Oeuvre van Hub Berkers: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 28: | Regel 28: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="38" | [[Rudi | | height="38" | [[Rudi Carrell Show]] | ||
| | | ontwerpassistent [[Jaap Binnerts]] | ||
| 1976 | | 1976 | ||
| | | [[Nico Knapper]] | ||
| VARA | | VARA | ||
| | | | ||
| Regel 41: | Regel 41: | ||
| | | | ||
| VARA | | VARA | ||
| | | | ||
| Regel 85: | Regel 77: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="38" | [[The allrounders]] | | height="38" | [[The allrounders]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper ism [[Jaap Binnerts]] | ||
| 1977 | | 1977 | ||
| [[Bob Rooyens]] | | [[Bob Rooyens]] | ||
| Regel 93: | Regel 85: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="38" | [[Ieder zijn deel]] | | height="38" | [[Ieder zijn deel]] | ||
| | | decorontwerp ism [[Jaap Binnerts]] | ||
| 1977-1978 | | 1977-1978 | ||
| [[Nico Knapper]] | | [[Nico Knapper]] | ||
| Regel 136: | Regel 128: | ||
| 1979 | | 1979 | ||
| | | | ||
| | | VARA | ||
| | | | ||
| Regel 158: | Regel 150: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="38" | [[Man alleen]] | | height="38" | [[Man alleen]] | ||
| | | decorontwerper | ||
| 1981-1983 | | 1981-1983 | ||
| [[Frans Boelen]] | | [[Frans Boelen]] | ||
| Regel 168: | Regel 160: | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| 1981-1984 | | 1981-1984 | ||
| | | [[Guus Verstraete jr.]], [[Rinus Spoor]] | ||
| VARA | | VARA | ||
| | | | ||
| Regel 192: | Regel 184: | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| 1981 | | 1981 | ||
| | | [[Jurgen Koen]] | ||
| NCRV | | NCRV | ||
| | | | ||
| Regel 207: | Regel 199: | ||
| height="38" | [[Pisa]] | | height="38" | [[Pisa]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| 1982- | | 1982-1983 | ||
| [[Jop Pannekoek]] | | [[Jop Pannekoek]] | ||
| VARA | | VARA | ||
| Regel 219: | Regel 211: | ||
| VARA | | VARA | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="38" | [[Pisa]] | |||
| decorontwerper | |||
| 1983-1984 | |||
| [[Jop Pannekoek]] | |||
| VARA | |||
| grafisch ontwerp [[Frans Schupp]] | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 264: | Regel 265: | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| 1984 | | 1984 | ||
| | | [[Theo Ordeman]] | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Regel 315: | Regel 316: | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| 1986-1988 | | 1986-1988 | ||
| | | | ||
| NCRV | | NCRV | ||
| | | | ||
| Regel 347: | Regel 348: | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| 1986 | | 1986 | ||
| | | [[Henny Budie]] | ||
| | | AVRO | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="38" | [[Amnesty International 25 jaar, de | | height="38" | [[Amnesty International 25 jaar, de noodzaak blijft]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| 9-5-1986 | | 9-5-1986 | ||
| Regel 413: | Regel 414: | ||
| 1987 | | 1987 | ||
| | | | ||
| | | AVRO | ||
| | | | ||
| Regel 497: | Regel 498: | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| | | | ||
| | | Endemol | ||
| | | | ||
| Regel 507: | Regel 508: | ||
| | | | ||
| theatertour | | theatertour | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 629: | Regel 621: | ||
| [[Guus Verstraete jr.]] | | [[Guus Verstraete jr.]] | ||
| AVRO | | AVRO | ||
| | | | ||
| Regel 717: | Regel 701: | ||
| 1994 | | 1994 | ||
| | | | ||
| ORF | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 745: | Regel 729: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="38" | | | height="38" | Unicef Gala | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| december 1994 | | 1994 | ||
| [[Eduard in 't Veld]] | |||
| Veronica | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="38" | Rob de Nijs: Iets van een wonder | |||
| decorontwerper | |||
| december 1994 | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Regel 851: | Regel 843: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="38" | [[Homerun]] | | height="38" | [[Homerun]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper ism [[Dirk Debou]] | ||
| 1997 | | 1997 | ||
| [[Jos Budie]] | | [[Jos Budie]] | ||
| Regel 887: | Regel 879: | ||
| | | | ||
| VARA | | VARA | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="38" | [[Tafkas]] | |||
| decorontwerper | |||
| 6 en 13-2-1998 | |||
| [[Egbert van Hees]] | |||
| TROS | |||
| | | | ||
| Regel 899: | Regel 899: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="38" | [[De uitdaging]] (Openingsgala van AVRO de 75 jarige) | | height="38" | [[De uitdaging]] (Openingsgala van AVRO de 75 jarige) | ||
| decorontwerper | | decorontwerper ism [[Dirk Debou]] | ||
| 3-4-1998 | | 3-4-1998 | ||
| | | | ||
| Regel 907: | Regel 907: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="38" | [[De finale uitdaging]] (Openingsgala van AVRO de 75 jarige) | | height="38" | [[De finale uitdaging]] (Openingsgala van AVRO de 75 jarige) | ||
| decorontwerper | | decorontwerper ism [[Dirk Debou]] | ||
| 5-4-1998 | | 5-4-1998 | ||
| | | | ||
| Regel 915: | Regel 915: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="38" | De 75-jarige AVRO | | height="38" | De 75-jarige AVRO | ||
| decorontwerper | | decorontwerper ism [[Dirk Debou]] | ||
| 4 en 5-4-1998 | | 4 en 5-4-1998 | ||
| [[Jos Budie]] | | [[Jos Budie]] | ||
| Regel 1.006: | Regel 1.006: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="38" | Sie Entscheiden | | height="38" | Sie Entscheiden | ||
| decorontwerper | | decorontwerper ism [[Dirk debou]] | ||
| 1999 | | 1999 | ||
| | | | ||
| | | Endemol | ||
| | | | ||
| Regel 1.079: | Regel 1.079: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="38" | [[De nationale IQ-test]] | | height="38" | [[De nationale IQ-test]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper ism [[Dirk Debou]] | ||
| 10-1-2001 | | 10-1-2001 | ||
| | | | ||
| Regel 1.099: | Regel 1.099: | ||
| [[Wilco Pleging]] | | [[Wilco Pleging]] | ||
| NCRV | | NCRV | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="38" | [[Slagerfestival]] | |||
| decorontwerper | |||
| 2001 | |||
| | |||
| TROS | |||
| | | | ||
| Regel 1.159: | Regel 1.167: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="38" | [[The big mission]] | | height="38" | [[The big mission]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper ism [[Dirk Debou]] | ||
| 2002 | | 2002 | ||
| | | | ||
| Regel 1.225: | Regel 1.233: | ||
| height="38" | [[Praatjesmakers]] | | height="38" | [[Praatjesmakers]] | ||
| decorontwerper | | decorontwerper | ||
| | | 2003 | ||
| | | | ||
| NCRV | | NCRV | ||
| Regel 1.408: | Regel 1.416: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="38" | [[Wat een week]] | |||
| decorontwerper | |||
| 2007 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 1.439: | Regel 1.454: | ||
| | | | ||
| MAX | | MAX | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="38" | KNVB Gala | |||
| decorontwerper | |||
| niet bekend | |||
| [[Henny Budie]] | |||
| | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="38" | [[Edison Gala]] | |||
| decorontwerper | |||
| niet bekend | |||
| [[Theo Ordeman]] | |||
| TROS | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="38" | [[Willem Wever]] | |||
| decorontwerper | |||
| niet bekend | |||
| | |||
| NCRV | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="38" | [[Bananasplit]] | |||
| decorontwerper | |||
| niet bekend | |||
| | |||
| TROS | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="38" | [[Staatsloterijshow]] | |||
| decorontwerper ism [[Dirk Debou]] | |||
| niet bekend | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="38" | KWF Gala | |||
| decorontwerper | |||
| niet bekend | |||
| [[Theo Ordeman]] | |||
| TROS | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="38" | [[Payday]] | |||
| decorontwerper ism [[Dirk Debou]] | |||
| niet bekend | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="38" | Marianne Weber | |||
| decorontwerper | |||
| niet bekend | |||
| | |||
| | |||
| theatershow | |||
|- valign="top" | |||
| height="38" | 1 mei, Spanje vrij | |||
| decorontwerper | |||
| niet bekend | |||
| [[Rinus Spoor]] | |||
| VARA | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="38" | [[TV show]] | |||
| decorontwerper | |||
| meedere jaren en decors | |||
| [[Theo Ordeman]], [[Egbert van Hees]] | |||
| TROS | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
[[Hub Berkers| Terug naar de biografie]] | [[Hub Berkers| Terug naar de biografie]] | ||
Huidige versie van 2 dec 2015 16:02
| Titel | Functie | Uitzenddatum | Regisseur | Omroep | Opmerkingen | |
| Met de muziek mee | decorontwerper | 1972-1979 | ||||
| 't spant erom | decorontwerper | 1975 | Flory Anstadt | VARA |
| |
| Rudi Carrell Show | ontwerpassistent Jaap Binnerts | 1976 | Nico Knapper | VARA | ||
| Circus | decorontwerper | 1975 | VARA | |||
| De show van Sonja en ... | ontwerpassistent van Dorus van der Linden | 1976-1979 | VARA | |||
| Nederlands elftal | decorontwerper | 1976-1979 | Huib de Ru | VARA | ||
| Hoe bestaat het | decorontwerper | 27-11-1976 | VARA | |||
| Een groot uur "U" | decorontwerper | 1977-1980 | Rinus Spoor | VARA | ||
| The allrounders | decorontwerper ism Jaap Binnerts | 1977 | Bob Rooyens | KRO | ||
| Ieder zijn deel | decorontwerp ism Jaap Binnerts | 1977-1978 | Nico Knapper | VARA | ||
| Tijdsein]] | decorontwerper | 1978 | EO | |||
| Telebingo | decorontwerper | 1979-1981 | René Stokvis | AVRO | ||
| Lessen in liefde (Decamerone) | ontwerpassistent Jaap Binnerts | 1979 | Jan Keja | TROS | ||
| Toppop | decorontwerper | 1979-1980 | AVRO | |||
| Haak in met Mary | decorontwerper | 1979 | VARA | |||
| Eurovisie Songfestival | ontwerpassistent Roland de Groot | 19-4-1980 | Theo Ordeman | NOS | ||
| De nacht van het hart | decorontwerper | 1980-1981 | Nico Knapper | VARA |
| |
| Man alleen | decorontwerper | 1981-1983 | Frans Boelen | VARA | ||
| De Willem Ruis Lotto show | decorontwerper | 1981-1984 | Guus Verstraete jr., Rinus Spoor | VARA | ||
| Die heilige Johanna van de slachthuizen (Holland Festival) | decorontwerper | 1981 | NOS | |||
| Kinderen voor kinderen | decorontwerper ism Marijke Brommer | 21-11-1981 | Flory Anstadt | VARA | Grafisch ontwerp Hans de Cocq | |
| Kwistig met muziek | decorontwerper | 1981 | Jurgen Koen | NCRV | ||
| Kinderen voor kinderen | decorontwerper | 11-11-1982 | Flory Anstadt | VARA | Grafisch ontwerp Hans de Cocq | |
| Pisa | decorontwerper | 1982-1983 | Jop Pannekoek | VARA | grafisch ontwerp Frans Schupp | |
| Vijf tegen vijf | decorontwerper | 1983-1986 | Nico Knapper, ea. | VARA | ||
| Pisa | decorontwerper | 1983-1984 | Jop Pannekoek | VARA | grafisch ontwerp Frans Schupp
| |
| Studio '83 | decorontwerper | 1983 | Guus Verstraete jr. | TROS | ||
| Openingsprogramma Sky Channel | decorontwerper | 24-6-1984 | Sky Channel | |||
| Met de TROS de winter door | decorontwerper | 10-9-1984 | TROS | |||
| Lee Towers: Gala of the year '84 | decorontwerper | 1984 | show Ahoy | |||
| Tineke Schouten: Tiepiestien | decorontwerper | 1984-1986 | theatertour | |||
| Platengala | decorontwerper | 1984 | Theo Ordeman |
| ||
| Sterrenshow | decorontwerper | 1984-1986 | Bob Rooyens, Egbert van Hees | VARA | ||
| Goldrush | decorontwerper | 1985-1986 | René Stokvis | AVRO | ||
| Lee Towers gala of the year 1985 | decorontwerper | 1985 | show in Ahoy
| |||
| Robert Paul: Gekkenwerk | decorontwerper | 1986 | theatertour | |||
| Zeg het maar | decorontwerper | 1986 | ||||
| Frank en Vrij show | decorontwerper | 1986-1988 | NCRV | |||
| Superfan | decorontwerper | 1986-1988 | Rinus Spoor | VARA | ||
| Tineke Schouten: Tien in topvorm | decorontwerper | 1986-1988 | theatertour | |||
| Lee Towers: Gala of the year '86 | decorontwerper | 1986 | show Ahoy | |||
| Music Hall | decorontwerper | 1986 | Henny Budie | AVRO |
| |
| Amnesty International 25 jaar, de noodzaak blijft | decorontwerper | 9-5-1986 | Mieke Benda | AVRO | ||
| Candlelight | decorontwerper | 1987-1988 | Henny Budie | AVRO | ||
| [[Rob de Nijs Show] | decorontwerper | 1987 | ||||
| Joke Bruijs en Salonorkest Pluche "Hemelsbreed" | decorontwerper | 1987 | show in Luxor | |||
| Jeans | decorontwerper | 1987 | TROS | |||
| Hart voor een kind | decorontwerper | 1-5-1987 | Paul Molijn | TROS | ||
| Goed ogen, beter zien | decorontwerper | 3-10-1987 | Guus Verstraete jr. | NCRV | ||
| De gouden Televizier ring gala | decorontwerper | 1987 | AVRO | |||
| Op goed geluk | decorontwerper | 1987 | Paul Molijn | TROS | ||
| Lee Towers: Gala of the year '87 | decorontwerper | 1987 | show Ahoy | |||
| Sprotflaters | decorontwerper | 1987 | VOO |
| ||
| Way of life (TROS) | decorontwerper | 1988 | TROS
| |||
| Robert Long show | decorontwerper | 1988 | ||||
| Tineke Schouten: Tien met een gniffel 2 | decorontwerper | 1988-1990 | Theatertour | |||
| Joop Doderer: drie is te veel | decorontwerper | 1988 | Theatertour | |||
| Lee Towers: Gala of the year '88 | decorontwerper | 1988 | show Ahoy | |||
| Anita Meijer in Ahoy | decorontwerper | 1988 | show Ahoy
| |||
| Der Preiss ist Heiss | decorontwerper | 1989 | Endemol | |||
| Pobert Paul: Ruimtevrees | decorontwerper | 1989 | theatertour | |||
| Superchamps | decorontwerper | 1989, 1991 | Geert Popma | VOO |
| |
| Anita Meyer Ahoy concert 1989 | decorontwerper | 1989 | Rinus Spoor | NCRV | ||
| Lee Towers in concert | decorontwerper | 1989 | ||||
| Dierenbingo | decorontwerper | 1989 | Bob Rooyens | TROS | ||
| Rad van Fortuin | decorontwerper | 1990-1998 | Keejan den Daas | RTL4 | ||
| Crazy Race | decorontwerper | 1990 |
| |||
| Scratch | decorontwerper | 1990 | BRT | |||
| Let's make music | decorontwerper | 1990 | Paul Molijn, Jurgen Koen | TROS | ||
| Tineke Schouten: Tien X tien | decorontwerper | 1990-1992 | Theatertour | |||
| TROS Kompas TV Ster gala 1991 | decorontwerper | 1991 | Henny Budie | TROS | ||
| Te land, ter zee en in de lucht | decorontwerper, logo-ontwerp | 1991-1999 | TROS | |||
| De 64.000 gulden vraag | decorontwerper | 1991 | RTL4 | |||
| Lee Towers: Gala of the year '91 | decorontwerper | 1991 | show Ahoy | |||
| De gouden Televizier ring gala | decorontwerper | 26-9-1992 | Guus Verstraete jr. | AVRO | ||
| Wedden dat ..? | decorontwerper | 1992-1996 | RTL4 | |||
| RTL-Nieuws | decorontwerper | 1992-1995 | RTL4 | |||
| Kollegen Kollegen | decorontwerper | 1992-1993 | RTL Duitsland |
| ||
| Vijf tegen vijf | decorontwerper | 1992-1998 | Liesbeth Sjollema | RTL4 | ||
| All you need is love | decorontwerper | 1992-1994 | VOO | |||
| Gala of the stars | decorontwerper | 22-10-1993 | Guus Verstraete jr. | TROS | ||
| TROS Kompas TV Ster gala 1993 | decorontwerper | 1993 | Jos Budie | TROS | ||
| Het spijt me | decorontwerper | 1993-1996 | RTL4 | |||
| Lee Towers: Gala of the year '93 | decorontwerper | 1993 | show Ahoy | |||
| Die Zeit lauft | decorontwerper | 1994 | ORF | |||
| René Froger: the concert 1994 | decorontwerper | 1994 | show Ahoy | |||
| Lief en leed | decorontwerper | 1994-1997 | Juriaan Frenkel Frank | RTL4 | ||
| Fantasy World Dinnershow | decorontwerper | 1994 | ||||
| Unicef Gala | decorontwerper | 1994 | Eduard in 't Veld | Veronica | ||
| Rob de Nijs: Iets van een wonder | decorontwerper | december 1994 | theatershow | |||
| Rondom tien | decorontwerper | 1995-1997 | NCRV | |||
| Call TV | decorontwerper | 1995-1997 | Veroniva | |||
| Lee Towers: Jubilee 20 jaar | decorontwerper ism Lee Towers | 1995 | show Ahoy | |||
| Postcode Loterij Recordshow | decorontwerper | 1995-1998 | RTL4 | |||
| Te land, ter zee en in de lucht | decorontwerper | 1995-1997 | TROS | |||
| Opening Amsterdam Arena | decorontwerper | 14-8-1996 | Pim Marks, Martijn Lindenberg | NOS | ||
| Miss beautiful black 1996 | decorontwerper | 1-12-1996 | Marc Disselhoff | TROS | ||
| VVCS profvoetbal gala | decorontwerper | 11-3-1996 | Han svan Riet | NOS | ||
| Foster Parents Gala | decorontwerper | 1996 | Scandinavië | |||
| Veronica's beachvoetvolley | decorontwerper | 1997 | Eduard Huis in 't Veld | Veronica | ||
| Pavarotti in de Arena | decorontwerper | 19-05-1997 | Rolf Meter | TROS | ||
| Foster Parents Gala | decorontwerper | 1997 | Scandinavië
| |||
| Homerun | decorontwerper ism Dirk Debou | 1997 | Jos Budie | TROS | ||
| Opening Expo Lissabon | decorontwerper | 22-5-1998 | SIC Televisao, Portugal | |||
| Concert Carreras | decorontwerper | 1998 | SIC Televisao, Portugal | |||
| Domino Day | decorontwerper | 1998 | Jos Budie | SBS6 | ||
| Een van de acht | decorontwerper | 1998 | VARA | |||
| Tafkas | decorontwerper | 6 en 13-2-1998 | Egbert van Hees | TROS | ||
| De eerste ... (Openingsgala van AVRO de 75 jarige) | decorontwerper | 3-4-1998 | AVRO | |||
| De uitdaging (Openingsgala van AVRO de 75 jarige) | decorontwerper ism Dirk Debou | 3-4-1998 | AVRO | |||
| De finale uitdaging (Openingsgala van AVRO de 75 jarige) | decorontwerper ism Dirk Debou | 5-4-1998 | AVRO | Festivalterrein dudokpark Hilversum | ||
| De 75-jarige AVRO | decorontwerper ism Dirk Debou | 4 en 5-4-1998 | Jos Budie | TROS | ||
| Balla balla | decorontwerper | 1998-2000 | Veronica | |||
| Foster Parents Gala | decorontwerper | 1998 | Scandinavië | |||
| Weekend Millionairs | decorontwerper | 1998 | Finland en Portugal
| |||
| Big Brother | decorontwerper | 1999 | Veronica | |||
| Millenium gala | decorontwerper | 1999 | SIC Televisao, Portugal | |||
| Hillywood | decorontwerper | 1999 | Veronica | |||
| Frans Bauer: Live in Ahoy 1999 | decorontwerper | 1999 | Show Ahoy
| |||
| Miss Portugal | decorontwerper | 1999 | SIC Televisao, Portugal | |||
| Mister World | decorontwerper | 1999 | SIC Televisao, Portugal | |||
| Gala of the stars | decorontwerper | 28-11-1999 | Guus Verstraete jr. | TROS | ||
| Sie Entscheiden | decorontwerper ism Dirk debou | 1999 | Endemol |
| ||
| Uitreiking TROS sterren | decorontwerper | 1999 | TROS | |||
| Gordon doorgedraaid | decorontwerper | 1999-2000 | Veronica | |||
| Lee Towers: Jubileum Gala of the year 2000 | decorontwerper | 20 t/m 24-10-2000 | show Ahoy | |||
| FC Vermeegen | decorontwerper | 2000 | Veronica | |||
| Frans Bauer: Live in Ahoy 2000 | decorontwerper | 2000 | Show Ahoy | |||
| Bart's straatvechters | decorontwerper | 2000 | BNN | |||
| Heb ik dat? | decorontwerper | 2000 | RTL4 | |||
| TV Masqué | decorontwerper | 2000-2003 | Rolf Meter | TROS | ||
| De nationale IQ-test | decorontwerper ism Dirk Debou | 10-1-2001 | BNN | |||
| Heineken Night Live | decorontwerper | 2001 | theatershow | |||
| Wat zegt de wet? | decorontwerper | 2 en 9-6-2001 | Wilco Pleging | NCRV | ||
| Slagerfestival | decorontwerper | 2001 | TROS | |||
| Lee Towers: jubileum Gala of the year | decorontwerper | 25-12-2001 | Paul Molijn | TROS | ||
| Frans Bauer: Live in Ahoy 2001 | decorontwerper | 2001 | Show Ahoy | |||
| René Froger: Show of the year 2001 | decorontwerper | 2001, uitgezonden 30-5-2002 | TROS | Show in Ahoy | ||
| Schlagerfestival | decorontwerper | 1-2002 | TROS | |||
| Frans Bauer live in concert | decorontwerper | 24-1-2002 | Lida Ammerlaan | TROS | show in Ahoy | |
| Frans Bauer live in concert 2001 | decorontwerper | 28-3-2002 | TROS | Show in Ahoy | ||
| René Froger: Concert of the year 2002 | decorontwerper | 2002 | Show in Ahoy | |||
| The big mission | decorontwerper ism Dirk Debou | 2002 | ||||
| Hans Kesting show | decorontwerper | 2002 | Rinus Spoor | VARA | ||
| Lee Towers in concert. Harbour Lights | decorontwerper | 6 t/m 15-12-2002 | show in Nieuwe Luxor theater | |||
| Sportgala | decorontwerper | 18-12-2002 | VPRO | |||
| De nationale wetenschapsquiz | decorontwerper | 24-12-2002 | VPRO | |||
| Musicals in Ahoy | decorontwerper | 25-12-2002 | RTL4 | |||
| Nationale Taptoe Breda | decorontwerper | 2002 | evenement
| |||
| Gouden Loeki gala | decorontwerper | 2002 | ||||
| Praatjesmakers | decorontwerper | 2003 | NCRV | |||
| Josti band Ahoy | decorontwerper | 1-1-2003 | NCRV |
| ||
| All you need is love | decorontwerper | 2003 | SBS | |||
| Frans Bauer live in Ahoy | decorontwerper | 27-11-2003 | RTL4 | |||
| PaPaul | decorontwerper | 2003-2005 | Guus Verstraete jr. | VARA | ||
| Te land, ter zee en in de lucht | decorontwerper | 2003 | TROS | |||
| Academia de Famosos | decorontwerper | 2003-2004 | Portugese televisiezender | |||
| Nationaal Songfestival 2003 | decorontwerper | 1-3-2003 | Jos Budie | NOS | ||
| 1000 sterren stralen | decorontwerper | 6-11-2004 | Ben Pieters | TROS | ||
| Frans Bauer: Live in Gelredome | decorontwerper | 2004 | Show Gelredome | |||
| Sail Postcode Loterij | decorontwerper | 2005 | ||||
| René Froger Pure & More in concert | decorontwerper | 12-12-2005 | show in Carré | |||
| Sportgala | decorontwerper | 22-12-2005 | Matthias Bouman | NOS | ||
| Opening Big Brother | decorontwerper | 1-1-2005 | Talpa | |||
| Mijn Hollands hart | decorontwerper | 2005 | ||||
| Van zero tot hero | decorontwerper | 2005 | ||||
| Wedden dat ...? | decorontwerper | 2005 | Francois Hobma | NCRV | ||
| Salsa Dance event | decorontwerper | 2006 | Show Ahoy
| |||
| Rene Froger. Christmas: Show of the year | decorontwerper | 2006 | Show Ahoy | |||
| VIPS de Musical | decorontwerper | 2006 | ||||
| De zingende zaak | decorontwerper | 2006 | Wilco Pleging | NCRV | ||
| Frans Bauer: Live in Ahoy 2006 | decorontwerper | april - mei 2007 | Show Ahoy | |||
| Sportgala | decorontwerper | 18-12-2007 | NOS | |||
| Wat een week | decorontwerper | 2007 | ||||
| Sportgala | decorontwerper | 16-12-2008 | NOS | |||
| Giro d'Italia | decorontwerper | 2011 | ||||
| The Caribbean Las Vegas show | decorontwerper | 2011 | Show Ahoy | |||
| Lee Towers: One night only, live in Ahoy | decorontwerper | 12-11-2011 | MAX | |||
| KNVB Gala | decorontwerper | niet bekend | Henny Budie | |||
| Edison Gala | decorontwerper | niet bekend | Theo Ordeman | TROS | ||
| Willem Wever | decorontwerper | niet bekend | NCRV | |||
| Bananasplit | decorontwerper | niet bekend | TROS | |||
| Staatsloterijshow | decorontwerper ism Dirk Debou | niet bekend | ||||
| KWF Gala | decorontwerper | niet bekend | Theo Ordeman | TROS | ||
| Payday | decorontwerper ism Dirk Debou | niet bekend |
| |||
| Marianne Weber | decorontwerper | niet bekend | theatershow | |||
| 1 mei, Spanje vrij | decorontwerper | niet bekend | Rinus Spoor | VARA | ||
| TV show | decorontwerper | meedere jaren en decors | Theo Ordeman, Egbert van Hees | TROS |