Zilveren Radio-Ster: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
| Regel 88: | Regel 88: | ||
| [[BNN-VARA]] | | [[BNN-VARA]] | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2017 | |||
| [[Annemieke Schollaardt]] | |||
| [[NPO Radio 2]] | |||
| [[Gerard Ekdom]] | |||
| [[NPO Radio 2]] | |||
|} | |} | ||
[[category:Prijzen]] | [[category:Prijzen]] | ||
Huidige versie van 30 jan 2018 15:47
Publieksprijs voor de beste radioman en radiovrouw. Vanaf 2010 worden de Zilveren Radio-Sterren uitgereikt tijdens het Radiogala van het Jaar, tegelijk met de Marconi Awards en de Gouden RadioRing.
Winnaars
| Jaar | Winnaar vrouw | Zendg. | Winnaar man | Zendg. |
| 2006 | Claudia de Breij | VARA | Edwin Evers | Radio 538 |
| 2007 | Claudia de Breij | VARA | Giel Beelen | VARA |
| 2008 | Sophie Hilbrand | BNN | Giel Beelen | VARA |
| 2009 | Claudia de Breij | VARA | Edwin Evers | Radio 538 |
| 2010 | Claudia de Breij | VARA | Edwin Evers | Radio 538 |
| 2011 | Annemieke Schollaardt | TROS | Gerard Ekdom | AVRO |
| 2012 | Kristel van Eijk | Q-Music | Gerard Ekdom | AVRO |
| 2013 | Claudia de Breij | VARA | Bert Haandrikman | KRO |
| 2014 | Claudia de Breij | VARA | Rob van Someren | ex-Veronica |
| 2015 | Roosmarijn Reijmer | VPRO | Bert Haandrikman | Radio 2 |
| 2016 | Eva Koreman | BNN | Gerard Ekdom | BNN-VARA |
| 2017 | Annemieke Schollaardt | NPO Radio 2 | Gerard Ekdom | NPO Radio 2 |