Oeuvre Wim Bijmoer: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 449: | Regel 449: | ||
| 1982-1983 | | 1982-1983 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 457: | Regel 456: | ||
| 1982 | | 1982 | ||
| inzending voor het tv festival in Montreux | | inzending voor het tv festival in Montreux | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Blufkwis]] | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| 1984 | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Wim Bijmoer| Terug naar de biografie]] | [[Wim Bijmoer| Terug naar de biografie]] | ||
Versie van 7 mei 2014 21:05
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Sleeswijk Revue's | decorontwerper | theater | 1960 - 1962 | |
| Snip en Snap revue's | decorontwerper | theater | 1961 - 1966, 1968-1969 | |
| Dirk de Zeehond | illustrator | televisie | 1955 | |
| De zingende stift | illustrator | televisie | 1955 | |
| Dageraad van Europa | illustrator | televisie | 1960 | |
| Artiestencafe | illustrator | televisie | 1960 | bij het lied 'The battle of Jericho' door Donald Jones in uitz van 30-1-1960 |
| Ja zuster, nee zuster | decorontwerper | televisie | 1960-1968 | |
| Drieklank | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| Anno 1900 | decorontwerper | televisie | 1961 | |
| De Rudi Carrell show | decorontwerper | televisie | 1961-1962 | |
| 19-3-7 | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Louis Quatorze | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Rendez-vous met Grazia | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Requiem van een vogel | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| De laatste trein | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| Het pronkstuk | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| De rally | decorontwerper | televisie | 1962 | |
| De overval | artdirector | bioscoop | 1962 | |
| Ginds in het dal | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Zes chansons (Jos van Zuylen) | illustrator | televisie | 1963 | |
| De grenzen van het leven | illustrator | televisie | 1963 | Aflevering 6: 'Honger en overvloed' |
| Het schildersjoch | illustrator, presentator | televisie | 1963 | |
| Orkest Jacques Helian | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Onrust op Tahiti | decorontwerper | televisie | 1963 | |
| Hedenavond: voorstelling | decorontwerper | televisie | 1963 - 1964 | |
| Wat een wereld | presentatie | televisie | 1963 | |
| Paneel | illustratie | televisie | 1964 | |
| U spreekt met Anneke | decorontwerp | televisie | 1964 - 1965 | |
| Tegenvoeter | presentator | radio | 1965 | |
| Dodenklacht | illustrator | televisie | 1965 | |
| Een dagje uit | illustrator | televisie | 1965 | |
| De theeparty | decorontwerper | televisie | 1965 | |
| Koning Zazoe en het Kogmobiel | illustrator, verteller | televisie | 1965 | met decorontwerp van Els Salomons |
| Zwart op wit | illustrator | televisie | 1965 | |
| Op een onbewoond eiland | presentator | radio | 1965 | |
| TV roulette | illustrator | televisie | 1965 | ism Ton Holst |
| De vlinder die stampvoette | illustrator | televisie | 1966 | |
| Sinterklaas is jarig 'Het zoekgeraakte boek' | acteur | televisie | 1968 | |
| Wim Sonneveld en Ina van Faassen | decorontwerper | televisie | 1969 | |
| Bij Barend | decorontwerper | televisie | 1969 | |
| De legende van Johnny Green | decorontwerper | televisie | 1969 | |
| Kijkt u ook vanavond? | presentatie | televisie | 1970 | |
| Mijn tante Victoria | decorontwerper | televisie | 1972 | |
| 'n Zomerzotheid | decorontwerper | televisie | 1972 | |
| Tijl Uilenspiegel | decorontwerper | televisie | 1973 | |
| De stille kracht | decorontwerper | televisie | 1974 | |
| De verlossing | decorontwerper | televisie | 1975 | |
| Kiss me Kate | decorontwerper | televisie | 1975 | |
| Muziek om naar te kijken Carnaval des animaux | illustrator | televisie | 1975 | decorontwerp van Roland de Groot |
| De zaak Giessen/Nieuwkerk | illustrator | televisie | 1976 | |
| Coppelia | decorontwerper | televisie | 1976 | |
| Rondje theater | decorontwerper | televisie | 1976 | |
| Cathy's songbook | decorontwerper | televisie | 1977 | |
| Standrecht | decorontwerper | televisie | 1977 | |
| Uit de wereld van Guy de Maupassant | decorontwerper | televisie | 1977 | afl. 't Seintje/Gered |
| Hollands glorie | decorontwerper | televisie | 1977-1978 | ism Theun van de Woestijne |
| Dubbelleven | decorontwerper | televisie | 1978 | afl. Als je droomt, wie ben je dan? |
| Kant aan m'n broek | decorontwerper | televisie | 1978 | |
| Late late Lien show | decorontwerper | televisie | 1978-1982 | |
| Gaslicht | decorontwerper | televisie | 1979 | |
| Pipo in West-Best | decorontwerper | televisie | 1980 | |
| Kinderen voor kinderen | illustrator | televisie | 1980 | |
| De film van Ome Willem | decorontwerper | televisie | 1982-1983 | |
| Clowns in gloria | decorontwerper | televisie | 1982 | inzending voor het tv festival in Montreux |
| Blufkwis | decorontwerper | televisie | 1984 |