Oeuvre Arnold Kroon: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar de biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="140" height="13" | Programmatitel | width="46" | F...' |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 23: | Regel 23: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1969 | | 1969 | ||
| | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Wegwezen]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1970-1971 | |||
| | | | ||
| | | | ||
Versie van 17 feb 2014 21:46
| Programmatitel | Functie | Medium | Jaar | Regie | Opmerkingen |
| Apollo-11 | decorontwerper | tentoonstelling | 1969 | Rudolf Spoor | |
| Ja wereld/nee wereld | decorontwerper | televisie | 1969 | ||
| Wegwezen | decorontwerper | televisie | 1970-1971 | ||
| Intocht Sinterklaas | decorontwerper | televisie | nb | Zes edities | |
| Zeskamp | decorontwerper | televisie | nb | Fred Benavente | |
| Veronica aan land | decorontwerper | televisie | 1976 | nb | |
| Farce Majeure | decorontwerper | televisie | nb | Fred Benavente | |
| Stuif es in | decorontwerper | televisie | nb | Mieke Benda | |
| Willem Ruis show | decorontwerper | televisie | 1976 | Jos van der Valk | |
| De Ted show | decorontwerper | televisie | 1978 | Fred Benavente | |
| De sterkste man van Nederland | decorontwerper | televisie | 1979 | Henny Budie | |
| Wie kent kwis | decorontwerper | televisie | 1979 | nb | |
| De Frank Kramer show | decorontwerper | televisie | 1982-1984 | Egbert van Hees
| |
| De BB-show | decorontwerper | televisie | 1982 | Guus Verstraete, Jos van der Valk | |
| Sterrenslag in de sneeuw | decorontwerper | televisie | 1985, 1987 | Henny Budie, Charles Ruys | |
| De DD-show | decorontwerper | televisie | 1989 | Inouschka Kroes | |
| Domino D-Day | decorontwerper | televisie | 1998, 1999 | Jos Budie |