Marc-Marie Huijbregts in de media: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 289: | Regel 289: | ||
| 17-6-2007 | | 17-6-2007 | ||
| Radio | | Radio | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 297: | Regel 296: | ||
| | | | ||
| 9-11-2007 | | 9-11-2007 | ||
| | | Televisie | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 1047225 | |||
| [[Die is de mol]] | |||
| Marc-Marie Huijbregts is te gast in deze aflevering over het programma ''[[De mol|Wie is de mol?]]''. | |||
| 2007 | |||
| 25-11-2007 | |||
| Televisie | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 1078730 | |||
| [[TV moment van het jaar]] | |||
| [[Mathijs van Nieuwkerk]] blikt samen met de tafelgasten Marc-Marie Huijbregts en [[Joost Zwagerman]] terug op het afgelopen jaar. | |||
| 2007 | |||
| 31-12-2007 | |||
| Televisie | |||
Versie van 15 jan 2010 15:02
| ID | Titel | Onderwerp | Jaar | Datum | Medium |
| 1354519 | Het Lagerhuis: jongeren | Marc-Marie Huijbregts is Jurylid | 2000 | 13-3-2000 | Televisie |
| 20297 | Studio sport | Item rondom de cabaretiers Raoul Heertje en Marc-Marie Huijbregts die de melkronde lopen met de melkboer van de familie Van den Hoogenband. | 2000 | 20-12-2000 | Televisie |
| 3714009 | Radio 2 gala van het Nederlandse lied | Marc-Marie Huijbregts zoekt Rob de Nijs op in zijn 'Pippi-huis' in de bossen van Ede. | 2001 | 30-3-2001 | Televisie |
| 228736 | Ontbijt TV | Studio-interview met Marc-Marie Huijbregts over zijn nieuwe solo- en praatprogramma Marc-Marie Rechtstreeks. | 2001 | 28-5-2001 | Televisie |
| 108767 | Zomerspijkers | Marc-Marie Huijbregts doet mee aan het onderdeel "Kopspijkeren". | 2001 | 21-7-2001 | Televisie |
| 258535 | De gids | Er wordt gesproken over de televisieprogramma's van Marc-Marie Huijbregts. | 2001 | 30-10-2001 | Televisie |
| 1379259 | De gids | Jan Lenferink, Martin Simek en Michiel van Erp praten over Marc-Marie opgenomen. | 2001 | 4-12-2001 | Televisie |
| 259538 | Storing | Er is aandacht voor cabaretiers met een eigen televisieprogramma zoals Marc-Marie Huijbregts. | 2001 | 7-12-2001 | Televisie |
| 235511 | HH zondag | Gesprek met Marc-Marie Huijbregts over het reizen met de trein dat hij heeft opgegeven, omdat er teveel vertragingen waren. | 2002 | 13-1-2002 | Televisie |
| 258478 | De gids | Marc-Marie Huijbregts praat over zijn televisie carrière. | 2002 | 9-4-2002 | Televisie |
| 246656 | Keyl | Marc-Marie Huijbregts wordt genomineerd voor de 'Keylbout'. | 2002 | 23-11-2002 | Televisie |
| 259805 | Storing | Er wordt gesproken over Marc-Marie Huybregts. | 2003 | 9-2-2003 | Televisie |
| 260827 | Factor | Beelden van anti-oorlogsdemonstranten, onder wie Gretta Duisenberg en cabaretier Marc-Marie Huijbregts. | 2003 | 25-3-2003 | Televisie |
| 255343 | Tussen hemel en aarde | Beelden van Marc-Marie Huijbregts uit het programma Kruispunt. | 10-9-2003 | Televisie | |
| 253194 | Kopspijkers | Marc-Marie Huijbregts is een gast in het programma. | 2003 | 31-12-2003 | Televisie |
| 257594 | Ga eens naar bed met een cabaretier | Bevat fragmenten uit een voorstelling van Marc-Marie Huijbregts. | 2004 | 14-2-2004 | Televisie |
| 245895 | TV toppers | Jochem van Gelder praat over zijn beworndering Marc-Marie Huijbregts. | 2004 | 14-8-2004 | Televisie |
| 241478 | De schatkamer | Jan Mulder praat over zijn zoenactie met Marc-Marie Huijbregts. | 2004 | 4-12-2004 | Televisie |
| 246973 | Andermans veren op bezoek bij... | Bevat beelden uit een van de theatervoorstellingen van Marc-Marie Huijbregts. | 2004 | 5-12-2004 | Televisie |
| 236021 | Soeterbeeck | Bevat beelden van een harde grap uit een van de theatervoorstellingen van Marc-Marie Huijbregts. | 2005 | 22-2-2005 | Televisie |
| 240337 | TV3 | Marc-Marie Huijbregts is een van de studiogasten. | 2005 | 24-6-2005 | Televisie |
| 247247 | De TV show 25 jaar | Interview met Jeroen Krabbé en Marc-Marie Huijbregts in de woning van Krabbé te Amsterdam. | 2005 | 24-9-2005 | Televisie |
| 237069 | MAX & Catherine | Interview Jeroen Krabbé's samenwerking met Marc-Marie Huijbregts. | 2005 | 10-10-2005 | Televisie |
| 3908597 | De wereld draait door | Marc-Marie Huijbregts is tafelheer deze aflevering en praat over o.a. carnaval. | 2006 | 9-2-2006 | Televisie |
| 57284 | De wereld draait door | Marc-Marie Huijbregts is tafelheer in deze aflevering. | 2006 | 9-3-2006 | Televisie |
| 58905 | De wereld draait door | Marc-Marie Huijbregts is tafelheer in deze aflevering. | 2006 | 17-3-2006 | Televisie |
| 59847 | De wereld draait door | Marc-Marie Huijbregts is tafelheer in deze aflevering. | 2006 | 24-3-2006 | Televisie |
| 62068 | De wereld draait door | Marc-Marie Huijbregts is tafelheer in deze aflevering. | 2006 | 5-4-2006 | Televisie |
| 63619 | De wereld draait door | Marc-Marie Huijbregts is tafelheer in deze aflevering. | 2006 | 14-4-2006 | Televisie |
| 1386083 | Cabaret & co | Persiflage van Marc-Marie Huijbregts door Jochem Myjer. | 2006 | 30-5-2006 | Televisie |
| 1386083 | Cabaret & co | Persiflage van Marc-Marie Huijbregts door Jochem Myjer. | 2006 | 30-5-2006 | Televisie |
| 3879933 | De wereld draait door | Tafelheer Marc-Marie Huijbregts en programmamaker Wim T. Schippers storen zich aan Matthijs van Nieuwkerk tijdens het gesprek. | 2006 | 8-9-2006 | Televisie |
| 3879933 | De wereld draait door | Tafelheer Marc-Marie Huijbregts en programmamaker Wim T. Schippers storen zich aan Matthijs van Nieuwkerk tijdens het gesprek. | 2006 | 8-9-2006 | Televisie |
| 531967 | Kruispunt | Bevat een theaterfragment van een voorstelling van Marc-Marie-Huijbregts. | 6-5-2007 | Televisie | |
| 713050 | Volgspot | Bekendmaking van de genomineerden waaronder Marc-Marie-Huijbregts voor VSCD prijs. | 2007 | 17-6-2007 | Radio |
| 3715102 | De wereld draait door | Conflict tussen Freek de Jonge en Marc-Marie Huijbregts. | 9-11-2007 | Televisie | |
| 1047225 | Die is de mol | Marc-Marie Huijbregts is te gast in deze aflevering over het programma Wie is de mol?. | 2007 | 25-11-2007 | Televisie |
| 1078730 | TV moment van het jaar | Mathijs van Nieuwkerk blikt samen met de tafelgasten Marc-Marie Huijbregts en Joost Zwagerman terug op het afgelopen jaar. | 2007 | 31-12-2007 | Televisie |