Oeuvre Guus Verstraete jr.: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (10 tussenliggende versies door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 291: | Regel 291: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Simone and Friends]] | | height="13" | [[Simone and Friends]] | ||
| regisseur | |||
| 1988 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Showmasters]] | |||
| regisseur | | regisseur | ||
| 1988 | | 1988 | ||
| Regel 413: | Regel 420: | ||
| 1995 | | 1995 | ||
| televisie | | televisie | ||
| * | | *voor de slachtoffers van de overstromingen rond de grote rivieren in januari 1995 | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 448: | Regel 455: | ||
| 1998 | | 1998 | ||
| theater | | theater | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Van Duin en Grandioos]] | |||
| regisseur | |||
| 1998 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[André's comedy club]] | |||
| regisseur | |||
| 1998-1999 | |||
| televisie | |||
| | | | ||
| Regel 459: | Regel 480: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | Europese Soundmixshow | | height="13" | Europese Soundmixshow | ||
| regisseur | |||
| 1999 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[10 jaar André van Duin]] | |||
| regisseur | | regisseur | ||
| 1999 | | 1999 | ||
| Regel 490: | Regel 518: | ||
| 2000 | | 2000 | ||
| theater/televisie | | theater/televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Late show met Chocolade Letterman]] | |||
| regisseur | |||
| 2000 | |||
| televisie | |||
| | | | ||
| Regel 496: | Regel 531: | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| 2000-2002 | | 2000-2002 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[André op z'n best]] | |||
| presentator/komiek | |||
| 2000-2003 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 535: | Regel 577: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[TV Masqué, een hommage aan Ralph Inbar]] | ||
| regisseur | |||
| 2004-2005 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[André van Duin Jubileumshow]] | |||
| regisseur | | regisseur | ||
| 2004 | | 2004-2005 | ||
| theater | | theater | ||
| | | | ||
| Regel 553: | Regel 602: | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| theater/televisie | | theater/televisie | ||
| *show | | *show ter ere van het 25-jarig regeringsjubileum van koningin Beatrix | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[André van Duin Show 2006|André van Duin Show]] | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| 2006 | | 2006 | ||
| Regel 570: | Regel 619: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Joop van den Ende 65 jaar, een leven in entertainment]] | | height="13" | [[Een leven in entertainment|Joop van den Ende 65 jaar, een leven in entertainment]] | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| 2007 | | 2007 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De André van Duin show (talpa)|De André van Duin show]] | |||
| regisseur | |||
| 2007 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[André 's nieuwe revue]] | |||
| regisseur | |||
| 2007-2008 | |||
| theater | |||
| | | | ||
| Regel 609: | Regel 672: | ||
| 2011-heden | | 2011-heden | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ja hoor, daar is ie weer!]] | |||
| regisseur | |||
| 2011-2012 | |||
| theater | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
[[Guus Verstraete jr.|Terug naar de biografie]] | [[Guus Verstraete jr.|Terug naar de biografie]] | ||
Huidige versie van 3 mrt 2017 14:27
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| Pepete, het kind van de straat | stemacteur | 1953 | hoorspel | |
| De paraplu | acteur | 1956 | voorlichtingsfilm | |
| Mik en Mak | acteur | 1973 | televisie | *Regie Guus Verstraete sr. |
| Willy en Willeke Show | dollyrijder | 1964 | televisie | *Eerste ontmoeting met André van Duin |
| De man zonder hoofd | regisseur | 1967 | televisie | *Eerste grote klus |
| Een avondje teevee met André | regisseur | 1969 | televisie | |
| De Mounties show | regisseur/productie | 1969-1971 | televisie | |
| Sterallures | regisseur | 1973 | televisie | |
| Sterallures | regisseur | 1973 | televisie | |
| Willeke... er was eens | regisseur | 1973 | televisie | |
| Hotel de botel | regisseur | 1976 | televisie | |
| De André van Duin show | regisseur | 1977 | televisie | |
| André anders dan anders | regisseur | 1977 | televisie | |
| Dik Voormekaar Show | regisseur | 1977-1979 | televisie | |
| Bassie en Adriaan en de plaaggeest | regisseur/acteur | 1978 | televisie | |
| Hij en Zij | regisseur | 1978 | televisie | |
| Bassie en Adriaan en het geheim van de sleutel | regisseur/acteur | 1978-1979 | televisie | |
| Showbizzquiz | regisseur | 1978-1979, 1985 | televisie | |
| And're André | regisseur | 1980 | televisie | |
| Flip Fluitketelshow | regisseur | 1980-1981 | televisie | |
| De André van Duin Show | regisseur | 1980-1981 | theater | |
| Ik ben Joep Meloen | regisseur | 1981 | bioscoop | |
| De Willem Ruis Lotto Show | regisseur | 1981-1984 | televisie | |
| Bassie en Adriaan en de huilende professor | regisseur/acteur | 1982 | televisie | |
| Boem-Boem | regisseur | 1982 | televisie | |
| Dag 83, hallo 84 | regisseur | 1983 | televisie | |
| André's comedy parade | regisseur | 1982-1985 | televisie | |
| De tele theater show | regisseur | 1983-1984 | theater | |
| 1-2-3-show | regisseur | 1983-1986 | televisie | *Eerste ontmoeting met Simone Kleinsma |
| André's jubileum revue | regisseur | 1984-1985 | theater | |
| Wedden dat...? | regisseur | 1986-1989, 1992 | televisie | |
| Moordspel | regisseur | 1987 | televisie | |
| De Ep Oorklep show | regisseur | 1987 | televisie | |
| Op dolle toeren | regisseur | 1987 | televisie | |
| Foster Parents Plan Gala | regisseur | 1987 | televisie | |
| Miss Holland Verkiezing | regisseur | 1987 | televisie | |
| 100 jaar Carré | regisseur | 1987-1989 | theater | |
| Ron's Honeymoon quiz | regisseur | 1987-1996 | televisie | |
| Sterrenslag | regisseur | 1987 | televisie | *Eerste ontmoeting met Paul de Leeuw |
| Miss Holland Verkiezing | regisseur | 1987 | televisie | |
| Simone and Friends | regisseur | 1988 | televisie | |
| Showmasters | regisseur | 1988 | televisie | |
| Voor het doek op gaat | regisseur | 1988 | televisie | |
| Animal crackers | regisseur | 1988 | televisie | |
| Gala voor André | regisseur | 1989 | televisie | |
| Surprise Show | regisseur | 1988-1997 | televisie | |
| Liedjes uit de Ep Oorklep show | regisseur | 1990 | televisie | |
| Zet 'm op 4 | regisseur | 1990 | televisie | |
| Soundmixshow | regisseur | 1990 | televisie | |
| Ron's tweede jeugd show | regisseur | 1991 | televisie | |
| Zaterdagavondcafé | regisseur | 1992-1993 | televisie | |
| I.S.C.H.A. | opzet/regisseur | 1993 | televisie | |
| De Van Duin show | regisseur | 1993 | televisie | |
| De medleys | regisseur | 1993 | televisie | |
| Bij Van Duin | regisseur | 1994-1995 | televisie | |
| De André van Duin show | regisseur | 1995-1998 | televisie | |
| Rwanda Nationale actie | regisseur | 1994 | televisie | |
| Sterren Playbackshow | regisseur | 1994, 1999 | televisie | |
| Nationale actie | regisseur | 1995 | televisie | *voor de slachtoffers van de overstromingen rond de grote rivieren in januari 1995 |
| Honeymoonquiz | regisseur | 1996 | televisie | *Belgische versie voor VT4 |
| Laat de Leeuw | regisseur | 1997-1999 | televisie | |
| Elfstedentocht | itemregisseur | 1997 | televisie | |
| 15 jaar Soundmixshow | regisseur | 1998 | televisie | |
| Academy Awards | regisseur | 1998 | theater | |
| Van Duin en Grandioos | regisseur | 1998 | televisie | |
| André's comedy club | regisseur | 1998-1999 | televisie | |
| Gala of the stars | regisseur | 1999 | televisie | |
| Europese Soundmixshow | regisseur | 1999 | televisie | |
| 10 jaar André van Duin | regisseur | 1999 | televisie | |
| Tien jaar Goede tijden slechte tijden | regisseur | 2000 | televisie | |
| Sail 2000 | regisseur | 2000 | televisie | |
| Circle of life | regisseur | 2000 | theater | *laatste theatershow van 'De gevleugelde vrienden' |
| Musical Awards | regisseur | 2000 | theater/televisie | |
| Late show met Chocolade Letterman | regisseur | 2000 | televisie | |
| Studio Spaan | regisseur | 2000-2002 | televisie | |
| André op z'n best | presentator/komiek | 2000-2003 | televisie | |
| Kwestie van smaak | regisseur | 2001 | televisie | |
| Herberg de Leeuw | regisseur | 2001-2002 | televisie | |
| Musicals in Concert | regisseur | 2002 | theater | |
| Musicals in Ahoy | regisseur | 2002, 2004 | theater | |
| PaPaul | regisseur | 2003-2005 | televisie | |
| TV Masqué, een hommage aan Ralph Inbar | regisseur | 2004-2005 | televisie | |
| André van Duin Jubileumshow | regisseur | 2004-2005 | theater | |
| Mooi! Weer de Leeuw | regisseur | 2005-2009 | televisie | |
| Jubileumshow Beatrix | regisseur | 2005 | theater/televisie | *show ter ere van het 25-jarig regeringsjubileum van koningin Beatrix |
| André van Duin Show | regisseur | 2006 | theater | |
| Joop van den Ende 65 jaar, een leven in beeld | regisseur | 2007 | televisie | |
| Joop van den Ende 65 jaar, een leven in entertainment | regisseur | 2007 | televisie | |
| De André van Duin show | regisseur | 2007 | televisie | |
| André 's nieuwe revue | regisseur | 2007-2008 | theater | |
| Lieve Paul | regisseur | 2009-2010 | televisie | |
| X de Leeuw | regisseur | 2010 | televisie | |
| De Leeuw op zondag | regisseur | 2010 | televisie | |
| Sint & de Leeuw | regisseur | 2010 | televisie | |
| PAU!L | regisseur | 2011-heden | televisie | |
| Ja hoor, daar is ie weer! | regisseur | 2011-2012 | theater |