Oeuvre van Tonny Eyk: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 10: | Regel 10: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Studio sport]] | ||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1969-heden | |||
| *Componist van de TV-tune | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De stille kracht]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1974 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De verlossing]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1975 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Van oude mensen de dingen die voorbij gaan]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1975-1976 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Peter en de vliegende autobus]] | |||
| Componist | |||
| Bioscoop | |||
| 1976 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hollands Glorie]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1977-1978 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Netwerk]] | |||
| Orkestleider | | Orkestleider | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 1978 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Telebingo]] | ||
| Orkestleider | | Orkestleider | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 1979-1981 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Martijn en de magiër]] | |||
| Componist | |||
| Bioscoop | |||
| 1979 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De bende van hiernaast]] | |||
| Componist | |||
| Bioscoop | |||
| 1980 | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Mies]] | ||
| Orkestleider | | Orkestleider | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 1982 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De boezemvriend]] | |||
| Componist | |||
| Bioscoop | |||
| 1982 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Knokken voor twee]] | |||
| Componist | |||
| Bioscoop | |||
| 1982 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De zevensprong]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1982 | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[123 show]] | ||
| Orkestleider | | Orkestleider | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 1983-1986 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Willem van Oranje (dramaserie)]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1984 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Maria]] | |||
| Componist | |||
| Bioscoop | |||
| 1986 | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Boggle]] | ||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1989-1996 | |||
| *Componist van de TV-tune | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Top score]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1994 | |||
| *Componist van de TV-tune | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Nieuwe oogst]] | |||
| Orkestleider | | Orkestleider | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 45: | Regel 150: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[De Max Tailleur show]] | ||
| Orkestleider | | Orkestleider | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 52: | Regel 157: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[De Ronnie Tober-show]] | ||
| Orkestleider | | Orkestleider | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 1966-1967 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Johnny en Rijk]] | ||
| Orkestleider | | Orkestleider | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 1964-1966 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Studio vrij]] | ||
| Orkestleider | | Orkestleider | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 73: | Regel 178: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Bij ons in...]] | ||
| Orkestleider | | Orkestleider | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | onbekend | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Kijk die Rijk]] | ||
| Orkestleider | | Orkestleider | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | onbekend | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[De KRO komt langs in ...]] | ||
| Orkestleider | | Orkestleider | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | onbekend | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[De Willem Nijholt Show]] | ||
| Orkestleider | | Orkestleider | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | onbekend | ||
| | | | ||
| Regel 140: | Regel 245: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| onbekend | | onbekend | ||
| *Componist van de TV-tune | | *Componist van de TV-tune | ||
| Regel 168: | Regel 259: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| onbekend | | onbekend | ||
| *Componist van de TV-tune | | *Componist van de TV-tune | ||
| Regel 350: | Regel 434: | ||
| Bioscoop | | Bioscoop | ||
| onbekend | | onbekend | ||
| | | | ||
| Regel 427: | Regel 441: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| onbekend | | onbekend | ||
| | | | ||
Versie van 2 sep 2011 13:00
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| Studio sport | Componist | Televisie | 1969-heden | *Componist van de TV-tune |
| De stille kracht | Componist | Televisie | 1974 | |
| De verlossing | Componist | Televisie | 1975 | |
| Van oude mensen de dingen die voorbij gaan | Componist | Televisie | 1975-1976 | |
| Peter en de vliegende autobus | Componist | Bioscoop | 1976 | |
| Hollands Glorie | Componist | Televisie | 1977-1978 | |
| Netwerk | Orkestleider | Televisie | 1978 | |
| Telebingo | Orkestleider | Televisie | 1979-1981 | |
| Martijn en de magiër | Componist | Bioscoop | 1979 | |
| De bende van hiernaast | Componist | Bioscoop | 1980 | |
| Mies | Orkestleider | Televisie | 1982 | |
| De boezemvriend | Componist | Bioscoop | 1982 | |
| Knokken voor twee | Componist | Bioscoop | 1982 | |
| De zevensprong | Componist | Televisie | 1982 | |
| 123 show | Orkestleider | Televisie | 1983-1986 | |
| Willem van Oranje (dramaserie) | Componist | Televisie | 1984 | |
| Maria | Componist | Bioscoop | 1986 | |
| Boggle | Componist | Televisie | 1989-1996 | *Componist van de TV-tune |
| Top score | Componist | Televisie | 1994 | *Componist van de TV-tune |
| Nieuwe oogst | Orkestleider | Televisie | onbekend | |
| De Max Tailleur show | Orkestleider | Televisie | onbekend | |
| De Ronnie Tober-show | Orkestleider | Televisie | 1966-1967 | |
| Johnny en Rijk | Orkestleider | Televisie | 1964-1966 | |
| Studio vrij | Orkestleider | Televisie | onbekend | |
| Bij ons in... | Orkestleider | Televisie | onbekend | |
| Kijk die Rijk | Orkestleider | Televisie | onbekend | |
| De KRO komt langs in ... | Orkestleider | Televisie | onbekend | |
| De Willem Nijholt Show | Orkestleider | Televisie | onbekend | |
| Hartengala | Orkestleider | Televisie | onbekend | |
| Carréshow | Orkestleider | Televisie | onbekend | |
| Toppop | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Lotto | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| AVRO's Week-end kwis | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| AVRO's Puzzeluur | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Socutera | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de muziek bij de stationcalls |
| Wilde ganzen | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Babbelonië | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Kookgek | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Meer op zondag | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| RVU | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de muziek bij de stationcalls |
| Teleac | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de muziek bij de stationcalls |
| Scala | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Staatsloterij | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Middagje AVRO | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Klassewerk | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Doebiedoe | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Nederland 111 | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Dinges | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Wedden Dat | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Brandpunt in de markt | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| De Hollebolleboom | Componist | Televisie | onbekend | |
| De Zevensprong | Componist | Televisie | onbekend | |
| Bibelebons | Componist | Televisie | onbekend | |
| Mijn idee | Componist | Televisie | onbekend | |
| De Boris en Bramshow | Componist | Televisie | onbekend | |
| Thomas en senior | Componist | Televisie | onbekend | |
| De poppenkraam | Componist | Televisie | onbekend | |
| Het geheim van brute Berend | Componist | Televisie | onbekend | |
| Klassewerk | Presentator | Televisie | onbekend | *Van het onderdeel "Muziekwerk" |
| De mini-playbackshow | Juryvoorzitter | Televisie | onbekend | |
| Nummer 14 | Componist | Bioscoop | onbekend | |
| Kant aan mijn broek | Componist | Televisie | onbekend |