Overzicht Omroepers per zendgemachtigde: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
| Regel 124: | Regel 124: | ||
| width="150" | [[Afbeelding:PetervanDijk1976.jpg|thumb|[[Peter van Dijk]]<br>1974-1979]] | | width="150" | [[Afbeelding:PetervanDijk1976.jpg|thumb|[[Peter van Dijk]]<br>1974-1979]] | ||
| width="150" | [[Afbeelding:IIonaHofstra1976.jpg|thumb|[[IIlona Hofstra]]<br>gastomroepster in 1976]] | | width="150" | [[Afbeelding:IIonaHofstra1976.jpg|thumb|[[IIlona Hofstra]]<br>gastomroepster in 1976]] | ||
|- valign="top" | |||
| width="150" | [[Afbeelding:JurRaatjes1994.jpg|thumb|[[Jur Raatjes]]<br>1984-1995]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:MarcelSnyders1994.jpg|thumb|[[Marcel Snyders]]<br>1990-1998]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:MarjolijnAkkermans1998.jpg|thumb|[[Marjolijn Akkermans]]<br>1992-1998]] | |||
Versie van 6 jan 2009 10:04
Hier komt binnenkort een overzicht met omroepers en omroepsters van de Nederlandse televisie (1951-2000).
AVRO
eerste televisie-uitzending |
1952?-196x |
jaren 50 |
1959?-1976 |
1968-1970 |
1968-1976 |
1969-1976 |
zomer 1976 |
1976-1989 |
![]() 1976-1981? |
1976?-1979 |
1979-1985 |
![]() 1983?-1989 |
1984-1985 |
![]() 1985-1990 |
1988-1991 |
1990-1991 |
1989?-1992 |
![]() 1989-1992 |
1991-1992 |
EO
![]() 1971-1991 |
1984-1996 |
1984-1996 |
1971-1980 |
![]() 1977-1996 |
1991-1996 |
KRO
1951-1954 |
1954-1966 |
1963-1967 |
![]() 1969?-1989 |
![]() 197x-1980 |
![]() 1980-1985 |
![]() 1978?-1984 |
![]() 1982?-1989 |
1984-1988 |
![]() 197x-1990 |
1988?-1992 |
1990-1992 |
1985-1992 |
NCRV
eerste televisie-uitzending |
1951-1961 |
1961-1966/1972-1974 |
jaren 60 |
1969-1984 |
![]() 197x-1982 |
1977-1991 |
![]() 1982-1992 |
1984-1991 |
![]() 1988-1991 |
![]() jan 1992 - sept 1992 |
![]() jan 1992 - sept 1992 |
NOS & Schooltelevisie
eerste televisie-uitzending |
jaren 50 |
1966-1998 |
1967-1974 |
![]() 1970-1981 |
![]() 1973-1989? |
1973-1988 |
1974-1979 |
gastomroepster in 1976 |
![]() 1984-1995 |
![]() 1990-1998 |
![]() 1992-1998 |





















