961-1962 | ||
| | | | ||
| Regel 53: | Regel 95: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Rendez-vous met Grazia]] | | height="13" | [[Rendez-vous met Grazia]] | ||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1962 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Requiem van een vogel]] | |||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 76: | Regel 125: | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1962 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De overval]] | |||
| artdirector | |||
| bioscoop | |||
| 1962 | | 1962 | ||
| | | | ||
| Regel 87: | Regel 143: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Zes chansons]] | | height="13" | [[Zes chansons]] (Jos van Zuylen) | ||
| illustrator | | illustrator | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 94: | Regel 150: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[De grenzen van het leven]] | | height="26" | [[De grenzen van het leven]], afl Honger en overvloed | ||
| illustrator | | illustrator | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1963 | | 1963 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Het schildersjoch]] | | height="13" | [[Het schildersjoch]] | ||
| illustrator, presentator | | illustrator, presentator | ||
| televisie | |||
| 1963 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Orkest Jacques Helian]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | | televisie | ||
| 1963 | | 1963 | ||
| Regel 126: | Regel 189: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1963 | | 1963 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Paneel]] | |||
| illustratie | |||
| televisie | |||
| 1964 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[U spreekt met Anneke]] | |||
| decorontwerp | |||
| televisie | |||
| 1964 - 1965 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Tegenvoeter]] | |||
| presentator | |||
| radio | |||
| 1965 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dodenklacht]] | |||
| illustrator | |||
| televisie | |||
| 1965 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Een dagje uit]] | |||
| illustrator | |||
| televisie | |||
| 1965 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De theeparty]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1965 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Koning Zazoe en het Kogmobiel]] | |||
| illustrator, verteller, ism [[Els Salomons]] | |||
| televisie | |||
| 1965 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Zwart op wit]] | |||
| illustrator | |||
| televisie | |||
| 1965 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Op een onbewoond eiland]] | |||
| presentator | |||
| radio | |||
| 1965 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[TV roulette]] | |||
| illustrator, ism [[Ton Holst]] | |||
| televisie | |||
| 1965 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[De vlinder die stampvoette]] | |||
| illustrator | |||
| televisie | |||
| 1966 | |||
| | | | ||
| Regel 133: | Regel 273: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1968 | | 1968 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Wim Sonneveld en Ina van Faassen]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1969 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Bij Barend]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1969 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[De legende van Johnny Green]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1969 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kijkt u ook vanavond?]] | |||
| presentatie | |||
| televisie | |||
| 1970 | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Mijn tante Victoria]] | | height="13" | [[Mijn tante Victoria]] | ||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1972 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [['n Zomerzotheid]] | |||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 154: | Regel 329: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1974 | | 1974 | ||
| | | [[Gallery: De stille kracht]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De verlossing]] | | height="13" | [[De verlossing]] | ||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1975 | |||
| [[Galery: De verlossing]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kiss me Kate]] | |||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1975 | | 1975 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Muziek om naar te kijken]] Carnaval des animaux | |||
| illustrator, ism [[Roland de Groot]] | |||
| televisie | |||
| 1975 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[De zaak Giessen/Nieuwkerk]] | | height="26" | [[De zaak Giessen/Nieuwkerk]] | ||
| illustrator | | illustrator | ||
| televisie | |||
| 1976 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Coppelia]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1976 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Rondje theater]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | | televisie | ||
| 1976 | | 1976 | ||
| Regel 178: | Regel 381: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Standrecht]] | ||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1977 | |||
| [[Gallery: Standrecht]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Uit de wereld van Guy de Maupassant]] afl. Seintje/Gered | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1977 | |||
| [[Gallery: Uit de wereld van Guy de Maupassant]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hollands glorie]] | |||
| decorontwerper, ism [[Theun van de Woestijne]] | |||
| televisie | |||
| 1977-1978 | |||
| [[Gallery:Hollands glorie (dramaserie)|Gallery: Hollands glorie]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dubbelleven]] afl Als je droomt, wie ben je dan? | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1978 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kant aan m'n broek]] | |||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 189: | Regel 420: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1978-1982 | | 1978-1982 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Gaslicht]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1979 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Pipo in West-Best]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1980 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kinderen voor kinderen]] | |||
| illustrator | |||
| televisie | |||
| 1980 | |||
| | | | ||
| Regel 198: | Regel 450: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Clowns in gloria]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1982 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Blufkwis]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1984 | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Wim Bijmoer| Terug naar de biografie]] | [[Wim Bijmoer| Terug naar de biografie]] | ||
Huidige versie van 1 okt 2014 15:41
| Titel | functie | medium | jaar | Galleries met decorontwerp |
| Sleeswijk Revue's | decorontwerper | theater | 1960 - 1962 | |
| Snip en Snap revue's | decorontwerper | theater | 1961 - 1966, 1968-1969 | |
| Dirk de Zeehond | illustrator | televisie | 1955 | |
| De zingende stift | illustrator | televisie | 1955 | |
| Dageraad van Europa | illustrator | televisie | 1960 | |
| Artiestencafe (bij het lied 'The battle of Jericho' door Donald Jones in uitz van 30-1-1960) | illustrator | televisie | 1960 | |
| Ja zuster, nee zuster | decorontwerper | televisie | 1960-1968 | |
| Drieklank | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Anno 1900 | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| De Rudi Carrell show | decorontwerper | televisie | 1961-1962 | |
| 19-3-7 | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Louis Quatorze | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Rendez-vous met Grazia | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Requiem van een vogel | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| De laatste trein | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Het pronkstuk | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| De rally | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| De overval | artdirector | bioscoop | 1962 | |
| Ginds in het dal | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Zes chansons (Jos van Zuylen) | illustrator | televisie | 1963 | |
| De grenzen van het leven, afl Honger en overvloed | illustrator | televisie | 1963 | |
| Het schildersjoch | illustrator, presentator | televisie | 1963 | |
| Orkest Jacques Helian | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Onrust op Tahiti | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Hedenavond: voorstelling | decorontwerper | televisie | 1963 - 1964 | |
| Wat een wereld | presentatie | televisie | 1963 | |
| Paneel | illustratie | televisie | 1964 | |
| U spreekt met Anneke | decorontwerp | televisie | 1964 - 1965 | |
| Tegenvoeter | presentator | radio | 1965 | |
| Dodenklacht | illustrator | televisie | 1965 | |
| Een dagje uit | illustrator | televisie | 1965 | |
| De theeparty | decorontwerper | televisie | 1965 | |
| Koning Zazoe en het Kogmobiel | illustrator, verteller, ism Els Salomons | televisie | 1965 | |
| Zwart op wit | illustrator | televisie | 1965 | |
| Op een onbewoond eiland | presentator | radio | 1965 | |
| TV roulette | illustrator, ism Ton Holst | televisie | 1965 | |
| De vlinder die stampvoette | illustrator | televisie | 1966 | |
| Sinterklaas is jarig 'Het zoekgeraakte boek' | acteur | televisie | 1968 | |
| Wim Sonneveld en Ina van Faassen | decorontwerper | televisie | 1969 | |
| Bij Barend | decorontwerper | televisie | 1969 | |
| De legende van Johnny Green | decorontwerper | televisie | 1969 | |
| Kijkt u ook vanavond? | presentatie | televisie | 1970 | |
| Mijn tante Victoria | decorontwerper | televisie | 1972 | |
| 'n Zomerzotheid | decorontwerper | televisie | 1972 | |
| Tijl Uilenspiegel | decorontwerper | televisie | 1973 | |
| De stille kracht | decorontwerper | televisie | 1974 | Gallery: De stille kracht |
| De verlossing | decorontwerper | televisie | 1975 | Galery: De verlossing |
| Kiss me Kate | decorontwerper | televisie | 1975 | |
| Muziek om naar te kijken Carnaval des animaux | illustrator, ism Roland de Groot | televisie | 1975 | |
| De zaak Giessen/Nieuwkerk | illustrator | televisie | 1976 | |
| Coppelia | decorontwerper | televisie | 1976 | |
| Rondje theater | decorontwerper | televisie | 1976 | |
| Cathy's songbook | decorontwerper | televisie | 1977 | |
| Standrecht | decorontwerper | televisie | 1977 | Gallery: Standrecht |
| Uit de wereld van Guy de Maupassant afl. Seintje/Gered | decorontwerper | televisie | 1977 | Gallery: Uit de wereld van Guy de Maupassant |
| Hollands glorie | decorontwerper, ism Theun van de Woestijne | televisie | 1977-1978 | Gallery: Hollands glorie |
| Dubbelleven afl Als je droomt, wie ben je dan? | decorontwerper | televisie | 1978 | |
| Kant aan m'n broek | decorontwerper | televisie | 1978 | |
| Late late Lien show | decorontwerper | televisie | 1978-1982 | |
| Gaslicht | decorontwerper | televisie | 1979 | |
| Pipo in West-Best | decorontwerper | televisie | 1980 | |
| Kinderen voor kinderen | illustrator | televisie | 1980 | |
| De film van Ome Willem | decorontwerper | televisie | 1982-1983 | |
| Clowns in gloria | decorontwerper | televisie | 1982 | |
| Blufkwis | decorontwerper | televisie | 1984 |