Oeuvre van Tonny Eyk: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 133: | Regel 133: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1974-1976 | | 1974-1976 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het Simplisties Verbond]] | |||
| Muziek | |||
| Televisie | |||
| 1974-1988 | |||
| | | | ||
| Regel 199: | Regel 206: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Los vast]] | ||
| | | Muziek | ||
| | | Radio | ||
| 1977-1990 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Céline]] | |||
| Componist | |||
| Toneel | |||
| 1978 | | 1978 | ||
| | | | ||
| Regel 211: | Regel 225: | ||
| 1978 | | 1978 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Netwerk (talkshow)|Netwerk]] | |||
| Orkestleider | |||
| Televisie | |||
| 1978 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[NOS]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1978-heden | |||
| *Componist van de TV-tune | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Studio sport]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1972-heden | |||
| *Componist van de TV-tune | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 259: | Regel 294: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1980-1985 | | 1980-1985 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kinderen voor kinderen]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1980-1990 | |||
| | | | ||
| Regel 267: | Regel 309: | ||
| 1981-1985 | | 1981-1985 | ||
| *Componist van de TV-tune | | *Componist van de TV-tune | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Rudis Tagesshow | |||
| Muziek | |||
| Televisie | |||
| 1981-1987 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 322: | Regel 371: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1983-1984 | | 1983-1984 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Die verflixte Sieben | |||
| Muziek | |||
| Televisie | |||
| 1984 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Knokken voor twee]] | |||
| Muziek | |||
| Televisie | |||
| 1984 | |||
| | | | ||
| Regel 346: | Regel 409: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | Kinder in der Kiste | ||
| | | Muziek | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1985-1990 | | 1985-1990 | ||
| Regel 353: | Regel 416: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Mijn idee (jeugddrama)|Mijn idee]] | ||
| | | Componist | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1985-1990 | | 1985-1990 | ||
| Regel 360: | Regel 423: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Wedden | | height="13" | [[Wedden dat...?]] | ||
| Componist | | Componist | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1985-1993 | | 1985-1993 | ||
| *Componist van de TV-tune | | *Componist van de TV-tune | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mini playbackshow|De Mini playbackshow]] | |||
| Juryvoorzitter | |||
| Televisie | |||
| 1985-1998 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 379: | Regel 449: | ||
| 1986-1995 | | 1986-1995 | ||
| *Componist van de TV-tune | | *Componist van de TV-tune | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[100 jaar Carré]] | |||
| Dirigent | |||
| Theater | |||
| 1987 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Die Oma-Opa-Mama-Papa-Guck-Mal-Show | |||
| Muziek | |||
| Televisie | |||
| 1987-1988 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Nederland 3]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 1988-1994 | |||
| *Componist van de muziek bij de stationcalls | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 414: | Regel 505: | ||
| 1989-1996 | | 1989-1996 | ||
| *Componist van de TV-tune | | *Componist van de TV-tune | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Rudi’s Lacharchiv | |||
| Muziek | |||
| Televisie | |||
| 1991-1997 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Rudi’s Tiershow | |||
| Muziek | |||
| Televisie | |||
| 1992-1993 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Die Post geht ab! | |||
| Muziek | |||
| Televisie | |||
| 1993 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 428: | Regel 540: | ||
| 1993-1998 | | 1993-1998 | ||
| *Componist van de TV-tune | | *Componist van de TV-tune | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Sterrenslag]] | |||
| Scheidsrechter | |||
| Televisie | |||
| 1993-1998 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 435: | Regel 554: | ||
| 1994 | | 1994 | ||
| *Componist van de TV-tune | | *Componist van de TV-tune | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Rudi’s Urlaubshow | |||
| Muziek | |||
| Televisie | |||
| 1994-1997 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Rembrandt was mijn buurman]] | |||
| Componist | |||
| Toneel | |||
| 1995 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Telestargala | |||
| Muziek | |||
| Televisie | |||
| 1995 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 470: | Regel 610: | ||
| 1999-2000 | | 1999-2000 | ||
| *Componist van de TV-tune | | *Componist van de TV-tune | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[TV Masqué, een hommage aan Ralph Inbar]] | |||
| Componist | |||
| Televisie | |||
| 2003 | |||
| *Componist van de TV-tune | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Gewoon Hans]] | |||
| Acteur (pianist) | |||
| Bioscoop | |||
| 2009 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[AVRO’s Kinderkoor]] | |||
| Arrangeur/Dirigent | |||
| Radio | |||
| onbekend | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 477: | Regel 638: | ||
| onbekend | | onbekend | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Koffiekamerklanken]] | |||
| Muziek | |||
| Radio | |||
| onbekend | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 484: | Regel 652: | ||
| onbekend | | onbekend | ||
| *Componist van de TV-tune | | *Componist van de TV-tune | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Mussete Orkest Tonny Eyk | |||
| Muziek | |||
| Radio | |||
| onbekend | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 491: | Regel 666: | ||
| onbekend | | onbekend | ||
| *Componist van de TV-tune | | *Componist van de TV-tune | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Rudigrammen | |||
| Muziek | |||
| Televisie | |||
| onbekend | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 498: | Regel 680: | ||
| onbekend | | onbekend | ||
| *Componist van de TV-tune | | *Componist van de TV-tune | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Uit de tent gelokt]] | |||
| Muziek | |||
| Radio | |||
| onbekend | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 3 okt 2011 12:14
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| TV-Goochelshow The Niberco Brothers | Muzikale leiding | Televisie | 1962 | |
| Ik heb u lief | Muzikale leiding | Radio | 1963 | |
| Tonny Eyk ontvangt | Presentator | Radio | 1963 | |
| Kijk die Rijk | Orkestleider | Televisie | 1963-1965 | |
| Johnny en Rijk | Orkestleider | Televisie | 1964-1966 | |
| De Ronnie Tober-show | Orkestleider | Televisie | 1966-1967 | |
| Voor de vuist weg | Orkestleider | Televisie | 1966-1979 | |
| De Max Tailleur show | Orkestleider | Televisie | 1968-1969 | |
| Scala | Componist | Televisie | 1968-1969 | *Componist van de TV-tune |
| Doebiedoe | Componist | Televisie | 1968-1970 | *Componist van de TV-tune |
| Toppop | Componist | Televisie | 1970-1988 | *Componist van de TV-tune |
| Bibelebons | Componist | Televisie | 1972-1975 | |
| Studio sport | Componist | Televisie | 1972-heden | *Componist van de TV-tune |
| Nummer 14 Johan Cruijff | Componist | Bioscoop | 1973 | |
| AVRO's Wiekentkwis | Componist | Televisie | 1973-1983 | *Componist van de TV-tune |
| De stille kracht | Componist | Televisie | 1974 | |
| Studio vrij | Orkestleider | Televisie | 1974-1985 | |
| Muziekmozaïek | Muzikaal leider | Televisie | 1974-1976 | |
| Het Simplisties Verbond | Muziek | Televisie | 1974-1988 | |
| De verlossing | Componist | Televisie | 1975 | |
| Van oude mensen de dingen die voorbij gaan | Componist | Televisie | 1975-1976 | |
| De holle bolle boom | Componist | Televisie | 1975-1978 | |
| Bij ons in... | Orkestleider | Televisie | 1975-1980 | |
| Peter en de vliegende autobus | Componist | Bioscoop | 1976 | |
| Een Middagje AVRO | Componist | Radio | 1976-1980 | *Componist van de Radio-tune |
| Hollands Glorie | Componist | Televisie | 1977-1978 | |
| De Luchtbus | Componist | Televisie | 1977-1979 | |
| AVRO's Puzzeluur | Componist | Televisie | 1977-1978, 1984-1985 | *Componist van de TV-tune |
| Los vast | Muziek | Radio | 1977-1990 | |
| Céline | Componist | Toneel | 1978 | |
| Kant aan m'n broek | Componist/Acteur | Televisie | 1978 | |
| Netwerk | Orkestleider | Televisie | 1978 | |
| NOS | Componist | Televisie | 1978-heden | *Componist van de TV-tune |
| Studio sport | Componist | Televisie | 1972-heden | *Componist van de TV-tune |
| Klassewerk | Presentator | Televisie | 1978-1989 | *Van het onderdeel "Muziekwerk" *Componist van de TV-tune |
| Martijn en de magiër | Componist | Bioscoop | 1979 | |
| De Boris en Bramshow | Componist | Televisie | 1979-1980 | |
| Telebingo | Orkestleider | Televisie | 1979-1981 | |
| De bende van hiernaast | Componist | Bioscoop | 1980 | |
| De KRO komt langs in ... | Orkestleider | Televisie | 1980-1981 | |
| De poppenkraam | Componist | Televisie | 1980-1985 | |
| Kinderen voor kinderen | Componist | Televisie | 1980-1990 | |
| Babbelonië | Componist | Televisie | 1981-1985 | *Componist van de TV-tune |
| Rudis Tagesshow | Muziek | Televisie | 1981-1987 | |
| Teleac | Componist | Televisie | 1981-1992 | *Componist van de muziek bij de stationcalls |
| Mies | Orkestleider | Televisie | 1982 | |
| De zevensprong | Componist | Televisie | 1982 | |
| De boezemvriend | Componist | Bioscoop | 1982 | |
| Knokken voor twee | Componist | Bioscoop | 1982 | |
| Brandpunt in de markt | Componist | Televisie | 1982-1989 | *Componist van de TV-tune |
| 1-2-3-show | Orkestleider | Televisie | 1983-1986 | |
| Nieuwe oogst | Muzikale leiding | Televisie | 1983-1984 | |
| Die verflixte Sieben | Muziek | Televisie | 1984 | |
| Knokken voor twee | Muziek | Televisie | 1984 | |
| Willem van Oranje | Componist | Televisie | 1984 | |
| De Willem Nijholt Show | Orkestleider | Televisie | 1985-1986 | |
| Thomas en Senior | Componist | Televisie | 1985, 1988 | |
| Kinder in der Kiste | Muziek | Televisie | 1985-1990 | |
| Mijn idee | Componist | Televisie | 1985-1990 | |
| Wedden dat...? | Componist | Televisie | 1985-1993 | *Componist van de TV-tune |
| De Mini playbackshow | Juryvoorzitter | Televisie | 1985-1998 | |
| Maria | Componist | Bioscoop | 1986 | |
| Dinges | Componist | Televisie | 1986-1995 | *Componist van de TV-tune |
| 100 jaar Carré | Dirigent | Theater | 1987 | |
| Die Oma-Opa-Mama-Papa-Guck-Mal-Show | Muziek | Televisie | 1987-1988 | |
| Nederland 3 | Componist | Televisie | 1988-1994 | *Componist van de muziek bij de stationcalls |
| RVU | Componist | Televisie | 1988-1994 | *Componist van de muziek bij de stationcalls |
| Hartengala | Orkestleider | Televisie | 1989 | |
| Socutera | Componist | Televisie | 1989 | *Componist van de muziek bij de stationcalls |
| Thomas en Senior: Het geheim van brute Berend | Componist | Televisie | 1989 | |
| Boggle | Componist | Televisie | 1989-1996 | *Componist van de TV-tune |
| Rudi’s Lacharchiv | Muziek | Televisie | 1991-1997 | |
| Rudi’s Tiershow | Muziek | Televisie | 1992-1993 | |
| Die Post geht ab! | Muziek | Televisie | 1993 | |
| Meer op zondag | Componist | Televisie | 1993-1994 | *Componist van de TV-tune |
| Kookgek | Componist | Televisie | 1993-1998 | *Componist van de TV-tune |
| Sterrenslag | Scheidsrechter | Televisie | 1993-1998 | |
| Top score | Componist | Televisie | 1994 | *Componist van de TV-tune |
| Rudi’s Urlaubshow | Muziek | Televisie | 1994-1997 | |
| Rembrandt was mijn buurman | Componist | Toneel | 1995 | |
| Telestargala | Muziek | Televisie | 1995 | |
| Kookgek op stap | Componist | Televisie | 1995-1998 | *Componist van de TV-tune |
| Kookgek & CO | Componist | Televisie | 1997 | *Componist van de TV-tune |
| Studio kookgek | Componist | Televisie | 1999 | *Componist van de TV-tune |
| Prof. Dokter kookgek | Componist/Pianist/Gastkok | Televisie | 1999 | *Componist van de TV-tune |
| Kookgek op reis | Componist | Televisie | 1999-2000 | *Componist van de TV-tune |
| TV Masqué, een hommage aan Ralph Inbar | Componist | Televisie | 2003 | *Componist van de TV-tune |
| Gewoon Hans | Acteur (pianist) | Bioscoop | 2009 | |
| AVRO’s Kinderkoor | Arrangeur/Dirigent | Radio | onbekend | |
| Carréshow | Orkestleider | Televisie | onbekend | |
| Koffiekamerklanken | Muziek | Radio | onbekend | |
| Lotto | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Mussete Orkest Tonny Eyk | Muziek | Radio | onbekend | |
| Nederland 111 | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Rudigrammen | Muziek | Televisie | onbekend | |
| Staatsloterij | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Uit de tent gelokt | Muziek | Radio | onbekend | |
| Wilde ganzen | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |