Oeuvre van Tonny Eyk: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 64: | Regel 64: | ||
| 1968-1969 | | 1968-1969 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Scala]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1968-1969 | |||
| *Componist van de TV-tune | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 85: | Regel 92: | ||
| 1972-heden | | 1972-heden | ||
| *Componist van de TV-tune | | *Componist van de TV-tune | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Nummer 14 Johan Cruijff]] | |||
| Componist | |||
| Bioscoop | |||
| 1973 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 148: | Regel 162: | ||
| 1976 | | 1976 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Een Middagje AVRO]] | |||
| Componist | |||
| Radio | |||
| 1976-1980 | |||
| *Componist van de Radio-tune | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 239: | Regel 260: | ||
| 1981-1985 | | 1981-1985 | ||
| *Componist van de TV-tune | | *Componist van de TV-tune | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Teleac]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1981-1992 | |||
| *Componist van de muziek bij de stationcalls | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 267: | Regel 295: | ||
| 1982 | | 1982 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Brandpunt in de markt]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1982-1989 | |||
| *Componist van de TV-tune | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 316: | Regel 351: | ||
| 1986 | | 1986 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[RVU]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1988-1994 | |||
| *Componist van de muziek bij de stationcalls | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 346: | Regel 388: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Kookgek]] | ||
| Componist | | Componist | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 1993-1998 | ||
| *Componist van de TV-tune | | *Componist van de TV-tune | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Top score]] | ||
| Componist | | Componist | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 1994 | ||
| *Componist van de TV-tune | | *Componist van de TV-tune | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Kookgek op stap]] | ||
| Componist | | Componist | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 1995-1998 | ||
| *Componist van de TV-tune | | *Componist van de TV-tune | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Kookgek & CO]] | ||
| Componist | | Componist | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 1997 | ||
| *Componist van de TV-tune | | *Componist van de TV-tune | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Studio kookgek]] | ||
| Componist | | Componist | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 1999 | ||
| *Componist van de TV-tune | | *Componist van de TV-tune | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Prof. Dokter kookgek]] | ||
| Componist | | Componist/Pianist/Gastkok | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 1999 | ||
| *Componist van de TV-tune | | *Componist van de TV-tune | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Kookgek op reis]] | ||
| Componist | | Componist | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 1999-2000 | ||
| *Componist van de | | *Componist van de TV-tune | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Toppop]] | ||
| Componist | | Componist | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| onbekend | | onbekend | ||
| *Componist van de | | *Componist van de TV-tune | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Meer op zondag]] | ||
| Componist | | Componist | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 418: | Regel 458: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Dinges]] | ||
| Componist | | Componist | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 425: | Regel 465: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Wedden dat]] | ||
| Componist | | Componist | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 432: | Regel 472: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Mini playbackshow|De Mini playbackshow]] | ||
| | | Juryvoorzitter | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| onbekend | | onbekend | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Carréshow]] | ||
| | | Orkestleider | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| onbekend | | onbekend | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Lotto]] | ||
| Componist | | Componist | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 453: | Regel 494: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Nederland 111]] | ||
| | | Componist | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| onbekend | | onbekend | ||
| | | *Componist van de TV-tune | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Wilde ganzen]] | ||
| Componist | | Componist | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| onbekend | | onbekend | ||
| | | *Componist van de TV-tune | ||
Versie van 30 sep 2011 08:09
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| TV-Goochelshow The Niberco Brothers | Muzikale leiding | Televisie | 1962 | |
| Ik heb u lief | Muzikale leiding | Radio | 1963 | |
| Tonny Eyk ontvangt | Presentator | Radio | 1963 | |
| Kijk die Rijk | Orkestleider | Televisie | 1963-1965 | |
| Johnny en Rijk | Orkestleider | Televisie | 1964-1966 | |
| De Ronnie Tober-show | Orkestleider | Televisie | 1966-1967 | |
| Voor de vuist weg | Orkestleider | Televisie | 1966-1979 | |
| De Max Tailleur show | Orkestleider | Televisie | 1968-1969 | |
| Scala | Componist | Televisie | 1968-1969 | *Componist van de TV-tune |
| Doebiedoe | Componist | Televisie | 1968-1970 | *Componist van de TV-tune |
| Bibelebons | Componist | Televisie | 1972-1975 | |
| Studio sport | Componist | Televisie | 1972-heden | *Componist van de TV-tune |
| Nummer 14 Johan Cruijff | Componist | Bioscoop | 1973 | |
| WiekentkwisAVRO's Wiekentkwis | Componist | Televisie | 1973-1983 | *Componist van de TV-tune |
| De stille kracht | Componist | Televisie | 1974 | |
| Studio vrij | Orkestleider | Televisie | 1974-1985 | |
| Muziekmozaïek | Muzikaal leider | Televisie | 1974-1976 | |
| De verlossing | Componist | Televisie | 1975 | |
| Van oude mensen de dingen die voorbij gaan | Componist | Televisie | 1975-1976 | |
| De holle bolle boom | Componist | Televisie | 1975-1978 | |
| Bij ons in... | Orkestleider | Televisie | 1975-1980 | |
| Peter en de vliegende autobus | Componist | Bioscoop | 1976 | |
| Een Middagje AVRO | Componist | Radio | 1976-1980 | *Componist van de Radio-tune |
| Hollands Glorie | Componist | Televisie | 1977-1978 | |
| De Luchtbus | Componist | Televisie | 1977-1979 | |
| AVRO's Puzzeluur | Componist | Televisie | 1977-1978, 1984-1985 | *Componist van de TV-tune |
| Netwerk | Orkestleider | Televisie | 1978 | |
| Kant aan m'n broek | Componist/Acteur | Televisie | 1978 | |
| Klassewerk | Presentator | Televisie | 1978-1989 | *Van het onderdeel "Muziekwerk" *Componist van de TV-tune |
| Martijn en de magiër | Componist | Bioscoop | 1979 | |
| De Boris en Bramshow | Componist | Televisie | 1979-1980 | |
| Telebingo | Orkestleider | Televisie | 1979-1981 | |
| De bende van hiernaast | Componist | Bioscoop | 1980 | |
| De KRO komt langs in ... | Orkestleider | Televisie | 1980-1981 | |
| De poppenkraam | Componist | Televisie | 1980-1985 | |
| Babbelonië | Componist | Televisie | 1981-1985 | *Componist van de TV-tune |
| Teleac | Componist | Televisie | 1981-1992 | *Componist van de muziek bij de stationcalls |
| Mies | Orkestleider | Televisie | 1982 | |
| De zevensprong | Componist | Televisie | 1982 | |
| De boezemvriend | Componist | Bioscoop | 1982 | |
| Knokken voor twee | Componist | Bioscoop | 1982 | |
| Brandpunt in de markt | Componist | Televisie | 1982-1989 | *Componist van de TV-tune |
| 1-2-3-show | Orkestleider | Televisie | 1983-1986 | |
| Nieuwe oogst | Muzikale leiding | Televisie | 1983-1984 | |
| Willem van Oranje | Componist | Televisie | 1984 | |
| De Willem Nijholt Show | Orkestleider | Televisie | 1985-1986 | |
| Thomas en Senior | Componist | Televisie | 1985, 1988 | |
| Mijn idee | Componist | Televisie | 1985-1990 | |
| Maria | Componist | Bioscoop | 1986 | |
| RVU | Componist | Televisie | 1988-1994 | *Componist van de muziek bij de stationcalls |
| Hartengala | Orkestleider | Televisie | 1989 | |
| Socutera | Componist | Televisie | 1989 | *Componist van de muziek bij de stationcalls |
| Thomas en Senior: Het geheim van brute Berend | Componist | Televisie | 1989 | |
| Boggle | Componist | Televisie | 1989-1996 | *Componist van de TV-tune |
| Kookgek | Componist | Televisie | 1993-1998 | *Componist van de TV-tune |
| Top score | Componist | Televisie | 1994 | *Componist van de TV-tune |
| Kookgek op stap | Componist | Televisie | 1995-1998 | *Componist van de TV-tune |
| Kookgek & CO | Componist | Televisie | 1997 | *Componist van de TV-tune |
| Studio kookgek | Componist | Televisie | 1999 | *Componist van de TV-tune |
| Prof. Dokter kookgek | Componist/Pianist/Gastkok | Televisie | 1999 | *Componist van de TV-tune |
| Kookgek op reis | Componist | Televisie | 1999-2000 | *Componist van de TV-tune |
| Toppop | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Meer op zondag | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Staatsloterij | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Dinges | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Wedden dat | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| De Mini playbackshow | Juryvoorzitter | Televisie | onbekend |
|
| Carréshow | Orkestleider | Televisie | onbekend | |
| Lotto | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Nederland 111 | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Wilde ganzen | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |