Overzicht Omroepers per zendgemachtigde: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
| Regel 64: | Regel 64: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="150" | [[Afbeelding:.jpg|thumb|[[Hans van Willigenburg]]<br>1969?-1989]] | | width="150" | [[Afbeelding:HansvanWilligenburg1984.jpg|thumb|[[Hans van Willigenburg]]<br>1969?-1989]] | ||
| width="150" | [[Afbeelding:.jpg|thumb|[[Antoinette van Brink]]<br>197x-1980]] | | width="150" | [[Afbeelding:AntoinettevanBrink1979.jpg|thumb|[[Antoinette van Brink]]<br>197x-1980]] | ||
| width="150" | [[Afbeelding:.jpg|thumb|[[Dieuwertje Blok]]<br>1980-1985]] | | width="150" | [[Afbeelding:DieuwertjeBlok1982.jpg|thumb|[[Dieuwertje Blok]]<br>1980-1985]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="150" | [[Afbeelding:.jpg|thumb|[[Tineke de Groot]]<br>1978?-1984]] | | width="150" | [[Afbeelding:TinekedeGroot1981.jpg|thumb|[[Tineke de Groot]]<br>1978?-1984]] | ||
| width="150" | [[Afbeelding:.jpg|thumb|[[Mariëtte Bruggeman]]<br>1982?-1989]] | | width="150" | [[Afbeelding:MarietteBruggeman1982.jpg|thumb|[[Mariëtte Bruggeman]]<br>1982?-1989]] | ||
| width="150" | [[Afbeelding:.jpg|thumb|[[Sander Simons]]<br>1984-1988]] | | width="150" | [[Afbeelding:SanderSimons1986.jpg|thumb|[[Sander Simons]]<br>1984-1988]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="150" | [[Afbeelding:.jpg|thumb|[[ | | width="150" | [[Afbeelding:EdvardNiessing1989.jpg|thumb|[[Edvard Niessing]]<br>197x-1990]] | ||
| width="150" | [[Afbeelding:.jpg|thumb|[[Marjolijn Akkermans]]<br>1988?-1992]] | | width="150" | [[Afbeelding:MarjolijnAkkermans1991.jpg|thumb|[[Marjolijn Akkermans]]<br>1988?-1992]] | ||
| width="150" | [[Afbeelding:.jpg|thumb|[[Machteld Kooij]]<br>1990-1992]] | | width="150" | [[Afbeelding:MachteldKooij1990.jpg|thumb|[[Machteld Kooij]]<br>1990-1992]] | ||
|- valign="top" | |||
| width="150" | [[Afbeelding:MaudvandeKroon1991.jpg|thumb|[[Maud van de Kroon]]<br>1985-1992]] | |||
|} | |} | ||
Versie van 6 jan 2009 09:10
Hier komt binnenkort een overzicht met omroepers en omroepsters van de Nederlandse televisie (1951-2000).
AVRO
eerste televisie-uitzending |
1952?-196x |
jaren 50 |
1959?-1976 |
1968-1970 |
1968-1976 |
1969-1976 |
zomer 1976 |
1976-1989 |
![]() 1976-1981? |
1976?-1979 |
1979-1985 |
![]() 1983?-1989 |
1984-1985 |
![]() 1985-1990 |
1988-1991 |
1990-1991 |
1989?-1992 |
![]() 1989-1992 |
1991-1992 |
EO
![]() 1971-1991 |
1984-1996 |
1984-1996 |
1971-1980 |
![]() 1977-1996 |
1991-1996 |
KRO
1951-1954 |
1954-1966 |
1963-1967 |
![]() 1969?-1989 |
![]() 197x-1980 |
![]() 1980-1985 |
![]() 1978?-1984 |
![]() 1982?-1989 |
1984-1988 |
![]() 197x-1990 |
1988?-1992 |
1990-1992 |
1985-1992 |
NCRV
eerste televisie-uitzending |
1951-1961 |
1961-1966/1972-1974 |
jaren 60 |
1969-1984 |
1969?-1982 |
1977-1991 |
1982-1992 |
1984-1991 |
1988?-1990? |
1992 |
1992 |











