Zilveren Televizier-Ster: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
| Regel 157: | Regel 157: | ||
| [[Tim Hofman]] | | [[Tim Hofman]] | ||
| [[BNNVARA]] | | [[BNNVARA]] | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2021 | |||
| [[Nikkie de Jager]] | |||
| [[AVROTROS]], [[RTL4]], [[Videoland]] | |||
| [[André van Duin]] | |||
| [[Omroep MAX] | |||
|} | |} | ||
===Winnaars gecombineerde prijs=== | |||
De Televizier-Ring voor favoriete presentator en presentatrice wordt in 2022 samengevoegd tot één prijs. | |||
{| class="wikitable" | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| width="50" height="13" | Jaar | |||
| width="120" | Winnaar | |||
| width="120" | Zendg. | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2022 | |||
| [[Tim Hofman]] | |||
| [[BNNVARA]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2023 | |||
| [[Hélène Hendriks]] | |||
| [[SBS6]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2024 | |||
| [[Tim Hofman]] | |||
| [[BNNVARA]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2025 | |||
| [[Martijn Krabbé]] | |||
| [[RTL4]] | |||
|} | |||
===Winnaars acteurs=== | ===Winnaars acteurs=== | ||
| Regel 203: | Regel 239: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
[[category:Prijzen]] | [[category:Prijzen]] | ||
Versie van 15 jan 2026 12:20
Publieksprijs die wordt uitgereikt tijdens Televizier-ring gala voor de beste TV man en vrouw.
Winnaars presentatoren
Winnaars gecombineerde prijs
De Televizier-Ring voor favoriete presentator en presentatrice wordt in 2022 samengevoegd tot één prijs.
| Jaar | Winnaar | Zendg. |
| 2022 | Tim Hofman | BNNVARA |
| 2023 | Hélène Hendriks | SBS6 |
| 2024 | Tim Hofman | BNNVARA |
| 2025 | Martijn Krabbé | RTL4 |
Winnaars acteurs
| Jaar | Winnaar vrouw | Titel | Winnaar man | Titel |
| 2016 | Angela Schijf | Flikken Maastricht | Thom Hoffman | Dokter Tinus |
| 2017 | Angela Schijf | Flikken Maastricht | Jeroen van Koningsbrugge | Smeris, Riphagen |
| 2018 | Ilse Warringa | De luizenmoeder | ||
| 2019 | Elise Schaap | Undercover, Soof de serie, Familie Kruys | ||
| 2020 | Elise Schaap | Undercover, TV-kantine |
|