Gouden Beelden: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
===Prijswinnaars=== | ===Prijswinnaars=== | ||
{| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | {| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
|style="font-weight:bold" width=" | |style="font-weight:bold" width="212" height="13" | 2006 | ||
| width="126" | | | width="126" | | ||
|- | |- style="font-weight:bold" valign="bottom" | ||
| height="13" | titel/persoon | |||
| | | categorie | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 43: | Regel 42: | ||
| height="13" | [[Lars Andersson]] | | height="13" | [[Lars Andersson]] | ||
| Carrière Award | | Carrière Award | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
|style="font-weight:bold" height="13" | 2005 | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | | |||
| | |||
|- style="font-weight:bold" valign="bottom" | |||
| height="13" | titel/persoon | |||
| categorie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Bert Luppes]] (in [[Droog]]) | |||
| Acteur | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Monic Hendrickx]] (in [[Dwaalgast]] | |||
| Actrice | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Peking express]] | |||
| Amusement | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Jiskefet]] | |||
| Comedy | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Ik en mijn ouders]] | |||
| Documentaire | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Gooische vrouwen]] | |||
| Drama | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Tegenlicht]] | |||
| Informatie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Hotnews.nl]] | |||
| Jeugd | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Hollands licht]] | |||
| Kunst en cultuur | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Popsecret]] (Coldplay) | |||
| Muziek | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[NOS Journaal]] (tsunami-verslaggeving) | |||
| Nieuws en evenementen | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[WK Voetbal tot 20 jaar]]] | |||
| Sport | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[3VOOR12]] (Lowlands) | |||
| UPC Digital Award | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Jörgen Raymann]] | |||
| TV Persoonlijkheid | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Piet Römer]] | |||
| Carrière Award | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
|style="font-weight:bold" height="13" | 2004 | |||
| | |||
|- style="font-weight:bold" valign="bottom" | |||
| height="13" | Titel/persoon | |||
| categorie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Johnny de Mol]] in [[Drijfzand]] | |||
| Acteur | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Eva Duyvestein]] in [[Meiden van de Wit]] | |||
| Actrice | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Expeditie Robinson]] | |||
| Amusement | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Bitches]] | |||
| Comedy | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[De kinderen van Arna]] | |||
| Documentatie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Cloaca]] | |||
| Drama | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="26" | [[Andere tijden]] (amateurbeelden Tweede Wereldoorlog) | |||
| Informatie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Meisjes]] | |||
| Jeugd | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[De meester en zijn leerling]] | |||
| Kunst en cultuur | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Vrienden van Amstel live]] | |||
| Muziek | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[RTL Z]] | |||
| Nieuws en evenementen | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Sportzomer Tour de France]] | |||
| Sport | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[TMF]] | |||
| UPC Digital Award | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Jeroen Pauw]] | |||
| TV Persoonlijkheid | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Bob Rooyens]] | |||
| Carrière Award | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
|style="font-weight:bold" height="13" | 2003 | |||
| | |||
|- style="font-weight:bold" valign="bottom" | |||
| height="13" | Titel/Persoon | |||
| Categorie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Frits Lambrechts]] in [[Sloophamer]] | |||
| Acteur | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="26" | [[Christine van Stralen]] in [[Dunya en Desie]] | |||
| Actrice | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[De bifi's]] | |||
| Comedy | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[De stand van de zon]] | |||
| Documentaire | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Dunya en Desie]] | |||
| Drama | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Hoge bomen]] (afl. Prins Bernhard) | |||
| Informatie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Knofje]] | |||
| Jeugd | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Passie voor de Hermitage]] | |||
| Kunst en cultuur | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Marco Borsat, Onderweg]] | |||
| Muziek | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Herdenking watersnood]] | |||
| Nieuws en evenementen | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Sportpaleis De Jong]] (afl. Pijn van de kou) | |||
| Sport | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Helpdesk live]] | |||
| UPC Digital Award | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Paul Groot]] | |||
| TV Persoonlijkheid | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Henny Stoel]] | |||
| Carrière Award | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
|style="font-weight:bold" height="13" | 2002 | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | Titel/persoon | |||
| categorie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Petra Laseur]] in [[Familie]] | |||
| Actrice | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Frank Lammers]] in [[De enclave]] | |||
| Acteur | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[De stalkshow]] | |||
| Amusement | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[All stars]] | |||
| Comedy | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Na de lente van '68]] | |||
| Documentaire | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[De enclave]] | |||
| Drama | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="26" | [[Peter R. de Vries]] (drievoudige moord in Amsterdam) | |||
| Informatie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Geheime gedachten]] | |||
| Jeugd | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Korreltjie niks is my dood]] | |||
| Kunst en cultuur | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="26" | [[NOVA|NOVA/Den Haag Vandaag]] (Srebrenica) | |||
| Nieuws en evenementen | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Paradisolife]] | |||
| Muziek | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Zembla]] (Zelfmoord van een vluchteling) | |||
| Postcode Loterij Award | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[In de ban van sport]] (Maradona) | |||
| Sport | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Bart de Graaff]] (postuum) | |||
| Carrière Award | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
|style="font-weight:bold" height="13" | 2001 | |||
| | |||
|- style="font-weight:bold" valign="bottom" | |||
| height="13" | Titel/persoon | |||
| categorie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Kees Prins]] in [[Bij ons in de Jordaan]] | |||
| Acteur | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Lottie Hellingman]] in [[Ijs]] | |||
| Actrice | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Dit was het nieuws]] | |||
| Amusement | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [['t Zonnetje in huis]] | |||
| Comedy | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Dutch approach]] | |||
| Documentaire | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Bij ons in de Jordaan]] | |||
| Drama/soap | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Het zwarte schaap]] (afl. Wim Aantjes) | |||
| Informatie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Poppentje]] | |||
| Jeugd | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Close up]] (afl. Twee liefdes) | |||
| Kunst en cultuur | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Pinkpop]] | |||
| Muziek | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Het verdriet van Enschede]] | |||
| Nieuws en evenementen | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="26" | [[War of the ants]] | |||
| NPL / Stichting Doen Award | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Wie is de Mol?]] | |||
| Spelshow / quiz | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[In de ban van de sport]] | |||
| Sport | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Jack Spijkerman]] | |||
| TV Persoonlijkheid | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Aart Staartjes]] | |||
| Carrière Award | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
|style="font-weight:bold" height="13" | 2000 | |||
| | |||
|- style="font-weight:bold" valign="bottom" | |||
| height="13" | Titel/persoon | |||
| categorie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Marcel Musters]] | |||
| Acteur | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Joan Nederlof]] | |||
| Actrice | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Big Brother]] | |||
| Amusement | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[A cry from the grave]] | |||
| Informatie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[De Daltons]] | |||
| Jeugd | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Der Ring des Nibelungen]] | |||
| Kunst en cultuur | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="26" | [[Het andere gezicht: angst voor de liefde?]] | |||
| Nationale postcode loterij award | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Dichter op de zeedijk]] | |||
| Fictie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Sipke Jan Bousema]] | |||
| Nieuwkomer van het jaar | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Joost Prinsen]] | |||
| TV Persoonlijkheid | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Joop van den Ende]] | |||
| Carrière Award | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
|style="font-weight:bold" height="13" | 1999 | |||
| | |||
|- style="font-weight:bold" valign="bottom" | |||
| height="13" | Titel/persoon | |||
| categorie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Kopspijkers]] | |||
| Amusement | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="26" | [[Jack Spijkerman]], Kopspijkers/Spijkers met koppen | |||
| Amusement | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Toen was geluk heel gewoon]] | |||
| Comedy | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Gerard Cox]] in Toen was geluk heel gewoon | |||
| Acteur comedy | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Simone Kleinsma]] in [[Kees & Co]] | |||
| Actrice comedy | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Maar ik was een meisje]] | |||
| Cultuur | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Lagrimas Negras]] | |||
| Documentaire | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Oud geld]] | |||
| Drama | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Mark Rietman]], Oud geld | |||
| Acteur drama | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Jacqueline Blom]], Oud geld | |||
| Actrice drama | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Huwelijk Prins Maurits en Marylène]] | |||
| Evenementen | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[De nieuwe wereld, KNSM eilanden]] | |||
| Informatie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Jeroen Pauw]], [[Kwestie van kiezen]] | |||
| Presentatie / informatie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Otje]] | |||
| Jeugd fictie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Pierlala]] | |||
| Jeugd non fictie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Van America helemaal naar Amerika]] | |||
| Muziek | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="26" | [[RTL-Nieuws]], Kosovo-bijdrage van Van der Maat | |||
| Nieuws & actualiteiten | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Per seconde wijzer]] | |||
| Spelshow / quiz | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Villa BVD]] | |||
| Sport | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="26" | [[Cas Jansen]], [[Goede tijden, slechte tijden|GTST]] | |||
| Acteur soap | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Angela Schijf]], GTST | |||
| Actrice soap | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Barend & Van Dorp]] | |||
| Talkshow | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Kinderen staan op]] | |||
| Postcode loterij award | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Hans Hulscher]], regisseur | |||
| Prix d’Excellence | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Sonja Barend]] | |||
| Carrière Award | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
|style="font-weight:bold" height="13" | 1998 | |||
| | |||
|- style="font-weight:bold" valign="bottom" | |||
| height="13" | Titel/persoon | |||
| categorie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[John Kraaijkamp sr.]] in [[Het zonnetje in huis]] | |||
| Acteur comedy | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Martine Bijl]] in [[Het zonnetje in huis]] | |||
| Actrice comedy | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Mark Rietman]] in [[Oud Geld]] | |||
| Acteur drama | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Carine Crutzen]] in Oud Geld | |||
| Actrice drama | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="26" | [[Martin Schwab]] in [[Onderweg naar morgen]] en [[Baantjer]] | |||
| Acteur soap | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="26" | [[Pauline van Rhenen]] in Onderweg naar morgen | |||
| Actrice soap | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Paul de Leeuw]] in [[Laat de Leeuw]] | |||
| Amusement | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Flodder]] | |||
| Comedy | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Van een andere orde]] | |||
| Cultuur | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Oud Geld]] | |||
| Drama | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Koninginnedag]] | |||
| Evenementen | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Het schaduwkabinet]] | |||
| Informatie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Honger]] | |||
| Jeugd fictie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Ik ben boos]] | |||
| Jeugd non-fictie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[With a little help from my friends]] | |||
| Muziek | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Tijdsein]] | |||
| Nieuws en actualiteiten | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Paul de Leeuw]] | |||
| Presentatie amusement | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Rob Trip]], [[NOVA]] | |||
| Presentatie informatie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Een gelukkige tijd]] | |||
| Documentaire | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Groot dictee Nederlandse taal]] | |||
| Spelshow/quiz | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Wilfried de Jong]], [[Sportpaleis de Jong]] | |||
| Sport | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Het Lagerhuis]] | |||
| Talkshow | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Arjen van der Grijn]], [[Jiskefet]] | |||
| Prix d’Excellence | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Kees van Kooten]] en [[Wim de Bie]] | |||
| Carrière Award | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
|style="font-weight:bold" height="13" | 1997 | |||
| | |||
|- style="font-weight:bold" valign="bottom" | |||
| height="13" | titel/persoon | |||
| categorie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Rijk de Gooyer]] IN [[In Voor- en Tegenspoed]] | |||
| Acteur comedy | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Nelly Frijda]] IN [[Flodder]] | |||
| Actrice comedy | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Johan Leijsen]] In [[Tralievader]] | |||
| Acteur drama | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Tamar van den Dop]] in [[Zwarte sneeuw]] | |||
| Actrice drama | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Jiskefet]] | |||
| Amusement | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[In Voor- en Tegenspoed]] | |||
| Comedy | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[4 Tokens]] | |||
| Cultuur | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Crossroads]] | |||
| Documentaire | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Zwarte sneeuw]] | |||
| Drama | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Elfstedentocht]] | |||
| Evenementen | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Jules Unlimited]] | |||
| Informatie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Verhalen van de boze heks]] | |||
| Jeugd fictie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Klokhuis]] | |||
| Jeugd non-fictie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Reporter]] (Tenerife) | |||
| Nieuws en actualiteiten | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="26" | [[Paul de Leeuw]], [[Best of…Paul de Leeuw/Laat de Leeuw]] | |||
| Presentatie amusement | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="26" | [[Paul Witteman]], [[De ronde van Witteman]], [[Het Lagerhuis]] | |||
| Presentatie informatie | |||
|- valign="bottom" | |||
| rowspan="2" height="13" | [[Johan Cruijff 50 jaar]] | |||
| rowspan="2" | Sport | |||
|- valign="bottom" | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Erik de Vries]] | |||
| Carrière Award | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
|style="font-weight:bold" height="13" | 1996 | |||
| | |||
|- style="font-weight:bold" valign="bottom" | |||
| height="13" | Titel/persoon | |||
| categorie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Piet Römer]] in [[Baantjer]] | |||
| Acteur | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Ellen Vogel]] in [[Zonder Ernst]] | |||
| Actrice | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[André van Duin show]] | |||
| Amusement | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Charlotte Margiono]] | |||
| Cultuur | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[In Voor- en Tegenspoed]] | |||
| Licht drama | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Frans & Duits]] | |||
| Serieus drama | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Reporter]] | |||
| Informatie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Dag Juf tot Morgen]] | |||
| Jeugd | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Kenmerk: VN-rol bij val Srebrenica]] | |||
| Nieuws & actualiteiten | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Paul Witteman]], [[De ronde van Witteman]] | |||
| Presentator/presentatrice | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Studio Sport]] | |||
| Sport | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[category:prijzen]] | [[category:prijzen]] | ||
Versie van 16 mrt 2009 15:04
Gouden Beeld is een televisieprijs die uitgereikt is door de Stichting Nederlandse Academy Awards tussen 1996 en 2006. Vanaf 2007 zijn de prijzen uitgereikt als Beeld en Geluid Awards.
Prijswinnaars
| 2006 | |
| titel/persoon | categorie |
| Mooi! Weer de Leeuw | Amusement |
| Uur van de wolf (afl. Beautiful in Beaufort / Wes) | Cultuur |
| De uitverkorene | Fictie |
| Over mijn lijk | Informatie |
| Kinderspel | Jeugd |
| Wakker worden met Valerio | UPC Digital Award |
| Lars Andersson | Carrière Award |
| 2005 | |
| titel/persoon | categorie |
| Bert Luppes (in Droog) | Acteur |
| Monic Hendrickx (in Dwaalgast | Actrice |
| Peking express | Amusement |
| Jiskefet | Comedy |
| Ik en mijn ouders | Documentaire |
| Gooische vrouwen | Drama |
| Tegenlicht | Informatie |
| Hotnews.nl | Jeugd |
| Hollands licht | Kunst en cultuur |
| Popsecret (Coldplay) | Muziek |
| NOS Journaal (tsunami-verslaggeving) | Nieuws en evenementen |
| WK Voetbal tot 20 jaar] | Sport |
| 3VOOR12 (Lowlands) | UPC Digital Award |
| Jörgen Raymann | TV Persoonlijkheid |
| Piet Römer | Carrière Award |
| 2004 | |
| Titel/persoon | categorie |
| Johnny de Mol in Drijfzand | Acteur |
| Eva Duyvestein in Meiden van de Wit | Actrice |
| Expeditie Robinson | Amusement |
| Bitches | Comedy |
| De kinderen van Arna | Documentatie |
| Cloaca | Drama |
| Andere tijden (amateurbeelden Tweede Wereldoorlog) | Informatie |
| Meisjes | Jeugd |
| De meester en zijn leerling | Kunst en cultuur |
| Vrienden van Amstel live | Muziek |
| RTL Z | Nieuws en evenementen |
| Sportzomer Tour de France | Sport |
| TMF | UPC Digital Award |
| Jeroen Pauw | TV Persoonlijkheid |
| Bob Rooyens | Carrière Award |
| 2003 | |
| Titel/Persoon | Categorie |
| Frits Lambrechts in Sloophamer | Acteur |
| Christine van Stralen in Dunya en Desie | Actrice |
| De bifi's | Comedy |
| De stand van de zon | Documentaire |
| Dunya en Desie | Drama |
| Hoge bomen (afl. Prins Bernhard) | Informatie |
| Knofje | Jeugd |
| Passie voor de Hermitage | Kunst en cultuur |
| Marco Borsat, Onderweg | Muziek |
| Herdenking watersnood | Nieuws en evenementen |
| Sportpaleis De Jong (afl. Pijn van de kou) | Sport |
| Helpdesk live | UPC Digital Award |
| Paul Groot | TV Persoonlijkheid |
| Henny Stoel | Carrière Award |
| 2002 | |
| Titel/persoon | categorie |
| Petra Laseur in Familie | Actrice |
| Frank Lammers in De enclave | Acteur |
| De stalkshow | Amusement |
| All stars | Comedy |
| Na de lente van '68 | Documentaire |
| De enclave | Drama |
| Peter R. de Vries (drievoudige moord in Amsterdam) | Informatie |
| Geheime gedachten | Jeugd |
| Korreltjie niks is my dood | Kunst en cultuur |
| NOVA/Den Haag Vandaag (Srebrenica) | Nieuws en evenementen |
| Paradisolife | Muziek |
| Zembla (Zelfmoord van een vluchteling) | Postcode Loterij Award |
| In de ban van sport (Maradona) | Sport |
| Bart de Graaff (postuum) | Carrière Award |
| 2001 | |
| Titel/persoon | categorie |
| Kees Prins in Bij ons in de Jordaan | Acteur |
| Lottie Hellingman in Ijs | Actrice |
| Dit was het nieuws | Amusement |
| 't Zonnetje in huis | Comedy |
| Dutch approach | Documentaire |
| Bij ons in de Jordaan | Drama/soap |
| Het zwarte schaap (afl. Wim Aantjes) | Informatie |
| Poppentje | Jeugd |
| Close up (afl. Twee liefdes) | Kunst en cultuur |
| Pinkpop | Muziek |
| Het verdriet van Enschede | Nieuws en evenementen |
| War of the ants | NPL / Stichting Doen Award |
| Wie is de Mol? | Spelshow / quiz |
| In de ban van de sport | Sport |
| Jack Spijkerman | TV Persoonlijkheid |
| Aart Staartjes | Carrière Award |
| 2000 | |
| Titel/persoon | categorie |
| Marcel Musters | Acteur |
| Joan Nederlof | Actrice |
| Big Brother | Amusement |
| A cry from the grave | Informatie |
| De Daltons | Jeugd |
| Der Ring des Nibelungen | Kunst en cultuur |
| Het andere gezicht: angst voor de liefde? | Nationale postcode loterij award |
| Dichter op de zeedijk | Fictie |
| Sipke Jan Bousema | Nieuwkomer van het jaar |
| Joost Prinsen | TV Persoonlijkheid |
| Joop van den Ende | Carrière Award |
| 1999 | |
| Titel/persoon | categorie |
| Kopspijkers | Amusement |
| Jack Spijkerman, Kopspijkers/Spijkers met koppen | Amusement |
| Toen was geluk heel gewoon | Comedy |
| Gerard Cox in Toen was geluk heel gewoon | Acteur comedy |
| Simone Kleinsma in Kees & Co | Actrice comedy |
| Maar ik was een meisje | Cultuur |
| Lagrimas Negras | Documentaire |
| Oud geld | Drama |
| Mark Rietman, Oud geld | Acteur drama |
| Jacqueline Blom, Oud geld | Actrice drama |
| Huwelijk Prins Maurits en Marylène | Evenementen |
| De nieuwe wereld, KNSM eilanden | Informatie |
| Jeroen Pauw, Kwestie van kiezen | Presentatie / informatie |
| Otje | Jeugd fictie |
| Pierlala | Jeugd non fictie |
| Van America helemaal naar Amerika | Muziek |
| RTL-Nieuws, Kosovo-bijdrage van Van der Maat | Nieuws & actualiteiten |
| Per seconde wijzer | Spelshow / quiz |
| Villa BVD | Sport |
| Cas Jansen, GTST | Acteur soap |
| Angela Schijf, GTST | Actrice soap |
| Barend & Van Dorp | Talkshow |
| Kinderen staan op | Postcode loterij award |
| Hans Hulscher, regisseur | Prix d’Excellence |
| Sonja Barend | Carrière Award |
| 1998 | |
| Titel/persoon | categorie |
| John Kraaijkamp sr. in Het zonnetje in huis | Acteur comedy |
| Martine Bijl in Het zonnetje in huis | Actrice comedy |
| Mark Rietman in Oud Geld | Acteur drama |
| Carine Crutzen in Oud Geld | Actrice drama |
| Martin Schwab in Onderweg naar morgen en Baantjer | Acteur soap |
| Pauline van Rhenen in Onderweg naar morgen | Actrice soap |
| Paul de Leeuw in Laat de Leeuw | Amusement |
| Flodder | Comedy |
| Van een andere orde | Cultuur |
| Oud Geld | Drama |
| Koninginnedag | Evenementen |
| Het schaduwkabinet | Informatie |
| Honger | Jeugd fictie |
| Ik ben boos | Jeugd non-fictie |
| With a little help from my friends | Muziek |
| Tijdsein | Nieuws en actualiteiten |
| Paul de Leeuw | Presentatie amusement |
| Rob Trip, NOVA | Presentatie informatie |
| Een gelukkige tijd | Documentaire |
| Groot dictee Nederlandse taal | Spelshow/quiz |
| Wilfried de Jong, Sportpaleis de Jong | Sport |
| Het Lagerhuis | Talkshow |
| Arjen van der Grijn, Jiskefet | Prix d’Excellence |
| Kees van Kooten en Wim de Bie | Carrière Award |
| 1997 | |
| titel/persoon | categorie |
| Rijk de Gooyer IN In Voor- en Tegenspoed | Acteur comedy |
| Nelly Frijda IN Flodder | Actrice comedy |
| Johan Leijsen In Tralievader | Acteur drama |
| Tamar van den Dop in Zwarte sneeuw | Actrice drama |
| Jiskefet | Amusement |
| In Voor- en Tegenspoed | Comedy |
| 4 Tokens | Cultuur |
| Crossroads | Documentaire |
| Zwarte sneeuw | Drama |
| Elfstedentocht | Evenementen |
| Jules Unlimited | Informatie |
| Verhalen van de boze heks | Jeugd fictie |
| Klokhuis | Jeugd non-fictie |
| Reporter (Tenerife) | Nieuws en actualiteiten |
| Paul de Leeuw, Best of…Paul de Leeuw/Laat de Leeuw | Presentatie amusement |
| Paul Witteman, De ronde van Witteman, Het Lagerhuis | Presentatie informatie |
| Johan Cruijff 50 jaar | Sport |
| Erik de Vries | Carrière Award |
| 1996 | |
| Titel/persoon | categorie |
| Piet Römer in Baantjer | Acteur |
| Ellen Vogel in Zonder Ernst | Actrice |
| André van Duin show | Amusement |
| Charlotte Margiono | Cultuur |
| In Voor- en Tegenspoed | Licht drama |
| Frans & Duits | Serieus drama |
| Reporter | Informatie |
| Dag Juf tot Morgen | Jeugd |
| Kenmerk: VN-rol bij val Srebrenica | Nieuws & actualiteiten |
| Paul Witteman, De ronde van Witteman | Presentator/presentatrice |
| Studio Sport | Sport |