Oeuvre Andries Knevel: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | {| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | ||
|- valign=" | |- style="font-weight:bold" valign="bottom" | ||
| width=" | | width="161" height="13" | Titel | ||
| width=" | | width="69" | functie | ||
| width=" | | width="59" | jaartal | ||
| width=" | | width="56" | medium | ||
| width=" | | width="114" | opmerkingen | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Klankbord]] | ||
| | | Verslaggever | ||
| 1978 | |||
| Radio | | Radio | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height=" | | height="26" | [[Tijdsein]] | ||
| | | Presentator, Redacteur | ||
| 1980 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Tijdsein]] | ||
| | | Verslaggever | ||
| | | 1985 | ||
| | | Radio | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Deze week]] | ||
| | | Presentator | ||
| | | 1987 | ||
| | | Radio | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[De toren van Babel]] | ||
| | | Presentator | ||
| 1987 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height=" | | height="13" | [[Hier en nu]] | ||
| | | Verslaggever | ||
| | | 1990 | ||
| | | Radio | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height=" | | height="89" | Niet bekend | ||
| | | Verslaggever | ||
| | | 1990 | ||
| | | Radio | ||
| | | *Reportage over de Tweede Kamerfractie van de PvdA die het vertrouwen in minister Braks van Lanbouw en Visserij opzeggen (Taak ID 544118). | ||
|- valign="top" | |||
| height="51" | Gezamenlijk programma | |||
| Verslaggever | |||
| 1991 | |||
| Radio | |||
| *Gezamelijke uitzending over het uitbreken van de Golf Oorlog (Taak ID 691945). | |||
|- | |- valign="top" | ||
| height=" | | height="76" | Gezamenlijk programma | ||
| | | Verslaggever | ||
| 1991 | |||
| Radio | | Radio | ||
| | | *Gezamelijk uitzending met betrekking tot het EK schaatsen allround voor dames en heren in Sarajevo (Taak ID 703223). | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[25 jaar EO, een wereld van verschil]] | |||
| Presentator | |||
| 1992 | |||
| Televisie | |||
| | | | ||
|- valign="bottom" | |||
|- | |||
| height="13" | [[Het elfde uur]] | | height="13" | [[Het elfde uur]] | ||
| | | Presentator | ||
| 1992 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[De stelling]] | ||
| | | Eindredacteur | ||
| 1992 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Zicht op Israël]] | ||
| | | Samensteller | ||
| 1992 | |||
| Radio | | Radio | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height=" | | height="13" | [[Tijdsein 1]] | ||
| Presentator | |||
| | | 1993 | ||
| | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height=" | | height="13" | [[EO-familiedag]] | ||
| Presentator | |||
| 1994 | |||
| Radio | | Radio | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Met het oog op morgen]] | ||
| | | Presentator | ||
| 1995 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height=" | | height="13" | [[Het elfde uur special]] | ||
| | | Presentator | ||
| 1997 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height=" | | height="26" | [[De grote 4]] | ||
| | | Presentator, Eindredacteur | ||
| 1998 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Tweede Kamerverkiezingen]] | ||
| | | Redacteur | ||
| | | 1998 | ||
| | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[De balans van een halve eeuw kankerbestrijding]] | ||
| | | Presentator | ||
| | | 1999 | ||
| | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Help vluchtelingen Kosovo]] | ||
| | | Verslaggever | ||
| 1999 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Studio RKK]] | ||
| | | Verslaggever | ||
| | | 1999 | ||
| | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Andries Knevel op Goede Vrijdag]] | ||
| | | Presentator | ||
| | | 2001 | ||
| | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Jong en ontspoord]] | ||
| | | Presentator | ||
| 2001 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[Knevel op | | height="13" | [[Knevel op zaterdag]] | ||
| | | Presentator | ||
| 2001 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Andries]] | ||
| Presentator | |||
| | |||
| 2004 | | 2004 | ||
| Radio | | Radio | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Andries Knevel ontmoet Wibi Soerjadi]] | ||
| | | Presentator | ||
| 2004 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[God bless America]] | ||
| | | Presentator | ||
| 2004 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[Langs de lijn]] | ||
| | | Verslaggever | ||
| 2004 | |||
| Radio | | Radio | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[De nationale Bijbeltest]] | | height="13" | [[De nationale Bijbeltest]] | ||
| | | Presentator | ||
| 2004 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[De ochtenden]] | | height="13" | [[De ochtenden]] | ||
| | | Presentator | ||
| 2004 | |||
| Radio | | Radio | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Studiegenoten]] | ||
| | | Presentator | ||
| | | 2004 | ||
| | | Radio | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Waar was God in 2004?]] | ||
| | | Presentator | ||
| 2004 | | 2004 | ||
| Televisie | |||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Andries]] | ||
| | | Presentator | ||
| 2005 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height=" | | height="13" | [[Debat op 1]] | ||
| | | Presentator | ||
| 2005 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Klaas Vaak]] | ||
| | | Presentator | ||
| 2005 | |||
| Radio | | Radio | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height=" | | height="13" | [[Metterdaad]] | ||
| | | Verslaggever | ||
| 2005 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[De | | height="13" | [[De mensen van de kerkbladen]] | ||
| | | Presentator | ||
| | | 2006 | ||
| | | Radio | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Waar was u toen?]] | ||
| | | Presentator | ||
| 2006 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Brief aan God]] | ||
| | | Presentator | ||
| 2007 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Israël Radio]] | ||
| | | Presentator | ||
| | | 2007 | ||
| | | Radio | ||
| | | | ||
|- | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Knevel & Van den Brink]] | ||
| | | Presentator | ||
| | | 2007 | ||
| | | Televisie | ||
| | | | ||
Versie van 17 jul 2008 13:10
| Titel | functie | jaartal | medium | opmerkingen |
| Klankbord | Verslaggever | 1978 | Radio | |
| Tijdsein | Presentator, Redacteur | 1980 | Televisie | |
| Tijdsein | Verslaggever | 1985 | Radio | |
| Deze week | Presentator | 1987 | Radio | |
| De toren van Babel | Presentator | 1987 | Televisie | |
| Hier en nu | Verslaggever | 1990 | Radio | |
| Niet bekend | Verslaggever | 1990 | Radio | *Reportage over de Tweede Kamerfractie van de PvdA die het vertrouwen in minister Braks van Lanbouw en Visserij opzeggen (Taak ID 544118). |
| Gezamenlijk programma | Verslaggever | 1991 | Radio | *Gezamelijke uitzending over het uitbreken van de Golf Oorlog (Taak ID 691945). |
| Gezamenlijk programma | Verslaggever | 1991 | Radio | *Gezamelijk uitzending met betrekking tot het EK schaatsen allround voor dames en heren in Sarajevo (Taak ID 703223). |
| 25 jaar EO, een wereld van verschil | Presentator | 1992 | Televisie | |
| Het elfde uur | Presentator | 1992 | Televisie | |
| De stelling | Eindredacteur | 1992 | Televisie | |
| Zicht op Israël | Samensteller | 1992 | Radio | |
| Tijdsein 1 | Presentator | 1993 | Televisie | |
| EO-familiedag | Presentator | 1994 | Radio | |
| Met het oog op morgen | Presentator | 1995 | Televisie | |
| Het elfde uur special | Presentator | 1997 | Televisie | |
| De grote 4 | Presentator, Eindredacteur | 1998 | Televisie | |
| Tweede Kamerverkiezingen | Redacteur | 1998 | Televisie | |
| De balans van een halve eeuw kankerbestrijding | Presentator | 1999 | Televisie | |
| Help vluchtelingen Kosovo | Verslaggever | 1999 | Televisie | |
| Studio RKK | Verslaggever | 1999 | Televisie | |
| Andries Knevel op Goede Vrijdag | Presentator | 2001 | Televisie | |
| Jong en ontspoord | Presentator | 2001 | Televisie | |
| Knevel op zaterdag | Presentator | 2001 | Televisie | |
| Andries | Presentator | 2004 | Radio | |
| Andries Knevel ontmoet Wibi Soerjadi | Presentator | 2004 | Televisie | |
| God bless America | Presentator | 2004 | Televisie | |
| Langs de lijn | Verslaggever | 2004 | Radio | |
| De nationale Bijbeltest | Presentator | 2004 | Televisie | |
| De ochtenden | Presentator | 2004 | Radio | |
| Studiegenoten | Presentator | 2004 | Radio | |
| Waar was God in 2004? | Presentator | 2004 | Televisie | |
| Andries | Presentator | 2005 | Televisie | |
| Debat op 1 | Presentator | 2005 | Televisie | |
| Klaas Vaak | Presentator | 2005 | Radio | |
| Metterdaad | Verslaggever | 2005 | Televisie | |
| De mensen van de kerkbladen | Presentator | 2006 | Radio | |
| Waar was u toen? | Presentator | 2006 | Televisie | |
| Brief aan God | Presentator | 2007 | Televisie | |
| Israël Radio | Presentator | 2007 | Radio | |
| Knevel & Van den Brink | Presentator | 2007 | Televisie |