Oeuvre van Alexander Pola: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 28: | Regel 28: | ||
| 1949 | | 1949 | ||
| radio | | radio | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Jantje]] | |||
| zanger, tekstschrijver | |||
| 1953 | |||
| geluidsopname | |||
| | | | ||
Huidige versie van 17 jun 2014 08:40
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Journée de Hollande (Hollandse dag) | zanger | 1948 | radio | Cabaret Néerlandais: 'La vache bariolée' (Nederlands cabaret: 'De gestreepte koe'). |
| Negen heit de klok | tekstschrijver, scenarioschrijver, acteur | 1948-1954 | radio | |
| Vuurwerk | acteur | 1949 | radio | |
| Jantje | zanger, tekstschrijver | 1953 | geluidsopname | |
| Tam tam | cabaretier, tekstschrijver | 1954 | radio | |
| KRO'tje half om | tekstschrijver, cabaretier | 1955-1956 | radio | |
| Plein 8 uur 13 | tekstschrijver | 1959 | radio | |
| Publieke tribune | tekstschrijver | 1959 | televisie | |
| Saint Germain des Prés | spreker | jaren '60 | televisie | praat met Dorus via de radio |
| Spotprent | schrijver, spreker, zanger | 1960 | televisie | spotprenten van Eppo Doeve |
| Attentie | schrijver, spreker, zanger | 1960-1964 | televisie | spotprenten van Eppo Doeve |
| Marinade | scenarioschrijver | 1961 | televisie | |
| Zo begon de toekomst | auteur | 1961 | radio | |
| Memo | schrijver, spreker, zanger | 1962-1963 | televisie | spotprenten van Eppo Doeve |
| Zoek de zin op | regisseur, samensteller | 1962 | televisie | |
| De donor | scenarioschrijver | 1963 | televisie | bewerking van Engelstalig televisiespel |
| Capriolen | auteur | 1963-1964 | televisie | |
| Nou jij weer | producent | 1964 | televisie | |
| Te waar om mooi te zijn | tekstschrijver | 1964 | radio | |
| Farce Majeure | tekstschrijver, satiricus | 1966-1976, 1983-1986 | televisie | |
| Van twee kanten bekeken | tekstschrijver | 1969 | radio | |
| Onze man in Manana | acteur | 1970 | radio | |
| Stereo-Steravond | acteur | 1970 | radio | bevat de 7e aflevering van Onze man in Manana |
| Sesamplein | acteur | 1974 | televisie | pilot van Sesamstraat |
| Hier en nu | schrijver, spreker, zanger | 1976 | televisie | spotprenten van Eppo Doeve |
| Hint | interviewer | 1976-1977 | televisie | |
| Ieder zijn deel | scenarioschrijver | 1976 | televisie | |
| Cassata | scenarioschrijver | 1979 | televisie | |
| Zeg 'ns AAA | scenarioschrijver | 1981-1993 | televisie | |
| Schoppen troef | scenarioschrijver | 1984 | televisie | |
| Speel nog es Dorus | spreker | 1986 | televisie | praat met Dorus via de radio |
| Oppassen!!! | scenarioschrijver | 1991 | televisie |