Oeuvre Frans Lasès: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (3 tussenliggende versies door 3 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 47: | Regel 47: | ||
| vormgever | | vormgever | ||
| 1974 | | 1974 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Panorama woensdag show]] | |||
| vormgever | |||
| ca. 1974 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 68: | Regel 75: | ||
| scenarioschrijver | | scenarioschrijver | ||
| 1978 | | 1978 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Late late Lien show]] | |||
| vormgever | |||
| 1978-1982 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 89: | Regel 103: | ||
| vormgever | | vormgever | ||
| 1981 | | 1981 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Bokkesprongen]] | |||
| vormgever | |||
| 1982-1985 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 254: | Regel 275: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[CompoZietZie]] | ||
| vormgever, regisseur | | vormgever, regisseur | ||
| 2006 | | 2006 | ||
Huidige versie van 10 sep 2010 11:59
| Titel | Functie | jaartal | medium | opmerking |
| Een van de acht | vormgever | 1969-1973 / 1976 | televisie | |
| Swiebertje | vormgever | circa 1970 | televisie | |
| Lijmen | vormgever | 1970 | televisie | Samen met Frans Schupp |
| Edwin alleen | vormgever | 1974 | televisie | |
| VARA Sport leader | vormgever | 1974 | televisie | |
| AVRO Weekendfilm leader | vormgever | 1974 | televisie | |
| Panorama woensdag show | vormgever | ca. 1974 | televisie | |
| De stratemakeropzeeshow | vormgever | 1973-1974 | televisie | |
| Wonderland | vormgever | 1976-1977 | televisie | |
| The dizzy man’s story | scenarioschrijver | 1978 | televisie | |
| Late late Lien show | vormgever | 1978-1982 | televisie | |
| J.J. de Bom voorheen de kindervriend | vormgever | 1979-1981 | televisie | |
| Jeugdjournaal | vormgever | 1981 | televisie | |
| Popkrant | vormgever | 1981 | televisie | |
| Bokkesprongen | vormgever | 1982-1985 | televisie | |
| De tweede natuur | vormgever | 1983 | televisie | |
| Kinderen voor kinderen | vormgever | 1985 | televisie | |
| Met andere ogen | vormgever | 1986 | televisie | |
| Nachtbrakers | vormgever | circa 1986 | televisie | |
| TV Design; For Whom? | regisseur, vormgever, scenarioschrijver | 1986 | video | |
| Dag meneer de Koekepeer | concept, vormgever, regisseur | 1991-1992 | televisie | |
| Thijs opens a door | scenarioschrijver, regisseur | 1993 | televisie | |
| Geknipt voor de zondag | scenarioschrijver | 1994 | televisie | |
| Stoor ik! | scenarioschrijver | 1994 | televisie | |
| Het plakboek van Primus I | concept, vormgever, regisseur | 1995 - 1997 | televisie | |
| Thijs op de bouw | scenarioschrijver, regisseur | 1996 | televisie | Onderdeel van programma Ot en Bilotte |
| De boeren bont parade | scenarioschrijver | 1998 | televisie | |
| He hallo, Kobie en Ko | scenarioschrijver, regisseur | 1998-1999 | televisie | |
| Buitenspelen | scenarioschrijver | 1998-2002 | televisie | |
| Millennium | scenarioschrijver, vormgever, regisseur | 1999 | televisie | Onderdeel 'Zilvergrijze zwaan' |
| Kook mee met Aart Appel en Krieltje | tekstschrijver, regisseur | 2000 | televisie | |
| God is moeilijker dan seks | regisseur | 2001 | televisie | In programma Alles mag |
| Oma Hondje | Scenarioschrijver, vormgever, regisseur | 2001-2003, 2007 | televisie | |
| De spullenbeesten | Nederlandse bewerking | 2003 | televisie | |
| 26.000 gezichten | scenarioschrijver, regisseur | 2005 | televisie internet | Het portret van Indermon |
| Fijne familie | scenarioschrijver, regisseur | 2005 | televisie | |
| De Stinkie en Boudewijn show | Nederlandse bewerking | 2005 | televisie | |
| Woensdag wonderdag | regisseur | 2005 | televisie | |
| CompoZietZie | vormgever, regisseur | 2006 | televisie | |
| Knapper | scenarioschrijver, regisseur | 2008 | televisie | |
| Vandaag gebeurt het! | scenarioschrijver, vormgever, regisseur | 2008 | televisie | |
| De persvrijheid van Frans de Jong | interviewer, regisseur | 2008 | dvd |