Oeuvre IDTV: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| width="73" | Medium | | width="73" | Medium | ||
| width="84" | Opmerking | | width="84" | Opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Filmnieuws]] | |||
| [[VARA]] | |||
| 1986 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Videonieuws]] | |||
| [[VARA]] | |||
| 1986 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Het programma]] | |||
| [[VARA]] | |||
| 1986-1987 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 13: | Regel 34: | ||
| [[TROS]] | | [[TROS]] | ||
| 1988-1989, 1992-1993 | | 1988-1989, 1992-1993 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Boggle]] | |||
| [[KRO]] | |||
| 1989-1996 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 34: | Regel 62: | ||
| [[NPS]], [[NOS]] | | [[NPS]], [[NOS]] | ||
| 1991-1995 | | 1991-1995 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Help (NCRV)]] | |||
| [[NCRV]] | |||
| 1992-1995 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 55: | Regel 90: | ||
| [[NCRV]] | | [[NCRV]] | ||
| 1993-2006 | | 1993-2006 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Stappen met Angela]] | |||
| [[AVRO]] | |||
| 1994 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 62: | Regel 104: | ||
| [[EO]] | | [[EO]] | ||
| 1994 | | 1994 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Single luck]] | |||
| [[NPS]] | |||
| 1994-1998, 2001,2003-2004 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 76: | Regel 125: | ||
| [[EO]] | | [[EO]] | ||
| 1996 | | 1996 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[May day]] | |||
| [[KRO]] | |||
| 1996 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[De rivier]] | |||
| [[EO]] | |||
| 1996 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Het laatste woord (praatprogramma)]] | |||
| [[VOO]] | |||
| 1997 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 82: | Regel 152: | ||
| height="26" | [[In voor- en tegenspoed (VARA)|In voor-en tegenspoed]] | | height="26" | [[In voor- en tegenspoed (VARA)|In voor-en tegenspoed]] | ||
| [[VARA]] | | [[VARA]] | ||
| 1997-1998 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Spanjer]] | |||
| [[NCRV]] | |||
| 1997-1998 | | 1997-1998 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 91: | Regel 168: | ||
| 1998 | | 1998 | ||
| Bioscoop | | Bioscoop | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Bad brood bed]] | |||
| [[EO]] | |||
| 1998 | |||
| Televisie | |||
| | | | ||
| Regel 97: | Regel 181: | ||
| [[AVRO]] | | [[AVRO]] | ||
| 1998-1999 | | 1998-1999 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Dr. Loes]] | |||
| [[NCRV]] | |||
| 1999-2000 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[In de clinch]] | |||
| [[NCRV]] | |||
| 1999-2000 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 112: | Regel 210: | ||
| 1999-heden | | 1999-heden | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Wie het weet mag het zeggen]] | |||
| [[Teleac/NOT]] | |||
| 2000 | |||
| Radio | |||
| | | | ||
| Regel 153: | Regel 258: | ||
| [[BNN]] | | [[BNN]] | ||
| 2001-2004 | | 2001-2004 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Huis te koop]] | |||
| [[AVRO]] | |||
| 2002 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[De factor Rolf]] | |||
| [[AVRO]] | |||
| 2002 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 160: | Regel 279: | ||
| [[NCRV]] | | [[NCRV]] | ||
| 2002 | | 2002 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[FIT]] | |||
| [[NPS]] | |||
| 2002,2004 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Rolf's antwoordapparaat]] | |||
| [[AVRO]] | |||
| 2002,2004 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 175: | Regel 308: | ||
| 2003 | | 2003 | ||
| Bioscoop | | Bioscoop | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Royal Rolf]] | |||
| [[AVRO]] | |||
| 2003 | |||
| Televisie | |||
| | | | ||
| Regel 224: | Regel 364: | ||
| 2004 | | 2004 | ||
| Bioscoop | | Bioscoop | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Op reis met Felderhof]] | |||
| [[NCRV]] | |||
| 2004 | |||
| Televisie | |||
| | | | ||
| Regel 237: | Regel 384: | ||
| [[RTL4]] | | [[RTL4]] | ||
| 2004-heden | | 2004-heden | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [['t Schaep met de 5 pooten]] | |||
| [[KRO]] | |||
| 2006 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 348: | Regel 502: | ||
| height="26" | [[Wiekent Nederland!?]] | | height="26" | [[Wiekent Nederland!?]] | ||
| [[RTL4]] | | [[RTL4]] | ||
| 2009 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[‘t Vrije Schaep]] | |||
| [[KRO]] | |||
| 2009 | | 2009 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
Versie van 19 jul 2010 15:12
| Titel | Omroep | Jaar | Medium | Opmerking |
| Filmnieuws | VARA | 1986 | Televisie | |
| Videonieuws | VARA | 1986 | Televisie | |
| Het programma | VARA | 1986-1987 | Televisie | |
| Triviant | TROS | 1988-1989, 1992-1993 | Televisie | |
| Boggle | KRO | 1989-1996 | Televisie | |
| Lingo | VARA, TROS | 1989-heden | Televisie | |
| De uitdaging | AVRO | 1990-1998 | Televisie | |
| De connaisseurs | NPS, NOS | 1991-1995 | Televisie | |
| Help (NCRV) | NCRV | 1992-1995 | Televisie | |
| 12 steden, 13 ongelukken | VARA | 1993-1998 | Televisie | |
| Pleidooi | AVRO | 1993-1995 | Televisie | |
| Taxi | NCRV | 1993-2006 | Televisie | |
| Stappen met Angela | AVRO | 1994 | Televisie | |
| De plattelandsdokter | EO | 1994 | Televisie | |
| Single luck | NPS | 1994-1998, 2001,2003-2004 | Televisie | |
| De rijdende rechter | NCRV | 1995-heden | Televisie | |
| Trits | EO | 1996 | Televisie | |
| May day | KRO | 1996 | Televisie | |
| De rivier | EO | 1996 | Televisie | |
| Het laatste woord (praatprogramma) | VOO | 1997 | Televisie | |
| In voor-en tegenspoed | VARA | 1997-1998 | Televisie | |
| Spanjer | NCRV | 1997-1998 | Televisie | |
| De Poolse bruid | 1998 | Bioscoop | ||
| Bad brood bed | EO | 1998 | Televisie | |
| Oud geld | AVRO | 1998-1999 | Televisie | |
| Dr. Loes | NCRV | 1999-2000 | Televisie | |
| In de clinch | NCRV | 1999-2000 | Televisie | |
| Wie is de mol | AVRO | 1999-2003, 2005-heden | Televisie | |
| De club van Sinterklaas | RTL4 | 1999-heden | Televisie | |
| Wie het weet mag het zeggen | Teleac/NOT | 2000 | Radio | |
| Een nieuwe jas voor Annie | AVRO | 2001 | Televisie | |
| Familie | 2001 | Bioscoop | ||
| De tweeling | 2001 | Bioscoop | ||
| Villa Felderhof | NCRV | 2001 | Televisie | |
| De stoel | NCRV | 2001-2002 | Televisie | |
| Kamphues maakt vrienden | BNN | 2001-2004 | Televisie | |
| Huis te koop | AVRO | 2002 | Televisie | |
| De factor Rolf | AVRO | 2002 | Televisie | |
| Felderhof ontmoet | NCRV | 2002 | Televisie | |
| FIT | NPS | 2002,2004 | Televisie | |
| Rolf's antwoordapparaat | AVRO | 2002,2004 | Televisie | |
| Campinglife | RTL4 | 2002-heden | Televisie | |
| Van God los | 2003 | Bioscoop | ||
| Royal Rolf | AVRO | 2003 | Televisie | |
| Je echte leeftijd | RTL4, RTL5, SBS6 | 2003-2007 | Televisie | |
| Yacht Vision | RTL4 | 2003-heden | Televisie | |
| Cloaca | 2004 | Bioscoop | ||
| Couscous & cola | BNN | 2004 | Televisie | |
| Café de wereld | RTL4 | 2004-2007 | Televisie | |
| Jetsetters | RTL4 | 2005 | Televisie | |
| Cloaca | 2004 | Bioscoop | ||
| Op reis met Felderhof | NCRV | 2004 | Televisie | |
| Eigen huis en tuin | RTL4 | 2004-heden | Televisie | |
| House Vision | RTL4 | 2004-heden | Televisie | |
| 't Schaep met de 5 pooten | KRO | 2006 | Televisie | |
| Gewoon mooier | RTL4 | 2006-heden | Televisie | |
| Alles is liefde | 2007 | Bioscoop | ||
| Cleverland | Teleac | 2007 | Televisie | |
| Tijd voor elkaar | EO | 2007 | Televisie | |
| Liefs uit... | OHM | 2007 | Televisie | |
| De Nationale Eurometer | MAX | 2007 | Televisie | |
| Rangers | Jetix | 2007 | Televisie | |
| Wie is de mol jr | AVRO | 2008 | Televisie | |
| Brideflight | 2008 | Bioscoop | ||
| Het nationale verkeersexamen 2008 | SBS6 | 2008 | Televisie | |
| Het beste idee van Nederland | SBS6 | 2008, 2010 | Televisie | |
| LLiNK in natura | LLiNK | 2009 | Televisie | |
| De verbouwers XXL | SBS6 | 2009 | Televisie | |
| Heerlijk eerlijk Heertje | VPRO | 2009 | Televisie | |
| Wie is mijn ex? | EO | 2009 | Televisie | |
| Wiekent Nederland!? | RTL4 | 2009 | Televisie | |
| ‘t Vrije Schaep | KRO | 2009 | Televisie | |
| Staatsloterij oud & nieuw feest; Nederland telt af | SBS6 | 2009 | Televisie | |
| Coming to Holland: prins zoekt vrouw | SBS6 | 2010 | Televisie | |
| Expeditie rangers! | Disney XD | 2010 | Televisie | |
| Bloedverwanten | AVRO | 2010 | Televisie | |
| Droomhuis gezocht! | MAX | 2010 | Televisie |