Overzicht Omroepers per zendgemachtigde: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 170: | Regel 170: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="150" | [[Afbeelding:JerushaGeelhoed2000.jpg|thumb|[[Jerusha Geelhoed]]<br>1998-2000]] | | width="150" | [[Afbeelding:JerushaGeelhoed2000.jpg|thumb|[[Jerusha Geelhoed]]<br>1998-2000]] | ||
|} | |||
===VARA=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="150" | [[Afbeelding:EllesBerger1983.jpg|thumb|[[Elles Berger]]<br>1959-1989]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:JoopSmits1978.jpg|thumb|[[Joop Smits]]<br>1964?-1988]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:|thumb|[[Jetta van Leeuwen]]<br>1961-1972]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="150" | [[Afbeelding:PeterBoers1981.jpg|thumb|[[Peter Boers]]<br>197x-1982]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:AstridJoosten1983.jpg|thumb|[[Astrid Joosten]]<br>1983-1987]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:PaulaPatricio1992.jpg|thumb|[[Paula Patricio]]<br>1987-1993]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="150" | [[Afbeelding:RoelKoeners1989.jpg|thumb|[[Roel Koeners]]<br>1988-1991?]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:MarcelineSchopman1990.jpg|thumb|[[Marceline Schopman]]<br>1989-1992]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:MerelHoll1993.jpg|thumb|[[Merel Holl]]<br>jan 1993 - aug 1993]] | |||
Versie van 6 jan 2009 10:52
Hier komt binnenkort een overzicht met omroepers en omroepsters van de Nederlandse televisie (1951-2000).
AVRO
eerste televisie-uitzending |
1952?-196x |
jaren 50 |
1959?-1976 |
1968-1970 |
1968-1976 |
1969-1976 |
zomer 1976 |
1976-1989 |
![]() 1976-1981? |
1976?-1979 |
1979-1985 |
![]() 1983?-1989 |
1984-1985 |
![]() 1985-1990 |
1988-1991 |
1990-1991 |
1989?-1992 |
![]() 1989-1992 |
1991-1992 |
EO
![]() 1971-1991 |
1984-1996 |
1984-1996 |
1971-1980 |
![]() 1977-1996 |
1991-1996 |
KRO
1951-1954 |
1954-1966 |
1963-1967 |
![]() 1969?-1989 |
![]() 197x-1980 |
![]() 1980-1985 |
![]() 1978?-1984 |
![]() 1982?-1989 |
1984-1988 |
![]() 197x-1990 |
1988?-1992 |
1990-1992 |
1985-1992 |
NCRV
eerste televisie-uitzending |
1951-1961 |
1961-1966/1972-1974 |
jaren 60 |
1969-1984 |
![]() 197x-1982 |
1977-1991 |
![]() 1982-1992 |
1984-1991 |
![]() 1988-1991 |
![]() jan 1992 - sept 1992 |
![]() jan 1992 - sept 1992 |
NOS & Schooltelevisie
eerste televisie-uitzending |
jaren 50 |
1966-1998 |
1967-1974 |
![]() 1970-1981 |
![]() 1973-1989? |
1973-1988 |
1974-1979 |
gastomroepster in 1976 |
![]() 1984-1995 |
![]() 1990-1998 |
![]() 1992-1998 |
![]() 1995-1998 |
TROS
1966-1977 |
[[Afbeelding:|thumb|Willy Dobbe eind jaren 60/begin jaren 70]] |
![]() 197x-1980 |
![]() 1973-1979 |
1978-1982 |
![]() 1979-1984 |
1980-1996 |
[[Afbeelding:|thumb|Milika Peterzon 1982-1985]] |
1984-1989 |
![]() 1986-1988 |
![]() 1987?-1988? |
1988-1992 |
![]() 1989-1990 |
1990-1994 |
1991-1995 |
![]() 1993-2000 |
1995-1998 |
[[Afbeelding:|thumb|Susan Blokhuis 1995-1998]] |
1998-2000 |
VARA
1959-1989 |
![]() 1964?-1988 |
[[Afbeelding:|thumb|Jetta van Leeuwen 1961-1972]] |
![]() 197x-1982 |
![]() 1983-1987 |
1987-1993 |
1988-1991? |
![]() 1989-1992 |
jan 1993 - aug 1993 |

































