Gallery: NOS Journaal: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting
Liselotte Doeswijk (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
 
(9 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven)
Regel 6: Regel 6:
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001051200_002_con.jpg|thumb|200px|[[Joop van Zijl]], 1985]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001051200_002_con.jpg|thumb|200px|[[Joop van Zijl]], 1985]]
| width="50" | [[Afbeelding:Audrey van der Jagt.jpeg|thumb|200px|[[Audrey van der Jagt]], 1975]]
| width="50" | [[Afbeelding:Audrey van der Jagt.jpeg|thumb|200px|[[Audrey van der Jagt]], 1975]]
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001051200_007_con.jpg|thumb|200px|[[Elleke van Doorn]], 1985]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001051200_007_con.jpg|thumb|200px|[[Elleke van Doorn]], 1985]]
|}
===Studio===
{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001001887_012_con.jpg|thumb|200px|[[Redactie half zes Journaal]], 1984]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020755_016_con.jpg|thumb|200px|[[Harold Piket]], 1975]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020755_016_con.jpg|thumb|200px|[[Harold Piket]], 1975]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020758_019_con.jpg|thumb|200px|[[Harold Piket]], 1975]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020758_019_con.jpg|thumb|200px|[[Harold Piket]], 1975]]
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020757_022_con.jpg|thumb|200px|[[Eugenie Herlaar]], 1975]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020757_022_con.jpg|thumb|200px|[[Eugenie Herlaar]], 1975]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020757_006_con.jpg|thumb|200px|[[Lous Haasdijk]], 1975]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001020757_006_con.jpg|thumb|200px|[[Lous Haasdijk]], 1975]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001076413_002_con.jpg|thumb|200px|[[Rien Huizing]], 1975]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001076413_002_con.jpg|thumb|200px|[[Rien Huizing]], 1975]]
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053264_002_con.jpg|thumb|200px|[[Harmen Siezen]], 1975]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001053264_002_con.jpg|thumb|200px|[[Harmen Siezen]], 1975]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001021466_001_con.png|thumb|200px|[[Fred Emmer]], 1976]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001021466_001_con.png|thumb|200px|[[Fred Emmer]], 1976]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001002080_013_con.jpg|thumb|200px|[[Elleke van Doorn]], 1985]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001002080_013_con.jpg|thumb|200px|[[Elleke van Doorn]], 1985]]
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001036009_005_con.jpg|thumb|200px|[[Pia Dijkstra]], 1993]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001036009_005_con.jpg|thumb|200px|[[Pia Dijkstra]], 1993]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001055587_004_con.png|thumb|200px|[[Henny Stoel]], 1997]]
|}
===Studio===
{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001001887_012_con.jpg|thumb|200px|[[Redactie half zes Journaal]], 1984]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001048019_002_con.png|thumb|200px|1993]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001048019_003_con.png|thumb|200px|1993]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001048019_005_con.png|thumb|200px|1993]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001048019_007_con.png|thumb|200px|1993]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001055587_001_con.png|thumb|200px|[[Henny Stoel]], 1997]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001055587_002_con.png|thumb|200px|[[Henny Stoel]], 1997]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001055587_005_con.png|thumb|200px|[[Henny Stoel]], 1997]]
|}
===Op locatie===
{| class="wikitable"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004863_012_con.jpg|thumb|200px|[[NOS vliegtuig]], 1969]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001055406_005_con.jpg|thumb|200px|[[Reportagewagen NOS]], 1995]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001035999_005_con.jpg|thumb|200px|[[Peter Timofeeff]], [[Gerard Arninkhof]], [[Erwin Kroll]], 1993]]
|}
|}


===op locatie===
===Paintbox afdeling===
Foto's van de grafisch ontwerpers op de redactie van het ''NOS Journaal'' die de zogeheten dagelijkse grafiek verzorgen op de Paintbox begin jaren negentig.


{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001004863_012_con.jpg|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001063017 009 con.jpg|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001055406_005_con.jpg|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001063017 006 con.jpg|thumb|200px|]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001063017 007 con.jpg|thumb|200px|]]
|}
|}


  [[NOS Journaal|Terug naar de productie]]
  [[NOS Journaal|Terug naar de productie]]

Huidige versie van 27 feb 2015 10:04

Presentatoren

Jan Gerritsen, 1971
Joop van Zijl, 1985
Audrey van der Jagt, 1975
Elleke van Doorn, 1985
Harold Piket, 1975
Harold Piket, 1975
Eugenie Herlaar, 1975
Lous Haasdijk, 1975
Rien Huizing, 1975
Harmen Siezen, 1975
Fred Emmer, 1976
Elleke van Doorn, 1985
Pia Dijkstra, 1993
Henny Stoel, 1997

Studio

Redactie half zes Journaal, 1984
1993
1993
1993
1993
Henny Stoel, 1997
Henny Stoel, 1997
Henny Stoel, 1997

Op locatie

NOS vliegtuig, 1969
Reportagewagen NOS, 1995
Peter Timofeeff, Gerard Arninkhof, Erwin Kroll, 1993

Paintbox afdeling

Foto's van de grafisch ontwerpers op de redactie van het NOS Journaal die de zogeheten dagelijkse grafiek verzorgen op de Paintbox begin jaren negentig.

Terug naar de productie